Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

Stówka! Okrągła i równa, piękna stówka. Wiele mamy rąk w NO do budowania… mostów. Mostów, połączeń pomiędzy pytaniem i odpowiedzią, zagadką i rozwiązaniem. Te mosty nieco przybliżają nas do niemal 100-tysięcznego Kalisza, w którym znajduje się około 30 mostów drogowych i pieszych. Ale to nie wszystko! Łączy nas znacznie więcej!

 

Nasz_Orange_100K.png

 

Na terenie Kalisza odnajdziecie najstarszy park miejski, który w XIX wieku uchodził za najpiękniejszy ogród publiczny. Nasz Orange, jak ów park, jest – bez chwalenia przyznam – najpiękniejszym ogólnodostępnym forum w sieci. Tam znajdziecie niespotykane nasadzenia, tu interesujące, nietypowe wątki, najstarsza część ogrodu jest utrzymana w stylu angielskim, Nasz Orange od początku utrzymany jest w stylu niesienia bezinteresownej pomocy i życzliwości.

 

Zresztą, ta życzliwość i umiejętność życia w przyjaźni jest znana także w Kaliszu od lat! W XIX wieku wielokulturowość nie była obca w tym mieście. Mieszanka kultur i różnych wyznań szczególnie była widoczna na pl. św. Józefa gdzie obok siebie mieściły się: prawosławny sobór, luterański kościół i katolicka kolegiata. Na Nasz Orange sprawy także trafiają „z różnych parafii”  – wystarczy rzucić okiem na plac… na główną stronę forum.

 

Nasz Orange – co wiecie nie od dziś – sięga gwiazd, odrywa się od ziemi i szybuje w kosmicznych przestworzach, jest gotowy na prawdziwą kosmiczną misję, by tylko pomóc użytkownikom forum. A skoro mowa o kosmosie i sięgania gwiazd…  Hej! Tu znów Kalisz, w którym w 1613 roku z wieży kościoła św. Wojciecha i św. Stanisława Biskupa prowadzono pierwsze w Polsce obserwacje astronomiczne przy użyciu lunety. Przybijamy wirtualną piątkę za te gwiezdne aspiracje, które nas łączą.

 

A skoro mowa o gwiazdach, głowy w dół, bo z ziemi kaliskiej pochodzą takie sławy jak Zdzisława Sośnicka, Maria Dąbrowska, Adam Asnyk czy Wojciech Bogusławski. Dla porównania z forum NO pochodzą takie osobistości jak @andrzej1441, @agat13, @Arti_Kn_Pl, @byczyn_86, @Citi2017, @j131, @Katani1, @ketrasaArtur, @Anonim, @marder, @Misiek62, @Piotrekk85, @Ron, @slav72, @spiro, @tolek. Widzę oczami wyobraźni tę wspólną aleję gwiazd, co tam gwiazd! Aleję Herosów. I spacery z piosenką pod nosem: „Aleją gwiazd, aleją gwiazd biegniemy. Nasz Orange drogę zna. Pod niebem Herosów, pod niebem Herosów żyjemy. A każdy sam… Herosem zostać może…” Czy jakoś tak 🙂

11 ODPOW. 11

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

Wow, 100 tysięcy! 🎉 Ogrom naszej Społeczności robi wrażenie - tak wielkie, że aż chyba pierwszy raz nie wiem, co napisać 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

@Bartłomiej ciekawe porównanie forum NO do Kalisza.

Gratuluję osiagów 100k 🎉👏😁


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

100 000 zarejestrowanych użytkowników! To zdecydowanie robi wrażenie 🙂

 

DZIĘKUJEMY ❤️ każdemu z osobna z tej setki:

Herosom, którzy nadają rytm naszej Społeczności i pomagają pytaniom spotykać się z rozwiązaniami.

Aktywnym użytkownikom, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pytającym, którzy wybrali nasze forum, aby rozwiązać swój problem.

Czytającym, którzy zarejestrowali się i zerkają w różne zakamarki forum, aby znaleźć odpowiedź na swoje pytania.

 

Podziękowania również dla tych wszystkich, którzy zaglądają do nas incognito – śmiało zróbcie kolejny krok i dołączcie do nas. Bycie członkiem takiej Społeczności, jak nasza, to super sprawa! 😊


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

... I jest już 100001. Licznik leci dalej 😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

Wiem, że przespałem, lecz śniło mi się. Biegałem po NO i szukałem tej stutysięcznej gwiazdeczki ciut wcześniej. Ona czekała na mnie i zajrzała także do mojego laptopa. A gdy odpaliłem, z radości serce mocniej zabiło, że to już. Że to dzisiaj i nie w Kaliszu, a gdzieś w Krakowie (myślę, że wiem) to się musiało dziać😊 Oni wiedzieli i przeczuwali, że to nastąpi wkrótce, więc po cichutku i skrycie trzymali nas w napięciu. Przygotowali się do balu pośród Alei Gwiazd forumowej Społeczności, bo jest nadzwyczajna i nietuzinkowa. Jedyna i niepowtarzalna w swojej mocy, łączy różnorodność postaci wyjątkowych. Wyzwala nowe moce w bijącym wciąż liczniku i niech ta moc będzie z nami. Tego sobie i Wam, Droga Społeczności NO życzę z całego serca 😘


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

To forum ma już 100k członków 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

Jak już wszystkim gratulować, to warto też wspomnieć o Przyjaciołach Nasz Orange. Przecież również uczestniczyli w budowaniu społeczności NO. Może obecnie są mniej lu bardziej aktywni, ale w pełni zasłużyli na swój obecny status.

Wielki szacuneczek również dla zespołu NO za pilnowanie porządku na NO, który jest niejednokrotnie zakłócany przez nas, użytkowników. Trudno sobie wyobrazić forum NO bez tak aktywnie działającego zespołu 👏


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

W 100% popieram twój wpis 😃


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nasz Orange ma już 100 tys. użytkowników!

Gratulacje 👏👏👏