Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Wspominamy dzieje naszej Społeczności od pilotażu, przez zlot, aż do pierwszej rocznicy. Gdy przygotowywaliśmy ten materiał godzinami czytając archiwalne posty – nie obyło się od zakręcenia się łezki w oku 🙂

Link dla urządzeń mobilnych: http://bit.ly/HistoriaNaszOrange

 

11 ODPOW. 11

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Hmmm...mało mnie ostatnio w aktywności na NO, ale za to sporo w infografikach i Miasteczku Orange 😛 Dziękuję za wyróżnienie 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Mnie też jakby mniej 😉 w sensie że mniej piszę,

 

ale  zagladam.

Anonim

Nie dotyczy

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Już wolę tego @Misiek62, niż "sprzątniętego" sprzed nosa tego zza krat Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

A moje konto w tym czasie zdążyło być dwukrotnie przywracane na NO. Świetne forum, świetni ludzie 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

To tylko rok, a tyle wydarzyło się w tym czasie i powstało mnóstwo wirtualnych wspomnień. Nasz Orange to wyjątkowa, unikalna i fantastyczna społeczność. Oby przetrwała jak najdłużej. 🙂

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Skoro tutaj tak wiele o historii Nasz Orange mam kilka pytań:
1. Jakie było pierwsze pytanie na Nasz Orange?
2. Kiedy zrodził się pierwszy pomysł na Nasz Orange i jak długo trwały prace nad uruchomieniem strony?
3. Jak Zespół Orange wspomina pierwszy dzień funkcjonowania Nasz Orange? Jakie to było dla was uczucie? 🙂

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

@Matt55

Do opowiadania o początkach wywołam przede wszystkim @Piotrek. Zresztą to do niego, zdaje się, należy pierwszy wpis. Od siebie napiszę, że początki kojarzę z pewnym zamieszaniem, Zakłopotany mężczyzna niepewnością, Sfrustrowany mężczyzna ale też pozytywną energią jaką wywoływały wasze reakcje. Bardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️


Matt55 napisał(-a):
Skoro tutaj tak wiele o historii Nasz Orange mam kilka pytań:
1. Jakie było pierwsze pytanie na Nasz Orange?
2. Kiedy zrodził się pierwszy pomysł na Nasz Orange i jak długo trwały prace nad uruchomieniem strony?
3. Jak Zespół Orange wspomina pierwszy dzień funkcjonowania Nasz Orange? Jakie to było dla was uczucie? 🙂

Pierwszy pomysł na zmiany starego forum to rok 2015 - ojjj jak to dawno było 🙂
Następnie powstał szkielet, pierwsze wersje, testy i wiele wysiłku, a jednocześnie frajdy by w połowie lipca 2016 pokazać światu (Wybrańcom) Nasz Orange w pierwszej wersji.
Moje wspomnienie pierwszego dnia to podekscytowanie, niepewność Waszych reakcji i wszędobylski @Artur - co mu zresztą pozostało do dziś 🙂 Pierwsze reakcje jeszcze bardziej nas nakręciły i niepewność stopniowo znikała, do dziś czytając wpisy jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

 

Dziś po roku od startu NO jest zupełnie inne. Nie dzięki temu jak zmieniło się wizualnie, bo to nie jest aż trudne (prawda @PawelW?:))

Nasz Orange jest wyjątkowe bo jest tworzone przez Was za co bardzo dziękuję:)

 

Z ciekawostek moje biurko w dzień uruchomienia wyglądało tak 🙂

IMG-20160715-WA0000.jpeg


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Właśnie, a jak wspomina prace nad Nasz Orange i pierwszy dzień funkcjonowania strony oraz pierwsze spotkanie "na żywo" z ludźmi, którzy aktywnie udzielają się na forum, @Artur @Wiktor @Remi oraz pozostali z zespołu Nasz Orange? Jakie to były dla Was uczucia? 😉