Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przyjaciel Nasz Orange

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 2291
  • 3556
  • 120

Przyjaciel Nasz Orange

Przyjaciel Nasz OrangePrzyjaciel Nasz Orange

Jak wiadomo co pół roku ogłaszamy naszych Herosów :). To grono najbardziej zaangażowanych i przyjaznych użytkowników w Nasz Orange.
Otrzymanie tytułu Herosa, choćby jeden raz, oznacza duże wyróżnienie i świadczy o wielkim wkładzie włożonym w życie Społeczności. Doceniamy to Emotikon: Szczęśliwy

Od teraz wszystkich byłych Herosów i byłych członków Zespołu NO nazywać będziemy mianem Przyjaciela Nasz Orange. Przyjaciół darzymy zaufaniem, więc nadajemy im dostęp do zamkniętej niemoderowanej grupy, która dotychczas zarezerwowana była jedynie dla aktualnych Herosów. Dodatkowo awatar każdego Przyjaciela NO otrzyma specjalny znacznik, a do profilu trafi dedykowana odznaka.

Uwaga, uwaga!

Od 2019 I (pierwsze półrocze '19) Przyjaciółmi Nasz Orange są:

Pokaż szczegóły

@Jozefg, @nikodem_dyzma, @Mat, @p2225, @Matt55, @Duke, @irek6311, @Artur, @Piotrek

GRATULUJEMY Emotikon: Szczęśliwy i DZIĘKUJEMY, że jesteście z nami Emotikon: Szczęśliwy

Przy okazji obrazek pokazujący kto i kiedy Herosem był / jest Emotikon: Szczęśliwy

tab_her-przyj.png

[edit]:

Od 2019 II @Mariusz i @Mikołaj pozostali nowymi Przyjaciółmi Nasz Orange. A - co ciekawe - @irek6311  został na nowo Herosem :). Taki kalejdoskop Emotikon: Mrugający. Poniżej zaktualizowany obrazek pokazujący kto i kiedy Herosem był / jest :):

tabela za 2019 II popr1.PNG

Herosi i Przyjaciele - macie moc i nie wahacie się jej używać Emotikon: Szczęśliwy DZIĘKUJEMY Emotikon: Szczęśliwy

55 ODPOW. 55
Highlighted

Poziom 24, Specjalista
  • 541
  • 621
  • 24

Przyjaciel Nasz Orange

Dzięki 😉
Konto usunięte

Nie dotyczy

Przyjaciel Nasz Orange

Gratuluję pomysłu, zaś wszystkim Przyjaciołom NO życzę niezmiennego wigoru, choćby z fajką w zębach, jak u @Jozefg Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4209
  • 6559
  • 139

Przyjaciel Nasz Orange

Cieszę się z Odznaki i fajny jest ten Pomysł, oby więcej takich zmian na NO 😉

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 823
  • 2715
  • 39

Przyjaciel Nasz Orange

@irek6311 testowałem i powinno działać.

Highlighted

Poziom 22, Pasjonat
  • 276
  • 699
  • 14

Przyjaciel Nasz Orange

@Wiktor & ekipo NO, jak miło z Wasze strony. 😊 Bardzo dziękuję za tak przemiłe wyróżnienie, tym bardziej, że ostatnio praktycznie nie istnieję tutaj z punktu widzenia aktywności (ale regularnie odwiedzam i czytam) 😉 Zaskoczyliście pozytywnie i to bardzo! Pozdrowienia dla najsympatyczniejszej ekipy Nasz Orange, gratulacje dla pozostałych wyróżnionych =]

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 3995
  • 6604
  • 141

Przyjaciel Nasz Orange

Zacny pomysł Ekipo NO, 

@Konto usunięte  przyznasz, że praktycznie wpisuje się on w Twój pomysł nadania Arturowi tytułu Honorowego Herosa 🙂

Update... fajna odznaka, może trzeba wypaść z kręgu Herosów, żeby ją dostać 😉  😛

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4209
  • 6559
  • 139

Przyjaciel Nasz Orange

@Rafał teraz działa 😉

Kiedyś taki Pomysł miałem, pogrzebałem w Pomysły i jest Przyjaciel NO , jednak sklerozy jeszcze nie mam 😉

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 823
  • 2715
  • 39

Przyjaciel Nasz Orange

Słuszna uwaga 😉 Już pomysł zmieniłem na zrealizowany @irek6311.

Highlighted

Poziom 25, Specjalista
  • 180
  • 953
  • 27

Przyjaciel Nasz Orange

Dziekuje. 

Gratulacje dla m wszystkich Herosów i Przyjaciół NO. Bardzo fajny pomysł.