Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Anonim

Nie dotyczy

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


mabud73 napisał(-a):

@vdsl2, za blisko mieszkasz albo masz awizo w skrzynce, ponieważ przesyłki są polecone 😉


@mabud73 Może będzie to przekazane z rączki do rączki z uściskiem @Artur i @Piotrek


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Nooo @Anonim 😉 Jak tak dalej pójdzie to niedługo chłopaki ( @Artur i @Piotrek) będą musieli co niektórym załatwić pracownicze karty wstępu do OPL Emotikon: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Na to chyba Dział Bezpieczeństwa nie pójdzie 😛

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Miłośnicy zwierząt, dobrych trunków i inni, jak się cieszę, że kartki zaczęły do Was docierać! @Anonim, Maciej ma rację, pewnie avizo, bo wszystkie kartki zostały wysłane razem, do Ciebie też 🙂

 

@Piotrekk85, skoro Luba zazdrosna to znaczy, że zdjęcie dobrane świetnie, ale może rzeczywiście lepiej schować do szuflady niż wieszać w widocznym miejscu 😉

 

@Matt55 aka Darek25 ;), dziękujemy za życzenia, super, że do nas zaglądasz i mam nadzieję, że wkręci Ci się pomaganie innym, zbierzesz więcej rozwiązań, a potem wpadniesz na zlot społeczności.

 

@mabud73 nie życzę nikomu pogorszenia pogody, ale wiemy, że w Twoim przypadku ma ona duży wpływ na Twoją obecność tutaj, więc cierpliwie czekamy na jesień 😉 No i trend koszulowy od Waszych odwiedzin rzeczywiście niezmienny 😄

 

@Misiek62, Twoje "zaczepki" mają w sobie zawsze choć ziarno słuszności, więc zawsze będę brać do siebie, ale tak serdecznie 🙂 Super, że i do Ciebie dotarła kartka, w końcu jesteś jedną z osób, które są tu najdłużej.

 

@nikodem_dyzma, my też za Tobą tęsknimy 😉 Wychowuj tego Młodego Człowieka i wracaj 🙂

 

@Anonim, świetna koszulka! Na Śląsku zdecydowanie super! (Moja pierwsza dziewczyna była z Bytomia :D).

 

@p2225, no co Ty, toż to jedno z najbardziej konkretnych przywitań ze wszystkich! Dobrze się czyta, zwłaszcza po tak długim czasie 🙂

 

 

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Cały @Artur...mistrz hurtowych odpowiedzi Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

@Artur 

Czekam cierpliwie, ale senior cały czas w domu i brak awizo.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):

Miłośnicy zwierząt, dobrych trunków i inni, jak się cieszę, że kartki zaczęły do Was docierać! @vdsl2, Maciej ma rację, pewnie avizo, bo wszystkie kartki zostały wysłane razem, do Ciebie też 🙂

 

@Piotrekk85, skoro Luba zazdrosna to znaczy, że zdjęcie dobrane świetnie, ale może rzeczywiście lepiej schować do szuflady niż wieszać w widocznym miejscu 😉


 

@Misiek62, Twoje "zaczepki" mają w sobie zawsze choć ziarno słuszności, więc zawsze będę brać do siebie, ale tak serdecznie 🙂 Super, że i do Ciebie dotarła kartka, w końcu jesteś jedną z osób, które są tu najdłużej.

 


 

 

 


 

Skoro mam taką samą liczbę jak @Piotrekk85, to chyba faktycznie jestesmy pionierami... a co do rowerzystki... chyba czułem pismo nosem, że może wywoływać pewne reakcje 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):

 

 

@p2225, no co Ty, toż to jedno z najbardziej konkretnych przywitań ze wszystkich! Dobrze się czyta, zwłaszcza po tak długim czasie 🙂

 


Hahah, minął rok, a moja druga część posta już dawno się sprawdziła. Nawet w ostatnich dniach LG dostało w końcu VoLTE póki co na brandzie, ale zawsze 😛


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

No proszę, do mnie przesyłka też dotarła, dzięki 🙂 Jestem w szoku, że tak szybko i w całości...DSC_0170.JPG

PS. Dzięki za wybranie mojej najtrafniejszej wypowiedzi 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

ehehe, @Katani1, założenie było takie, że na kartkę trafi post z tematu "Przywitaj się". Wahaliśmy się, ale ostatecznie to krótkie i treściwe "Witam." wydało nam się zabawne i też na miejscu, więc oto i ono. 378 dni to największa liczba dni... 🙂