Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

Aplikacja mobilna Mój Funbox służy do wygodnego zarządzania siecią domową. Właśnie przygotowaliśmy jej nową wersję, ale jeszcze ją testujemy i nie jest dostępna publicznie. Zgodnie z zasadami programu dla członków społeczności, niektórzy z Was, w nagrodę za dużą aktywność na forum mogą korzystać z wersji beta naszych aplikacji, więc jeśli lubicie testować nowe rzeczy i:

  • korzystacie z naszego internetu domowego (Orange Światłowód lub Neostrada) oraz
  • macie na forum przynajmniej poziom 24 (Specjalista) lub jesteście Herosami Orange i
  • używacie smartfona z Androidem

napiszcie do mnie prywatną wiadomość, a otrzymacie dostęp do wersji beta aplikacji mobilnej Mój Funbox i zostaniecie naszymi oficjalnymi testerami 🙂

moj-funbox-wifi-orange-polska-blog-750x371

 

12 ODPOW. 12

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

Obecny, zgłoszony 😉 @Artur, Ty masz odpoczywać! 😉
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

@mabud73Może zostanie zrobiona taka aplikacja jak ta tutaj ?

Już kiedyś pokazywałem inna ale coś nie zaskoczyło tu 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

@Anonim, używam cały czas appki Orange "Mój funbox". Chodzi na pewno o nowszą, bardziej rozbudowaną wersję...
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

@mabud73 i @Anonim, ja mam zainstalowaną wersję v1.2.8 i czekam na odzew @Artura, czy o tę chodzi...bo już ją testowałem pod kątem ustalenia najlepszego kanału

appka MFB.JPG12.png23.png34.png


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

Nie, no przecież nie ma innej opcji niż to, że temat dotyczy nowszej wersji appki. No i po drugie, nie ma takiej opcji, żebym ja się nie zgłosił 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

Czy ktoś już ma i testuje nową aplikacje ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17794
  • 186

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓


vdsl2 napisał(-a):
75

@Anonim  rzuć okiem wyżej... mam, pokazałem zrzut w temacie poświęconym testom... testować nie bardzo mam kiedy, chociaż zrobiłem przegląd wszystkiego co zauważyłem. Generalnie podoba mnie się to wydanie...


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

Przypominam i odwołuję do zasad testowania wersji beta: ponieważ mogą one zawierać funkcje niedostępne dla ogółu, a także informacje o funkcjach, które nigdy nie trafią do publicznej wersji, to proszę o becie rozmawiać wyłącznie w zamkniętym dziale.
Anonim

Nie dotyczy

Zgłoś się do testowania aplikacji mobilnej Mój Funbox 🤓

@ArturJa tylko się zapytałem czy ktoś już testuje więcej  nie potrzebuje informacji.