od ‎10-06-2020
niedziela
agat13
Poziom 43, Mistrz Międzygalaktyczny
Poziom 43, Mistrz Międzygalaktyczny
Punkty: 2530485
16130
67061
868
39
offline
ostatnia aktywność: 21-06-2026 21:40

O mnie

Chętnie pomogę...

Osiągnięcia

HEROS I 2026

IX URODZINY SPOŁECZNOŚCI

HEROS II 2025

HEROS I 2025

IX Zlot Społeczności

VIII URODZINY SPOŁECZNOŚCI

HEROS II 2024

Supermoce

Wiedza

Pomagaj innym i dodawaj rozwiązania

Charyzma

Zbieraj lajki pod swoimi postami

Przyjazność

Dawaj lajki innym

Oczytanie

Przeglądaj strony Nasz Orange

Pomysłowość

Dodawaj i komentuj pomysły

Brak internetu 5G w centrum Warszawy

@yoy nie ma, ale gdybym to ja próbował coś zweryfikować w terenie , to bym wszelakich testów się podejmował. Nawet na innych telefonach...

Całkowite wyłączenie trybu EKO w Funbox 10

@Jaros1 a na obudowie?

Całkowite wyłączenie trybu EKO w Funbox 10

@Jaros1 wedle opisu, można trzeba tą niebieską kropkę wyszarzyć.

Brak internetu 5G w centrum Warszawy

@yoy nie ma, ale gdybym to ja próbował coś zweryfikować w terenie , to bym wszelakich testów się podejmował. Nawet na innych telefonach...

Całkowite wyłączenie trybu EKO w Funbox 10

@Jaros1 a na obudowie?

Całkowite wyłączenie trybu EKO w Funbox 10

@Jaros1 wedle opisu, można trzeba tą niebieską kropkę wyszarzyć.

Budowa masztu BTS w Dębicy

@wojownikarcaz naprawdę gratuluję. Może warunki techniczne lub popyt zdecydował o takim tempie prac, a może po prostu trwa to tyle ile powinno, bo wcześniej zaczęli, zanim tu napisałeś

DGT 7400-FWT - kwestia własności

@ElectroTiel z tego co wiem DGT jest wycofywane wraz z wyłączeniem 3G.Sprzęt jest tak stary, że aż zęby bolą. Według mnie warto jest 0zl tak jak stare NT od ISDN-a, ale jest to nadal własność operatora, bo nie słyszałem, żeby kiedykolwiek były sprzedawane [...]

kanał BollywooD Tv

@Citi2017 niedawno były zmiany, zmiany, zmiany... Jeśli dodadzą, to i tak nie w najbliższej przyszłości i owiane to będzie tajemnicą handlową do momentu uruchomienia kanału.

Nowa oferta TV, urządzenia, aplikacje do serwisu

Panuje lekka dezinformacja. Można zadać kilka pytań

AMA o FB7

Jak zwykle mam kilka pytań

Temat telewizji: Łatwa ściagawka jaki dekoder do jakiej usługi

Ostatnio widzę sporo niedomówień w sprawie IPTV do FTTH i usług mobilnych. Proponuję to usystematyzować pisząc jasno i prosto które dekodery do jakich są usług i które soki działają z jaką usługą netu Ważne że aby określić wymagania zarówno TV jak i stick [...]

Dekoder 4K Multi - dodanie trybów energetycznych do menu Ustawienia.

W związku z problemami w uruchamianiu dekodera. które występują po aktualizacji 0.48.17_4612, zgłaszam pomysł udostępnienia wyboru trybu energetycznego w ogólnie dostępnych Ustawieniach w sekcji Zasilanie i energia.

Zmiana wieńca laurowego na coś bardziej pasującego do forum

W związku z krytycznym przyjęciem przez większość społeczności NO wieńców laurowych, które od tego roku "zdobiąc awatary" najaktywniejszych. W noszę o zmianę wieńca laurowego na coś bardziej pasującego do forum.

4K DUO FILM ORANGE EXPERT

🙂