Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):
ehehe, @Katani1, założenie było takie, że na kartkę trafi post z tematu "Przywitaj się". Wahaliśmy się, ale ostatecznie to krótkie i treściwe "Witam." wydało nam się zabawne i też na miejscu, więc oto i ono. 378 dni to największa liczba dni... 🙂

I tak moim idolem tutaj jest @Lithium-LR . Cenię go za małomówność 🙂

Anonim

Nie dotyczy

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Kto mi powie, jaki pomnik mijaliśmy w drodze powrotnej z Warszawy? Samochód "wykleiłem" goździkami z naszego ogródeczkaEmotikon: Szczęśliwy

goździki i W-wa.jpg


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

@Artur Ja już dawno wkręciłem się w pomaganie innym, ale niestety nie mam aż tak dużej wiedzy, by móc mierzyć się z Herosami Nasz Orange. Obserwując forum muszę przyznać, że jestem chyba jednym z najmłodszych użytkowników, więc doświadczenie małe w zakresie różnych tematów związanych z Orange. Jednak na tyle na ile mogę będę dzielił się tym, co wiem. Mimo wszystko wracam tutaj, bo panuje tu fajna atmosfera. Dzięki za wszystko NO i za poświęcony mi dzisiaj czas na pewną zmianę. Doceniam to. Kolejny rok zacznę w myśl hasła, który do niedawna przyświecał marce: "dziś zmienia się z Orange", Nasz Orange. 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):
ehehe, @Katani1, założenie było takie, że na kartkę trafi post z tematu "Przywitaj się". Wahaliśmy się, ale ostatecznie to krótkie i treściwe "Witam." wydało nam się zabawne i też na miejscu, więc oto i ono. 378 dni to największa liczba dni... 🙂

@Artur  to ilu nas ma tę liczbę?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

@Matt55, zdziwiłbyś się, często wystarczy wiedzieć, gdzie szukać. Spróbuj kiedyś przejrzeć nowe tematy jeden po drugim i poszukać odpowiedzi, często to wystarczy, aby pomóc 🙂

@Misiek62, łącznie z Tobą 6 osób otrzymało pocztówki z "378 dniami". W pilotażu brało udział nieco więcej osób, ale wyróżnialiśmy tylko tych, którzy są aktywni i pomagają do dzisiaj 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Do mnie też kartka dotarła!  😄   Ładna!  

   Teraz wiem gdzie się podziała ta rowerzystka z headera NO.  ... 😄

Anonim

Nie dotyczy

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

@Artur Do mnie tez dotarła, kartka tylko rowerzystka ma skośną ósemkę z kola.Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

jak to?? 😄 Pokaż zdjęcie 🙂
Anonim

Nie dotyczy

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):
jak to?? 😄 Pokaż zdjęcie 🙂

@ArturTaki żart wszystko jest OK Emotikon: Bardzo szczęśliwyJuż mam skan kartki dzięki seniorowi ma już 77 lat ale daje sobie rade z nowinkami Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Scan.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Jozefg napisał(-a):

Do mnie też kartka dotarła!  😄   Ładna!  

   Teraz wiem gdzie się podziała ta rowerzystka z headera NO.  ... 😄


@Jozefg, a foteczka karteczki gdzie?

 

Wiem, że jesteś w grupie z największą liczbą, cytowany wpis też łatwo znaleźć, ale... coby się stało zadość tradycji, spełnij prośbę Artura i daj foto.