Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Infografika: historia Nasz Orange 🖼️

Ja do Zespołu dołączyłem (tak na dobre!) - zdaje się - gdzieś w okolicach stycznia... Tak, to był styczeń! Bardzo szczęśliwy robot
Ale poznałem Go już o wiele wcześniej Szczęśliwy robot... Ba, z samymi Moderatorami - @Rafałem i @Mikołajem znamy się od dawien dawna. (Wcześniej raczej skupiałem się na innych obszarach związanych z mediami społecznościowymi).


Zlot był dla mnie wielką niewiadomą i przez to trochę byłem usztywniony Zakłopotany mężczyzna... Ale sekunda po sekuncie, minuta po minucie zaczynało "puszczać" Mrugający mężczyzna. Coraz więcej uśmiechniętych twarzy, coraz więcej... ujawnionych tajemnic [zobaczyłem co po niektórych na żywo! Bardzo szczęśliwy mężczyzna]... Prelekcja @Remiego, wspólne dyskusje w przerwach, warsztaty... I wreszcie (!) upojony intelektualną atmosferą Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy, okraszony wizjami technologii przyszłości Szczęśliwy robot - wieczór!

 

Tak to wspominam. Było wspaniale... Hm... Tak w ogóle: dla mnie to coś fascynującego, że taka masa różnych ludzi (różnych z charakteru, zawodu, doświadczenia życiowego) może się skupić w jednym celu i dla jednej idei - forum społecznościowego Nasz Orange, które okazuje się być czymś więcej niż li tylko platformą niesienia pomocy Emotikon: Szczęśliwy; okazuje się być Społecznością.