Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1149
  • 2288
  • 67

Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange 馃摲

[ Edytowane ]

Z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange mamy dla Was konkurs, w kt贸rym do wygrania jest 10 zestaw贸w gad偶et贸w Nasz Orange, m.in. power banki, pendrivy i forumowe smycze.

Poniewa偶 od jakiego艣 czasu mo偶ecie surfowa膰 po forum za darmo z telefon贸w w Orange to konkurs b臋dzie z tym zwi膮zany Emotikon: Szcz臋艣liwy

phone.PNG

Oto zadanie:

Poka偶cie nam, co widz膮 aparaty w Waszych smartfonach, gdy u偶ywacie ich do korzystania z forum.

Po prostu - podczas przegl膮dania Nasz Orange za pomoc膮 telefonu uruchomcie aparat, zr贸bcie zdj臋cie i wklejcie je w komentarzu poni偶ej.

Mo偶e to by膰 zdj臋cie Waszego kota, ludzi gdy jedziecie autobusem, biurka je艣li akurat przy nim siedzicie, itd, nie ma to znaczenia.

Wygrywa pierwszych 10 os贸b, kt贸re wstawi膮 poni偶ej zdj臋cie, wi臋c do dzie艂a! Emotikon: Szcz臋艣liwy

Poka偶 szczeg贸艂y

A tu kilka formalnych szczeg贸艂贸w:

1. Konkurs trwa od 1 do 6 sierpnia 2017 r. lub do wyczerpania nagr贸d.
  2. Mo偶na dodawa膰 dowoln膮 ilo艣膰 zdj臋膰 w temacie konkursowym, ale jedna osoba mo偶e wygra膰 nie wi臋cej ni偶 jeden zestaw gad偶et贸w.
  3. 艁膮cznie w konkursie jest do wygrania 10 zestaw贸w gad偶et贸w.
  4. W konkursie nie mog膮 bra膰 udzia艂u pracownicy Orange (dla Was przeznaczony jest inny konkurs, sprawd藕cie nied艂ugo skrzynki s艂u偶bowe).
  5. Je艣li kto艣 z Was ju偶 ma gad偶ety Nasz Orange i nie potrzebuje kolejnych to mo偶na zrzec si臋 nagrody 鈥 wystarczy napisa膰 o tym w komentarzu.
  6. Z wszystkimi osobami, kt贸re wygra艂y skontaktujemy si臋 za pomoc膮 wiadomo艣ci prywatnych przed 10 sierpnia i poprosimy o podanie adresu do wysy艂ki nagrody.
  7. Adres do wysy艂ki musimy otrzyma膰 w wiadomo艣ci prywatnej przed 13 sierpnia - nie podanie adresu do tego czasu sprawi, 偶e nagroda przepadnie.
  8. Wszelkie w膮tpliwo艣ci mo偶ecie zg艂asza膰 w komentarzach poni偶ej albo pisz膮c wiadomo艣膰 prywatn膮 do moderator贸w: @Rafa艂@Miko艂aj lub @Wiktor.      

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWI膭ZANIE
82 ODPOWIEDZI
Highlighted
Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

A wi臋c...u mnie takie widoki Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy Stopki mojej 偶onki i pomidory na lecho Emotikon: Mrugaj膮cyIMG_20170801_132641.jpg

"Time Out"

Poziom 24, Specjalista
  • 694
  • 401
  • 35

[ Edytowane ]

U mnie chaszcze, co艣 nie chce si臋 wklei膰 z telefonu Emotikon: Smutny

Screenshot_2017-08-01-13-24-47.PNG

Ooo, uda艂o si臋 po zmniejszeniu rozmiaru Emotikon: Szcz臋艣liwy Za dobry aparat w telefonie...

Za艂膮czniki

Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

M贸j pupil Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

sara.jpg

Je艣li podoba Ci si臋 moja odpowied藕, daj mi lajkaEmotikon: Szcz臋艣liwy.Za艂o偶y艂e艣 temat i kto艣 Ci pom贸g艂? Oznacz najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szcz臋艣liwy
Poziom 32, Ekspert
  • 3781
  • 1747
  • 135

[ Edytowane ]

Wiecie sk膮d te zdj臋cia zrobione ?

Obraz 01-_. 002.jpgObraz 01-_. 005.jpg

Z okna TP

Je艣li podoba Ci si臋 moja odpowied藕, daj mi lajkaEmotikon: Szcz臋艣liwy.Za艂o偶y艂e艣 temat i kto艣 Ci pom贸g艂? Oznacz najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie Dla mnie to najlepsza motywacja.Emotikon: Szcz臋艣liwy
Poziom 29, Specjalista
  • 1662
  • 1498
  • 61

[ Edytowane ]

?? co艣 mnie telefon przek艂amuje, w za艂o偶eniu mia艂em i偶 napisz臋, 偶e gad偶ety poprosz臋 do mojej 艣lubnej Emotikon: Mrugaj膮cy ... a pierwotnie opublikowa艂o si臋 tylko foto ekranu kompa.

Chcia艂em si臋 upewni膰, 偶e dobrze widz臋, 偶e @mabud73 opublikowa艂 stopy Swojej 艢lubnej... bo nie czyta艂em tylko "przelecia艂em" pobie偶nie temat... ale autor nie kry艂 tego Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

| Spodoba艂a Ci si臋 moja wypowied藕? Kliknij kciuk w g贸r臋 | Za艂o偶y艂e艣/a艣 temat a ja Ci pomog艂em? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwi膮zanie" - pod moim postem; Dzi臋kuj臋 | Pozdrawiam |

Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Tak @Misiek62 Emotikon: Mrugaj膮cy to stopki mojej 艣lubnej Emotikon: J臋zyk no i bez wy艂膮czno艣ci, wi臋c mo偶esz spa膰 spokojnie Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

"Time Out"

Poziom 19, Pasjonat
  • 54
  • 23
  • 3

[ Edytowane ]

C贸偶... Jeszcze kilka dni do urlopu, a w przerwie na kaw臋 warto zerkn膮膰 na forum ;-)

201708011444.jpg

Za艂膮czniki

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 4
  • 6
  • 0

[ Edytowane ]
To moja palma

Za艂膮czniki

Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2