Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
od lipca 2016
wczoraj
Piotrekk85
Poziom 36, Guru
Poziom 36, Guru
Punkty: 456215
11134
4615
682
29
offline
ostatnia aktywność: 19-04-2018 23:17

O mnie

Ten zły i niedobry... Nie pomagam na priv...

Osiągnięcia

Gwardia starego forum

II zlot Społeczności

Heros 2018 I

Heros 2017

Pionier Społeczności

I zlot Społeczności

Rzecznik ***

Supermoce

Wiedza

Pomagaj innym i dodawaj rozwiązania

Charyzma

Zbieraj lajki pod swoimi postami

Przyjazność

Dawaj lajki innym

Oczytanie

Przeglądaj strony Nasz Orange

Pomysłowość

Dodawaj i komentuj pomysły

Domyślnie włączona blokada na połączenia wychodzące w roamingu międzynarodowym

Niektórzy cały czas wierzą, że ziemia jest płaska...

Pogaduchy

Np telestra w Australii https://www.telstra.com.au/broadband/plans-bundlesW stanach też jest parę ale raczej nikt nie ma wszystkiego czego bym oczekiwał.

Raty za sprzęt

A możesz pokazać screen bez danych osobowych?

Pogaduchy

Np telestra w Australii https://www.telstra.com.au/broadband/plans-bundlesW stanach też jest parę ale raczej nikt nie ma wszystkiego czego bym oczekiwał.

Podłączenie światłowodu

W wybranych promocjach płacisz aktywację. Dodatkowo jeśli potrzebujesz zrobienia tzw. sieci domowej (np. do odległych pomieszczeń instalację lub coś niestandardowego) to koszt 149 zł.

Pogaduchy

@vdsl2napisał(-a)Czy chodzi Ci o to B2C ?Chodziło mi, że w ofertach dla klientów indywidualnych w Polsce nie ma prawie opcji zapasowej. W ofertach dla firm jest to rzędu 10 zł netto, a dla indywidualnych nie ma odpowiednika za 15 zł brutto. A obecnie opera [...]

Oange Love i HBO GO

Wystarczy wejść na stronę https://hbogo.pl/ i tam założyć konto (wybierz opcję usługi od operatora - z listy Orange). Potrzebny będzie numer ewidencyjny - znajdziesz go na fakturze, mój Orange lub na BOK http://orange.pl/kontakt (na umowie go zwykle nie ma [...]

Rabat Orange Open Extra

To rabat powinien pozostać. Ale z systemami Orange nigdy nic nie wiadomo więc w razie wu zostaje rekamacja z powołaniem na prawa nabyte.

Neostrada uszkodzona po pożarze. Co zrobić? Jak wymienić?

Jeśli chodzi o wymianę sprzętów, to na pewno w salonach firmowych (mapa https://www.orange.pl/view/salonysprzedazy ) można otrzymać nowy sprzęt. Musisz mieć też jakiś "papier" z potwierdzeniem pożaru (np. coś ze straży). Ważne, by adres pokrywał się z adre [...]

Ograniczenie czasowe edycji własnych wpisów do 1 godziny

Jak w temacie, proponuję zmianę w możliwości edycji własnych wpisów. Nowy czas miałby wynosić jedną godzinę. Jeśli podoba Ci się pomysł, proszę o głos "z prawej strony".

Opcja dodania załącznika przy tworzeniu wątku w wersji mobilnej

Pomysł polega na dodaniu opcji na dodanie załącznika przy tworzeniu nowych wątków w wersji mobilnej. Mniej więcej jak na zdjęciu.

Dodanie kafelka z informacją o zakończeniu prac planowych

Pomysł polega na dodaniu kafelka z informacją o planowanym końcu prac planowych/awarii. Kanał przesyłania danych powinien być niezależny od danych powiązanych z usługami telekomunikacyjnymi. Obecnie oferty są już podobnie zrobione, więc taki komunikat tech [...]