Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

Muszę przyznać, że gdy w lutym opublikowaliśmy system punktów i rang to spodziewaliśmy się, że 36 rang, które wymaga zdobycia 200 000 punktów, spokojnie wystarczy przynajmniej do końca roku.


Dla przypomnienia - punkty w Nasz Orange przyznawane są nie tylko za dodawanie komentarzy, ale także za ich czytanie, logowanie się, otrzymywanie polubień i lubienie postów innych oraz za wskazywanie postu, który rozwiązał nasz problem. Przede wszystkim punkty są przyznawane za skuteczne pomaganie innym i za to zdobywa się ich zdecydowanie najwięcej.

 

Jeden z klientów Orange - @Piotrekk85, w ekspresowym tempie, przeskakując nasze najśmielsze prognozy - osiągnął obecnie maksymalny, 36 poziom w Nasz Orange i zdobył najwyższy tytuł - Orange Guru.

Zrzut ekranu 2017-08-27 o 10.39.05.png

@Piotrekk85, kłaniamy się i niezmiernie cieszymy, że jesteś tu z nami i dzielisz się swoją przeogromną wiedzą z innym.

Na podstawie Twojej aktywności na forum zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie, jako pierwszego Orange Guru - niepowtarzalną "super odznakę" - znajdziesz ją już w swoim profilu 🙂

 

Zrzut ekranu 2017-08-27 o 11.04.54.png

 

GRATULUJEMY!

 

P.S. Na jednej z konferencji w Miasteczku Orange, na którą zaprosiliśmy Piotrka, zapytany o to, "co sprawia, że jest tak aktywny w Nasz Orange", Piotrekk85, jak gdyby nigdy nic, stwierdził, że "po prostu lubi pomagać innym...".

 

18 ODPOW. 18
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

@ArturMega avatar Emotikon: Bardzo szczęśliwy Gratulacje do ciebie @Piotrekk85Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

Dzięki.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

@Piotrekk85 Gratulacje !!! 🙂

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

@Piotrekk85 gratulacje, rozbiłeś bank 😉 Jak wspominał @Artur nikt z nas nie spodziewał sie, że to zdarzy się tak szybko.
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jak prosty sposób przekazujesz swoja ogromną wiedze nam wszystkim na Nasz Orange. Widać, że lubisz pomagać - po prostu.
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

@PiotrekJeszcze trochę a @Piotrekk85 przekręci licznik na NO


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

Zespołowi Nasz Orange @Remi@Artur@Piotrek@PawelW@Wiktor@Mikołaj@Rafał i reszcie też należą się podziękowania, bo bez tego miejsca nie miałbym tej rangi. Nie wiem czy "guru" to mnie pasuje, moja wiedza to splot różnych doświadczeń z mojego życia 🙂

Dzięki ponadto za odznakę, zmienię ją sobie za chwilę na avatar. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

Pasuje jak ulał! 😄
I odznaka i "guru" 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

@Piotrekk85, moje najszczersze gratulacje Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pierwszy Orange Guru w społeczności Nasz Orange

@Piotrekk85 A tego miejsca nie było by bez Ciebie i innych! Serce Gratulacje! To wielka przyjemność razem z wami tworzyć tą społeczność. Emotikon: Bardzo szczęśliwy