Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Chyba nie powinno mnie już dziwić, że często wiecie najlepiej 🙂

Przeanalizowaliśmy formuły i potwierdziliśmy, że tak, jak sugerował @Piotrekk85 premie "za pierwszy raz" były naliczane co miesiąc i pojawiały się w rankingach miesięcznych, a w ogólnej liczbie punktów widocznej w profilu są naliczone tylko jednorazowe premie i stąd różnice w punktacji. Przepraszam Was za tę nieścisłość i bardzo Wam dziękuję za zwrócenie uwagi.

Uspójnimy to i pod koniec stycznia zaktualizujemy ranking miesięczny i od tego momentu punkty premiowe będą naliczane zgodnie z założeniem - tylko za pierwszą czynność w ogóle, a nie w danym miesiącu.

 

W rankingu TOP 25 wszyscy zostali potraktowani tak samo, więc przywracamy listę - osoby z pierwszego posta mają szansę zostać Herosami, a listę Herosów ogłosimy w piątek 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Cóż, jeśli warunki startowe (5 rozwiązań, 100 postów) miałyby być bezwzględne, to z 25 zostaje 15... bo aż 10 spośród najaktywniejszych w minionym półroczu ma gwiazdki przy loginie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

A czemu niektóre nicki są "grubsze" niż w piątkowej wersji?

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇


Piotrekk85 napisał(-a):
A czemu niektóre nicki są "grubsze" niż w piątkowej wersji?

@Piotrekk85 Niepogrubione to są Ci użytkownicy, którzy albo nie mają 100 postów albo 5 rozwiązań (albo obu warunków)   teraz doczytałem, że Artur napisał: 

"...jednak każdy z nich musi mieć na koncie min. 100 komentarzy i 5 rozwiązań. Osoby, które widzą "*" przy swoim nicku mają jeszcze tydzień, aby zdobyć brakujące komentarze lub rozwiązania i zapracować na "nominację".

Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Gdzie są te pogrubienia nicków? Ja widzę dziesiątkę z czerwonymi komentarzami i rozwiązaniami. Coś mnie ominęło, czy mam problemy wzrokowe?

Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@AnonimJa widzę podaje ci przykład numery 12,16 są grubsze.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3182
  • 7343
  • 133

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekJa widzę podaje ci przykład numery 12,16 są grubsze.


@Anonim, chyba oślepłemEmotikon: Zaskoczony @BORAX jest tylko dużymi literami, ale On tak ma.

cienko.JPG

Anonim

Nie dotyczy
Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@AnonimMoże to będzie czytelniejsze?

Przechwytywanie.PNG