Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

ROZWIĄZANE

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 10 zestawów gadżetów Nasz Orange, m.in. power banki, pendrivy i forumowe smycze.

Ponieważ od jakiegoś czasu możecie surfować po forum za darmo z telefonów w Orange to konkurs będzie z tym związany 🙂

phone.PNG

Oto zadanie:

Pokażcie nam, co widzą aparaty w Waszych smartfonach, gdy używacie ich do korzystania z forum.

Po prostu - podczas przeglądania Nasz Orange za pomocą telefonu uruchomcie aparat, zróbcie zdjęcie i wklejcie je w komentarzu poniżej.

Może to być zdjęcie Waszego kota, ludzi gdy jedziecie autobusem, biurka jeśli akurat przy nim siedzicie, itd, nie ma to znaczenia.

Wygrywa pierwszych 10 osób, które wstawią poniżej zdjęcie, więc do dzieła! 🙂

 

Pokaż szczegóły

A tu kilka formalnych szczegółów:

  1. Konkurs trwa od 1 do 6 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania nagród.
  2. Można dodawać dowolną ilość zdjęć w temacie konkursowym, ale jedna osoba może wygrać nie więcej niż jeden zestaw gadżetów.
  3. Łącznie w konkursie jest do wygrania 10 zestawów gadżetów.
  4. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Orange (dla Was przeznaczony jest inny konkurs, sprawdźcie niedługo skrzynki służbowe).
  5. Jeśli ktoś z Was już ma gadżety Nasz Orange i nie potrzebuje kolejnych to można zrzec się nagrody – wystarczy napisać o tym w komentarzu.
  6. Z wszystkimi osobami, które wygrały skontaktujemy się za pomocą wiadomości prywatnych przed 10 sierpnia i poprosimy o podanie adresu do wysyłki nagrody.
  7. Adres do wysyłki musimy otrzymać w wiadomości prywatnej przed 13 sierpnia - nie podanie adresu do tego czasu sprawi, że nagroda przepadnie.
  8. Wszelkie wątpliwości możecie zgłaszać w komentarzach poniżej albo pisząc wiadomość prywatną do moderatorów: @Rafał@Mikołaj lub @Wiktor.      

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Ta-dam! Konkurs z okazji pierwszych urodzin zakończony 🙂

Choć miało być 10 zestawów to postanowiliśmy nagrodzić wszystkich, którzy spełnili warunki konkursu i dodali zdjęcia podczas korzystania z Nasz Orange:

 nasz-orange-glowna-white.PNG

@mabud73 - "stopki żonki" przejdą do historii.
@Katani1 - chaszcze spoko.
@Anonim - pieseł - pupil. Czuliśmy, że ktoś Ci pomaga w rozwiązywaniu tych wszystkich spraw w Nasz Orange 😉
@Misiek62 - zdjęcie w zdjęciu, znaczy incepcja
@muddy - można pomagać także w pracy, coś o tym wiemy
@wielebny - i jego zacna palma
@MaciejBydgoszcz - forum można czytać też czekając na tramwaj
@Jozefg - piękne nowe forum warto przeglądać w otoczeniu pięknego ogrodu, w lesie na grzybach także
@grupa_k - małe to jezioro, ale też się liczy
@p2225 - na gorące dyskusje na forum przydaje się wiatrak
@Matt55 - na plaży z Nasz Orange
@nikodem_dyzma - szczęśliwy ojciec na forum

 

Gratulujemy! Proszę Was o przesłanie mi w prywatnej wiadomości adresu do wysyłki nagród i numeru telefonu (dla kuriera).

Jeśli już mi wysłaliście - nie trzeba jeszcze raz 🙂

 

@RaDo_sny dla Ciebie mamy gadżety w ramach konkursu dla pracowników, odezwiemy się do Ciebie na skrzynkę służbową 🙂

@niegrzeczna--, zrobimy wyjątek - dodaj zdjęcie zgodnie z zasadami konkursu, a trafisz na listę zwycięzców. Masz czas do końca dnia!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

82 ODPOW. 82

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

A więc...u mnie takie widoki 😄 Stopki mojej żonki i pomidory na lecho 😉IMG_20170801_132641.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

U mnie chaszcze, coś nie chce się wkleić z telefonu 😞

 

Screenshot_2017-08-01-13-24-47.PNG

Ooo, udało się po zmniejszeniu rozmiaru 🙂 Za dobry aparat w telefonie...


DSC_0169.JPG
Anonim

Nie dotyczy

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Mój pupil Emotikon: Bardzo szczęśliwy

sara.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Wiecie skąd te zdjęcia zrobione ?

Obraz 01-_. 002.jpgObraz 01-_. 005.jpg

Z okna TP


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

?? coś mnie telefon przekłamuje, w założeniu miałem iż napiszę, że gadżety poproszę do mojej ślubnej 😉 ... a pierwotnie opublikowało się tylko foto ekranu kompa.

Chciałem się upewnić, że dobrze widzę, że @mabud73 opublikował stopy Swojej Ślubnej... bo nie czytałem tylko "przeleciałem" pobieżnie temat... ale autor nie krył tego 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Tak @Misiek62 😉 to stopki mojej ślubnej 😛 no i bez wyłączności, więc możesz spać spokojnie 😄

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

Cóż... Jeszcze kilka dni do urlopu, a w przerwie na kawę warto zerknąć na forum 😉

201708011444.jpg


15015913713691282181324.jpg

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

To moja palma
1501592976007.jpg

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 📷

O to tramwaj którym wracam zawsze z pracy
15015961044941522484281.jpg