Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Powiedzmy, że dalej nie kumam Emotikon: Obojętny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Spójrz na wpis https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Punkty-poziomy-i-rangi-zasady-przyznawania/m-p/21... i rozwiń szczegóły przy punktach.

Są bonusy np. za pierwsze rozwiązanie - 2000. I one są przyznawane na poziomie rankingu globalnego, jak i oddzielnie w każdym miesiącu za pierwsze rozwiązanie.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Czyli nie ma tych punktów w profilu?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Załóżmy sytuację, że założyłeś konto równo 1 lipca 2017 i każdego miesiąca masz po 1 rozwiązaniu. Więc bonus 2000 pkt do globalnego liczy się za rozwiązanie z lipca.
Ale w miesięcznych - masz każdego miesiąca po 2000 extra, więc z tego co pisał @Artur - tak to jest liczone. Więc może wyjść więcej niż za globalny ranking.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Teraz rozumiem, dzięki 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Piotrekk85  ja podzielam wątpliwości @p2225, w profilu powinny się nam sumować wszystkie punkty, w tym różne premiowe... skoro w profilu (https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/1476 ) widnieje wartość "Punkty Orange: 20715" to dziwi w porównaniu z tym ze zestawienia podanego przez @Artura czyli, że @p2225 w półroczu uzyskał 30655 punktów.

Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@p2225 nie zwracaj uwagi na detale i traktuj to jako przyjemność z przebywania na forum, połączone z chęcią pomocy innym Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@AnonimNie chciałem żeby ktoś się czuł pokrzywdzony, że w profilu mam 10 tys. punktów mniej i że może powinienem mieć "*" przy nicku. 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Ale nawet jakby liczono inaczej (bez bonusów), to ktoś podsumuje sobie punkty z miesięcy i nie będzie zgadzać się na rozpisce w pierwszy wpisie w tym wątku. Skoro mamy ustalone zasady rankingów miesięcznych takie a nie inne. Może ew. warto wrzucić pomysł by to zmienić.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Piotrekk85  pomysł to jest taki, że system punktowania za różne aktywności powinien być jak najprostszy, a w profilu prezentowana (na bieżąco) ich łączna wartość od początku aktywności. Jeśli to prawda, to co Ty sugerujesz, że w miesięcznych zestawieniach (rankingach) są jakieś comiesięczne "premie", które de facto nie sumują się do zbiorczego zestawienia, to jest to pole do zgłaszania wątpliwości przez innych użytkowników (którzy śledzą rankingi i swoje oraz innych "osiągnięcia") Ja aż tak uważnej analizy nie robiłem i nie zamierzam robić, więc nie mogę się do tej sugestii odnieść.