od ‎12-03-2021
godzinę temu
j131
Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
Punkty: 1471900
9571
39478
328
34
offline
ostatnia aktywność: 24-06-2026 17:00

O mnie

BOK skierował mnie na NO... I od czasu do czasu tu zaglądam.

Osiągnięcia

HEROS I 2026

IX URODZINY SPOŁECZNOŚCI

HEROS II 2025

HEROS I 2025

VIII URODZINY SPOŁECZNOŚCI

HEROS II 2024

HEROS I 2024

Supermoce

Wiedza

Pomagaj innym i dodawaj rozwiązania

Charyzma

Zbieraj lajki pod swoimi postami

Przyjazność

Dawaj lajki innym

Oczytanie

Przeglądaj strony Nasz Orange

Pomysłowość

Dodawaj i komentuj pomysły

Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej

Konta mieć nie chcesz, z czatu nie wiesz jak skorzystać, na infolinię nie możesz zadzwonić. Domyślam się że do punktu obsługi też się nie potrafisz udać. No to nic nie da się zrobić. Trudno, będziesz stratny. Tu nikt nie ma wglądu w Twoje dane więc choćby [...]

Logownie konta SIP na innym urządzeniu.

@kisiell9napisał(-a) ...pod internet GSM. Bo niestety FunBox po kablu ADSL i voip na nim to tragedia. ...Oba sposoby są proszeniem się o kłopoty. Tylko na stabilnym łączu będzie to działać dobrze, a oba wymienione są słabe. No chyba że masz naprawdę dobre [...]

Brak internetu 5G w centrum Warszawy

Skoro tak hamletyzujesz to nie rozumiem dlaczego jeszcze sieci nie zmieniłeś. Skoro tylko Orange ci nie działa to zmień. W czym problem?BTW zdaje się że tylko Tobie nie działa, więc jakby to delikatnie ująć... nie chyba się nie podejmę. A bardziej serio: c [...]

Anulowanie zamówienia karty eSIM przedpłaconej

Konta mieć nie chcesz, z czatu nie wiesz jak skorzystać, na infolinię nie możesz zadzwonić. Domyślam się że do punktu obsługi też się nie potrafisz udać. No to nic nie da się zrobić. Trudno, będziesz stratny. Tu nikt nie ma wglądu w Twoje dane więc choćby [...]

Logownie konta SIP na innym urządzeniu.

@kisiell9napisał(-a) ...pod internet GSM. Bo niestety FunBox po kablu ADSL i voip na nim to tragedia. ...Oba sposoby są proszeniem się o kłopoty. Tylko na stabilnym łączu będzie to działać dobrze, a oba wymienione są słabe. No chyba że masz naprawdę dobre [...]

Brak internetu 5G w centrum Warszawy

Skoro tak hamletyzujesz to nie rozumiem dlaczego jeszcze sieci nie zmieniłeś. Skoro tylko Orange ci nie działa to zmień. W czym problem?BTW zdaje się że tylko Tobie nie działa, więc jakby to delikatnie ująć... nie chyba się nie podejmę. A bardziej serio: c [...]

Orange FTTH 1000/300 + OpenWrt (Xiaomi AX6000) – IPTV VLAN 839, dekoder 4K Multi nie startuje

Po prostu pokaż konfigurację - forumowe mądre głowy mogą w niej wypatrzyć cos czego nie zauważyłeś. Ja bym się od mostkowania wejścia z wyjściem wstrzymał, to rozwiązanie przypominające przysłowiowe wiązanie buta dżdżownicą. W zasadzie nie powinno działać. [...]

Problem z kanałem WP. Nie ma opcji od początku na IWU 200 oraz odtwórz.

U mnie na ICU100 wygląda to normalnie: kanał 35 ma wspomniane opcje, zgodnie z listą. I obie działają. Coś musi być u ciebie. Może wyłącz dekoder z prądu i włącz ponownie, niech sobie odświeży uprawnienia.

ASUS ROG Rapture GT-BE19000 - błędne dane neostrady

Nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie, ale FB używa 802.1q prio 5 lub 6 przy negocjacji i utrzymaniu sesji PPPoE, nie 0. I ma dość długi odstęp między pakietami LCP (IIRC to 30 sekund).Coś mi się jednak zdaje że tu nie do końca wszystko jest OK z hasł [...]

Rozszerzenie oferty kanałów radiowych w ofercie IPTV

Orange w ramach usługi IP TV dostarcza sygnał ośmiu stacji radiowych: PR1, PR2, PR3, PR24, RMF FM, R ZET, R Maryja i Radio dla Ciebie. Wszystkie razem nadawane są w jednym "kanale" z ośmioma "ścieżkami dźwiękowymi", więc przepustowości i innych zasobów zab [...]

Wprowadzenie listy "mój pakiet" do menu dekoderów ICU100 i IWU200

Ponieważ w dekoderze Multi 4k wprowadzono tytułową funkcjonalność:https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Lista-M%C3%B3j-pakiet-w-dekoderze-4K-Multi/idi-p/399789postuluję, aby w dekoderach nie-androidowych też ona się pojawiła.

Ograniczenie liczby lajków które jeden użytkownik może udzielić w określonym czasie

W związku z postępującą dewaluacją polubień wynikającą z notorycznego nadużywania tej funkcji na naszym forum, proponuję wprowadzenie limitu liczby polubień których dany użytkownik może w danym okresie udzielić.Wprowadzenie takiego limitu skłoniłoby do wię [...]

Ograniczenie rodzajów usługi Bez limitu do wszystkich + pakiet GB

Chcę: Ograniczyć usługę Bez limitu do wszystkich + pakiet GB do następujących rodzajów: a) cykliczna za 35 zł b) cykliczna za 93 zł c) jednorazowa za 365 zł Dlaczego? Uprości to regulaminy usługi. Spowoduje bardziej efektywne wykorzystanie złotówek [...]

Volp jako opcja dodatkowa przy nowej konfiguracji oferty

Chcę: Volp jako dodatkowa opcja do wyboru przy przedłużeniu lub nowej umowie Dlaczego? Bo mimo tego że zasięg mobilny uległ dłużej poprawie nadal jest niewystarczający do swobodnej rozmowy bez wifi coling jest jeszcze wiele do wykonania swobodnego po [...]

Współpraca ze Starlink Mobile - rozszerzenie zasięgu o satelity Elona Muska

Jak pisałem w wątku https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Android-obs%C5%82uga-starlink/m-p/440884, firma Starlink planuje wystrzelić satelity drugiej generacji i oferować - za pośrednictwem telekomów - dostęp do internetu z satelity bezpośrednio do [...]