Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Jak ten czas szybko mija! Rok temu narodziła się społeczność Nasz Orange. Od tego czasu zadziało się wiele, było mnóstwo dyskusji, wiele trudnych tematów, wiele też tych bardzo miłych. Część z Was jest z nami od samego początku, niektórych znamy już na żywo, z innymi łączą nas długie dyskusje na forum. Jesteśmy dumni z tej Społeczności i dzisiaj świętujemy razem z Wami:

  1. Nowa strona główna i urodzinowe balony
    W prezencie na pierwsze urodziny dostaliśmy nową, ładniejszą i bardziej czytelną stronę główną. Czujcie się jej współtwórcami, bo swój nowoczesny wygląd i funkcjonalność zawdzięcza Waszym sugestiom oraz warsztatom na I zlocie Nasz Orange.
    PS. Balony będą z nami tylko kilka dni, potem wróci poprzednie tło 😉

  2. Infografika - historia Nasz Orange
    W specjalnej, urodzinowej infografice wspominamy dzieje naszej Społeczności od pilotażu, przez zlot, aż do pierwszej rocznicy. Gdy ją przygotowywaliśmy i wybieraliśmy cytaty – nie obyło się od zakręcenia się łezki w oku. Zajrzyjcie koniecznie:
  3. Infografika – kim jesteśmy?
    …czyli społeczność Nasz Orange po roku. To też coś super fajnego. Kilka bardzo ciekawych statystyk o Was – użytkownikach Nasz Orange i o tym co tu właściwie wszyscy robimy. Zobaczcie:
  4. Spersonalizowane kartki pocztowe
    Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe (te tradycyjne!) – do tych z Was, którzy są z nami od dawna, są bardzo aktywni i pomagają innym – wysłaliśmy specjalne, spersonalizowane kartki urodzinowe. Prosimy, podzielcie się zdjęciami swoich kartek, gdy już do Was dotrą 🙂
  5. Limitowane odznaczenie Gość urodzinowy
    Na pocieszenie dla tych, którzy nie są z nami zbyt długo jest specjalne, przyznawane tylko 1 sierpnia 2017 r. odznaczenie. Wszyscy, którzy tego dnia zalogują się w Nasz Orange znajdą w swoich profilach świeżutką, urodzinową odznakę w swoim profilu.
    gosc.PNG
  6. Konkurs z okazji urodzin
    Z okazji pierwszych urodzin mamy też konkurs, w którym do wygrania są gadżety Nasz Orange. Wystarczy zrobić jedno zdjęcie – szczegóły znajdziecie w temacie „Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange”.


Przyznajemy, że jesteśmy trochę wzruszeni i jako najlepsze podsumowanie przytoczymy fragment jednego z komentarzy Remiego, z którym wszyscy się zgadzamy:

Wiecie co? Strasznie lubię czytać Wasze wypowiedzi 🙂 Dzięki Nasz Orange ta praca jest naprawdę fajna... Szczególnie jak pracuje się z takim ludźmi w wewnątrz i na zewnątrz firmy. DZIĘKUJĘ !!! 🙂

Dziękujemy, że jesteście z nami już rok 🙂

@Remi@Piotrek@Rafał@Mikołaj@Wiktor@PawelW@Agnieszka i @Artur
Zespół Nasz Orange

P.S. Ten temat to świetne miejsce do wspominania, więc napiszcie w komentarzach co Wam się kojarzy ze Społecznością i w ogóle jak się macie, Urodzinowi Goście Emotikon: Bardzo szczęśliwy

65 ODPOW. 65
Anonim

Nie dotyczy

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange

@Artur Dla nas nie ma trudnych tematówEmotikon: Bardzo szczęśliwy

A jak mam jakiś problem to korzystam z pomocy @Wiktor 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange

Mija rok...dopiero, a może już 😉 Muszę powiedzieć że zmiany wyglądają znacznie lepiej teraz niż w wersji testowej którą podejrzałem w Wawie 😉 No cóż...Sto Lat Pomarańczowi 😀

@edit: Po wczorajszym telefonie @Artur, dotarło do mnie dlaczego odkładamy pewne sprawy na później 😉 😛

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁🎈

A my dziekujemy pomysłodawcom, a przede wszystkim wykonawcom i naszym nieocenionym moderatorom NO.

 

Kurcze, ja to chyba już jestem za bardzo elektroniczny - dla mnie skrzynka to głównie e-mail i tam już szukałem kartki 😉 

dopiero po ponownym przeczytaniu zrozumiałem, że dostarczy mi ją d(o)ręczyciel 😉  dawniej był to tylko listonosz.

 

@Artur Ty edytujesz, to i ja uzupełnię... 

 

Serio, też się wzruszyłem faktem, że Nasza Społeczność już zaliczyła pierwszy roczek... co rusz przychodzą mi do głowy wspomnienia związane z różnymi tematami, także tymi "na luzie"... 

Anonim

Nie dotyczy

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁🎈

@Misiek62, oby tego słowa:"d(o)ręczyciel" i drugiego, które mi przyszło na myśl:"(do) nosiciel" - co nosi listy, oczywiścieEmotikon: Mrugający nigdy, a to przenigdy nie zagościły w Społeczności NO Emotikon: Szczęśliwy Maile tak!!!


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁🎈

To już tyle czasu minęło 🙂 Zarejestrowałem się tu jak tylko dowiedziałem się o Nasz Orange 😉
To naprawdę rewelacyjny serwis, który z chęcią polecam klientom. Zespół Nasz Orange naprawdę stworzył intuicyjny, świetny serwis dla każdego użytkownika Orange i potencjalnego klienta 🙂

Wielkie brawa należą się także - a może wręcz przede wszystkim - Wam, użytkownikom. Dyskusja na poziomie, wymiana poglądów, i olbrzymia chęć pomocy - to jest to, co zdecydowanie wyróżnia Nasz Orange od konkurentów.

 

Oby kolejne lata były równie kolorowe 🙂 Osobom odpowiedzialnym za Nasz Orange, dziękuję za stworzenie szkieletu, a użytkownikom, za jego wypełnienie, stworzenie miejsca, w którym po prostu warto być 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁🎈

Kilka słów ode mnie...

 

Najpierw wspomnienia. Wiosna 2016... Pierwsze przecieki dotyczące powstania nowego forum. Mail od @Piotrek do starej gwardii starego forum czy konkurs na nazwę dla "pomarańczowej strony mocy". Myślę sobie... coś się dzieje. w końcu! bo niestety stare forum coś bardziej kulało od wielu stron chociażby technicznej. Lipiec 2016... w końcu powoli rusza Nasz Orange. Najpierw info mailem od @Remi, potem wpis na blogu u Wojtka. Już na samym początku widać sporą zmianę - dużo się dzieje, wiele sugestii czy uwag jest uwzględniach. I w końcu 1 sierpnia 2016 - oficjalny start 🙂 We wrześniu dotarł do mnie kubeczek z bardzo fajnym tekstem 😛 (całe szczeście jeszcze jest w jednym kawałku).

IMG_20170801_135529_HDR.jpg

Potem - Marzec 2017. Zapowiedź zlotu. I stresik przed. Ale było całkiem sympatycznie 🙂

 

Dołączę się do podziękowań dla wszystkich z Zespołu Nasz Orange za stworzenie tej społeczności:
@Remi, @Artur, @PawelW, @Piotrek, @Rafał, @Mikołaj, @Wiktor, @Agnieszka,  i pewnie ktoś będzie na liście 🙂

 

Na dziś wg mnie strona główna NO jest jedną z najładniejszych sposród społeczności Orange. Francuska https://communaute.orange.fr/ jest zbyt minimalistyczna i ma trochę mało nowoczesny design, a hiszpańska http://comunidad.orange.es/ jak dla mnie zbyt kaciata. Więc tym bardziej wielkie dzięki za wykonanie pewnie wielu testów, aby wybrać optymalny układ.

 

No i super, że po trochu samo Orange się zmienia. Wiele rzeczy na NO pojawiło się po raz pierwszy - wątki o simlocku (a raczej o cześciowym braku), nowych promocjach prepaid (dzięki @Jarek), itp, itd. Super, że transfer na NO jest wyłączony z pakietów. Wiele zmian sugerowanych przez użytkowników ma odzwierciedlenie na Mój Orange. Mam nadzieję, że planowane pomysły będą za jakiś czas dotyczyć różnych działów czy procesów w Orange (ale to jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁🎈

Jakbyście chcieli mi coś kiedyś wysyłać to już nie na ten sam adres co wcześniej. Teraz mieszkam we Wrocku, a czeka mnie jeszcze przeprowadzka. 😛

 

Mi też już pyknął roczek 29.07, tylko kubek muszę jeszcze przywieźć. 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Ja to gratuluję zespołowi, a zwłaszcza @Arturowi, że ma na tyle nerwów żeby wytrzymywać te moje "spamy niecierpliwości" na skrzynce jak również dwukrotne przywracanie konta na Nasz Orange. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tyle się tu działo, że myślałem, że ten rok już dawno minął 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Gratulacje i podziękowania za wybudowanie infrastruktury FTTH. Dzięki Wam mam normalny internet, godny XXI wiekowi. Dobra decyzja biznesowa. Tak trzymać.