Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

mabud73 napisał(-a):

@vdsl2, za blisko mieszkasz albo masz awizo w skrzynce, ponieważ przesyłki są polecone Emotikon: Mrugający

@mabud73 Może będzie to przekazane z rączki do rączki z uściskiem @Artur i @Piotrek

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Nooo @vdsl2 Emotikon: Mrugający Jak tak dalej pójdzie to niedługo chłopaki ( @Artur i @Piotrek) będą musieli co niektórym załatwić pracownicze karty wstępu do OPL Emotikon: LOL

"Time Out"

Poziom 36, Guru
  • 6535
  • 2602
  • 340

Na to chyba Dział Bezpieczeństwa nie pójdzie Emotikon: Język
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Zespół Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

Miłośnicy zwierząt, dobrych trunków i inni, jak się cieszę, że kartki zaczęły do Was docierać! @vdsl2, Maciej ma rację, pewnie avizo, bo wszystkie kartki zostały wysłane razem, do Ciebie też Emotikon: Szczęśliwy

@Piotrekk85, skoro Luba zazdrosna to znaczy, że zdjęcie dobrane świetnie, ale może rzeczywiście lepiej schować do szuflady niż wieszać w widocznym miejscu Emotikon: Mrugający

@Matt55 aka Darek25 Emotikon: Mrugający, dziękujemy za życzenia, super, że do nas zaglądasz i mam nadzieję, że wkręci Ci się pomaganie innym, zbierzesz więcej rozwiązań, a potem wpadniesz na zlot społeczności.

@mabud73 nie życzę nikomu pogorszenia pogody, ale wiemy, że w Twoim przypadku ma ona duży wpływ na Twoją obecność tutaj, więc cierpliwie czekamy na jesień Emotikon: Mrugający No i trend koszulowy od Waszych odwiedzin rzeczywiście niezmienny Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Misiek62, Twoje "zaczepki" mają w sobie zawsze choć ziarno słuszności, więc zawsze będę brać do siebie, ale tak serdecznie Emotikon: Szczęśliwy Super, że i do Ciebie dotarła kartka, w końcu jesteś jedną z osób, które są tu najdłużej.

@nikodem_dyzma, my też za Tobą tęsknimy Emotikon: Mrugający Wychowuj tego Młodego Człowieka i wracaj Emotikon: Szczęśliwy

@burebusek, świetna koszulka! Na Śląsku zdecydowanie super! (Moja pierwsza dziewczyna była z Bytomia Emotikon: Bardzo szczęśliwy).

@p2225, no co Ty, toż to jedno z najbardziej konkretnych przywitań ze wszystkich! Dobrze się czyta, zwłaszcza po tak długim czasie Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Cały @Artur...mistrz hurtowych odpowiedzi Emotikon: LOL

"Time Out"

Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

@Artur 

Czekam cierpliwie, ale senior cały czas w domu i brak awizo.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajkaEmotikon: Szczęśliwy.Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 1662
  • 1498
  • 61

Artur napisał(-a):

Miłośnicy zwierząt, dobrych trunków i inni, jak się cieszę, że kartki zaczęły do Was docierać! @vdsl2, Maciej ma rację, pewnie avizo, bo wszystkie kartki zostały wysłane razem, do Ciebie też Emotikon: Szczęśliwy

@Piotrekk85, skoro Luba zazdrosna to znaczy, że zdjęcie dobrane świetnie, ale może rzeczywiście lepiej schować do szuflady niż wieszać w widocznym miejscu Emotikon: Mrugający

@Misiek62, Twoje "zaczepki" mają w sobie zawsze choć ziarno słuszności, więc zawsze będę brać do siebie, ale tak serdecznie Emotikon: Szczęśliwy Super, że i do Ciebie dotarła kartka, w końcu jesteś jedną z osób, które są tu najdłużej.

Skoro mam taką samą liczbę jak @Piotrekk85, to chyba faktycznie jestesmy pionierami... a co do rowerzystki... chyba czułem pismo nosem, że może wywoływać pewne reakcje Emotikon: Mrugający

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Poziom 22, Pasjonat
  • 265
  • 174
  • 12

Artur napisał(-a):

@p2225, no co Ty, toż to jedno z najbardziej konkretnych przywitań ze wszystkich! Dobrze się czyta, zwłaszcza po tak długim czasie Emotikon: Szczęśliwy

Hahah, minął rok, a moja druga część posta już dawno się sprawdziła. Nawet w ostatnich dniach LG dostało w końcu VoLTE póki co na brandzie, ale zawsze Emotikon: Język

Highlighted
Poziom 24, Specjalista
  • 694
  • 401
  • 35

[ Edytowane ]

No proszę, do mnie przesyłka też dotarła, dzięki Emotikon: Szczęśliwy Jestem w szoku, że tak szybko i w całości...DSC_0170.JPG

PS. Dzięki za wybranie mojej najtrafniejszej wypowiedzi Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

ehehe, @Katani1, założenie było takie, że na kartkę trafi post z tematu "Przywitaj się". Wahaliśmy się, ale ostatecznie to krótkie i treściwe "Witam." wydało nam się zabawne i też na miejscu, więc oto i ono. 378 dni to największa liczba dni... Emotikon: Szczęśliwy