Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

Punkty bonusowe powinny być przyznawane tylko za pierwsze działanie w ogóle, a nie co miesiąc. Przepraszam za zamieszanie i dziękuję, że szybko zareagowaliście. Badamy już skąd rozbieżności w ilości punktów w profilu vs. punkty w rankingu, mamy pewne podejrzenia, ale musimy je najpierw potwierdzić. Póki co, jeśli pozwolicie, ukryjemy tabelę, aby nie robić zamieszania 🙂

 

Update: w poniedziałek damy znać co i jak i przywrócimy ranking.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

To prawie co miesiąc @Anonim to zgłasza i odpowiedź była inna, to ja już nie wiem...

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Artur w nawiązaniu do Twojego przypisku w pierwszym poście: "W powyższym rankingu nie ma pracowników Orange, aby było sprawiedliwie, ale ci z nich, którzy są najbardziej aktywni i doceniani przez innych użytkowników - także mają szansę zostać Herosami." mam pytanie, czy, a jeśli tak, to w jaki sposób pozostali użytkownicy mogą "wpłynąć" na nominacje na Herosa dla użytkowników z etykietą "pracuję w Orange"?

Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Misiek62, czy my musimy mieć na to wpływ? Jeżeli już, to poprzez test z pełną szklanką soku cytrynowegoEmotikon: Mrugający Kto wypije i się nie skrzywi, to na Zlocie dostanie plakietkęEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Anonim będziesz na zlocie? 

 

A w nawiązaniu do mojego poprzedniego posta, zacytuję jeszcze raz fragment przypisu Artura: ... ale ci z nich, którzy są najbardziej aktywni i doceniani przez innych użytkowników - także mają szansę zostać Herosami. Aktywność, a nawet docenianie (polubienia) można wyciągnąć z profili, tylko po co dalsza część zdania o treści "mają szansę"? Czy są jakieś inne kryteria dla pracowników? Jaki inny powód nie uwzględnienia ich w (ukrytym) zestawieniu?

Anonim

Nie dotyczy

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Misiek62, myślami będę z Wami. Zdjęcia mile widzianeEmotikon: Szczęśliwy Co się martwisz kryteriami? "Generałów" namaszczą sami, bo ktoś tym wojskiem musi zarządzać i dyrygowaćEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Artur Nie widzę rankingu, ale w powiadomieniach zauważyłem, że zostałem wspomniany w poście i domyślam się, że znalazłem się w tej 25 nominowanych. Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, bardzo miło z Waszej strony. Nie spodziewałem się, że w ogóle mogę znaleźć się w jakimkolwiek zaszczytnym rankingu Nasz Orange, tym bardziej, że daleko mi do najbardziej aktywnych tutaj. Oczywiście brakuje mi 1 rozwiązania, choć wiele razy pomagałem to mało kto oznacza moje komentarze jako rozwiązania, w ogóle wiele wątków z moim udziałem nie jest rozwiązanych. Zapewne w ciągu tygodnia ich na 99,9% nie zdobędę, bo jednak niczego na siłę robić nie będę, a jedynie pomagać w tych kwestiach, na których najlepiej się znam i orientuję, bo dla mnie zawsze liczy się jakość, a nie ilość. Mimo wszystko dziękuję za nominację. Ona równie dobrze cieszy jak zostanie Herosem, a tego tytułu przecież mieć nie muszę, bo jestem tutaj po to aby pomagać, rozmawiać, dzielić się tym co wiem najlepiej i czasem poczuć fajną atmosferę tego miejsca oraz częścią czegoś wyjątkowego, unikalnego jakim jest Nasz Orange. Pozdrawiam wszystkich i gratuluję pozostałym nominowanym! Brawa dla Was! 😉 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Matt55, jaki skromny! : ))) 

@Misiek62, odnośnie braku pracowników w rankingu to... nigdy ich nie było. To byłoby chyba trochę niesprawiedliwe. Za to wiemy kto z rangą "Pracuję w Orange" udziela się najbardziej i pomaga najczęściej i podobnie jak w przypadku innych użytkowników dyskutujemy postawach w Społeczności. Wszystkie sprawy dotyczące konkretnych osób najlepiej przez PW do osób z Zespołu Nasz Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

TOP 25 członków społeczności Nasz Orange 🥇🥇🥇

@Artur ja nie mam nic do zarzucenia do postawy nikogo 😉 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 330
  • 368
  • 6

💪 Herosi Orange - przedstawiamy program dla członków społeczności 🌟🌟🌟🌟🌟

@Artur, jak "wpadnie" jakieś rozwiązanie to fajnie, jak nie to nie będę szukał szczęścia na siłę. 😉 Wychodzę z założenia, że co ma być to będzie, jestem na forum dla przyjemności niezależnie od rangi. 😉