Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 1491
  • 3076
  • 84

[Konkurs] 艢wi臋tujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 馃帀馃巵

[ Edytowane ]

Jak ten czas szybko mija! Rok temu narodzi艂a si臋 spo艂eczno艣膰 Nasz Orange. Od tego czasu zadzia艂o si臋 wiele, by艂o mn贸stwo dyskusji, wiele trudnych temat贸w, wiele te偶 tych bardzo mi艂ych. Cz臋艣膰 z Was jest z nami od samego pocz膮tku, niekt贸rych znamy ju偶 na 偶ywo, z innymi 艂膮cz膮 nas d艂ugie dyskusje na forum. Jeste艣my dumni z tej Spo艂eczno艣ci i dzisiaj 艣wi臋tujemy razem z Wami:

1. Nowa strona g艂贸wna i urodzinowe balony
    W prezencie na pierwsze urodziny dostali艣my now膮, 艂adniejsz膮 i bardziej czyteln膮 stron臋 g艂贸wn膮. Czujcie si臋 jej wsp贸艂tw贸rcami, bo sw贸j nowoczesny wygl膮d i funkcjonalno艣膰 zawdzi臋cza Waszym sugestiom oraz warsztatom na I zlocie Nasz Orange.
    PS. Balony b臋d膮 z nami tylko kilka dni, potem wr贸ci poprzednie t艂o Emotikon: Mrugaj膮cy

2. Infografika - historia Nasz Orange
    W specjalnej, urodzinowej infografice wspominamy dzieje naszej Spo艂eczno艣ci od pilota偶u, przez zlot, a偶 do pierwszej rocznicy. Gdy j膮 przygotowywali艣my i wybierali艣my cytaty 鈥 nie oby艂o si臋 od zakr臋cenia si臋 艂ezki w oku. Zajrzyjcie koniecznie:
  3. Infografika 鈥 kim jeste艣my?
    鈥zyli spo艂eczno艣膰 Nasz Orange po roku. To te偶 co艣 super fajnego. Kilka bardzo ciekawych statystyk o Was 鈥 u偶ytkownikach Nasz Orange i o tym co tu w艂a艣ciwie wszyscy robimy. Zobaczcie:
  4. Spersonalizowane kartki pocztowe
    Sprawd藕cie swoje skrzynki pocztowe (te tradycyjne!) 鈥 do tych z Was, kt贸rzy s膮 z nami od dawna, s膮 bardzo aktywni i pomagaj膮 innym 鈥 wys艂ali艣my specjalne, spersonalizowane kartki urodzinowe. Prosimy, podzielcie si臋 zdj臋ciami swoich kartek, gdy ju偶 do Was dotr膮 Emotikon: Szcz臋艣liwy
  5. Limitowane odznaczenie Go艣膰 urodzinowy
    Na pocieszenie dla tych, kt贸rzy nie s膮 z nami zbyt d艂ugo jest specjalne, przyznawane tylko 1 sierpnia 2017 r. odznaczenie. Wszyscy, kt贸rzy tego dnia zaloguj膮 si臋 w Nasz Orange znajd膮 w swoich profilach 艣wie偶utk膮, urodzinow膮 odznak臋 w swoim profilu.
    gosc.PNG
  6. Konkurs z okazji urodzin
    Z okazji pierwszych urodzin mamy te偶 konkurs, w kt贸rym do wygrania s膮 gad偶ety Nasz Orange. Wystarczy zrobi膰 jedno zdj臋cie 鈥 szczeg贸艂y znajdziecie w temacie 鈥Konkurs z okazji pierwszych urodzin Nasz Orange鈥.

Przyznajemy, 偶e jeste艣my troch臋 wzruszeni i jako najlepsze podsumowanie przytoczymy fragment jednego z komentarzy Remiego, z kt贸rym wszyscy si臋 zgadzamy:

Wiecie co? Strasznie lubi臋 czyta膰 Wasze wypowiedzi Emotikon: Szcz臋艣liwy Dzi臋ki Nasz Orange ta praca jest naprawd臋 fajna... Szczeg贸lnie jak pracuje si臋 z takim lud藕mi w wewn膮trz i na zewn膮trz firmy. DZI臉KUJ臉 !!! Emotikon: Szcz臋艣liwy

Dzi臋kujemy, 偶e jeste艣cie z nami ju偶 rok Emotikon: Szcz臋艣liwy

@Remi@Piotrek@Rafa艂@Miko艂aj@Wiktor@PawelW@Agnieszka i @Artur
Zesp贸艂 Nasz Orange

P.S. Ten temat to 艣wietne miejsce do wspominania, wi臋c napiszcie w komentarzach co Wam si臋 kojarzy ze Spo艂eczno艣ci膮 i w og贸le jak si臋 macie, Urodzinowi Go艣cie Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie. | Nie wiesz jak dzia艂a forum? Przeczytaj Zasady Nasz Orange |

65 ODPOWIEDZI
Poziom 34, Ekspert
  • 4903
  • 2176
  • 177

艢wi臋tujemy pierwsze urodziny Nasz Orange

[ Edytowane ]

@Artur Dla nas nie ma trudnych temat贸wEmotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

A jak mam jaki艣 problem to korzystam z pomocy @Wiktor 

Poziom 29, Specjalista
  • 1471
  • 1718
  • 78

艢wi臋tujemy pierwsze urodziny Nasz Orange

[ Edytowane ]
Mija rok...dopiero, a mo偶e ju偶 Emotikon: Mrugaj膮cy Musz臋 powiedzie膰 偶e zmiany wygl膮daj膮 znacznie lepiej teraz ni偶 w wersji testowej kt贸r膮 podejrza艂em w Wawie Emotikon: Mrugaj膮cy No c贸偶...Sto Lat Pomara艅czowi 馃榾

@edit: Po wczorajszym telefonie @Artur, dotar艂o do mnie dlaczego odk艂adamy pewne sprawy na p贸藕niej Emotikon: Mrugaj膮cy Emotikon: J臋zyk

"II zlot owocnie zaliczony"

Highlighted
Poziom 31, Ekspert
  • 2336
  • 2323
  • 88

艢wi臋tujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 馃帀馃巵馃巿

[ Edytowane ]

A my dziekujemy pomys艂odawcom, a przede wszystkim wykonawcom i naszym nieocenionym moderatorom NO.

Kurcze, ja to chyba ju偶 jestem za bardzo elektroniczny - dla mnie skrzynka to g艂贸wnie e-mail i tam ju偶 szuka艂em kartki Emotikon: Mrugaj膮cy 

dopiero po ponownym przeczytaniu zrozumia艂em, 偶e dostarczy mi j膮 d(o)r臋czyciel Emotikon: Mrugaj膮cy  dawniej by艂 to tylko listonosz.

@Artur Ty edytujesz, to i ja uzupe艂ni臋... 

Serio, te偶 si臋 wzruszy艂em faktem, 偶e Nasza Spo艂eczno艣膰 ju偶 zaliczy艂a pierwszy roczek... co rusz przychodz膮 mi do g艂owy wspomnienia zwi膮zane z r贸偶nymi tematami, tak偶e tymi "na luzie"... 

| Spodoba艂a Ci si臋 moja wypowied藕? Kliknij kciuk w g贸r臋 | Za艂o偶y艂e艣/a艣 temat a ja Ci pomog艂em? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwi膮zanie" - pod moim postem; Dzi臋kuj臋 | Pozdrawiam |

Poziom 26, Specjalista
  • 2277
  • 1574
  • 34

@Misiek62, oby tego s艂owa:"d(o)r臋czyciel" i drugiego, kt贸re mi przysz艂o na my艣l:"(do) nosiciel" - co nosi listy, oczywi艣cieEmotikon: Mrugaj膮cy nigdy, a to przenigdy nie zago艣ci艂y w Spo艂eczno艣ci NO Emotikon: Szcz臋艣liwy Maile tak!!!

To, kim jeste艣, wa偶niejsze jest od tego, co posiadasz. Je偶eli uwa偶asz, 偶e pomog艂em, oznacz jako rozwi膮zanie. Dzi臋kuj臋 bardzo Emotikon: Szcz臋艣liwy
Pracuj臋 w Orange
  • 439
  • 592
  • 92

To ju偶 tyle czasu min臋艂o Emotikon: Szcz臋艣liwy Zarejestrowa艂em si臋 tu jak tylko dowiedzia艂em si臋 o Nasz Orange Emotikon: Mrugaj膮cy
To naprawd臋 rewelacyjny serwis, kt贸ry z ch臋ci膮 polecam klientom. Zesp贸艂 Nasz Orange naprawd臋 stworzy艂 intuicyjny, 艣wietny serwis dla ka偶dego u偶ytkownika Orange i potencjalnego klienta Emotikon: Szcz臋艣liwy

Wielkie brawa nale偶膮 si臋 tak偶e - a mo偶e wr臋cz przede wszystkim - Wam, u偶ytkownikom. Dyskusja na poziomie, wymiana pogl膮d贸w, i olbrzymia ch臋膰 pomocy - to jest to, co zdecydowanie wyr贸偶nia Nasz Orange od konkurent贸w.

Oby kolejne lata by艂y r贸wnie kolorowe Emotikon: Szcz臋艣liwy Osobom odpowiedzialnym za Nasz Orange, dzi臋kuj臋 za stworzenie szkieletu, a u偶ytkownikom, za jego wype艂nienie, stworzenie miejsca, w kt贸rym po prostu warto by膰 Emotikon: Szcz臋艣liwy

W Orange zajmuje si臋 ofert膮 na kart臋. Potrzebujesz kontaktu z Obs艂ug膮? Wejd藕 na czata w zak艂adce Zg艂o艣 Spraw臋, w dni robocze od 7 do 21:30.
Od 28.01 do 12.02 mam urlop Emotikon: Szcz臋艣liwy
Poziom 36, Guru
  • 8891
  • 3496
  • 487

Kilka s艂贸w ode mnie...

Najpierw wspomnienia. Wiosna 2016... Pierwsze przecieki dotycz膮ce powstania nowego forum. Mail od @Piotrek do starej gwardii starego forum czy konkurs na nazw臋 dla "pomara艅czowej strony mocy". My艣l臋 sobie... co艣 si臋 dzieje. w ko艅cu! bo niestety stare forum co艣 bardziej kula艂o od wielu stron chocia偶by technicznej. Lipiec 2016... w ko艅cu powoli rusza Nasz Orange. Najpierw info mailem od @Remi, potem wpis na blogu u Wojtka. Ju偶 na samym pocz膮tku wida膰 spor膮 zmian臋 - du偶o si臋 dzieje, wiele sugestii czy uwag jest uwzgl臋dniach. I w ko艅cu 1 sierpnia 2016 - oficjalny start Emotikon: Szcz臋艣liwy We wrze艣niu dotar艂 do mnie kubeczek z bardzo fajnym tekstem Emotikon: J臋zyk (ca艂e szcze艣cie jeszcze jest w jednym kawa艂ku).

IMG_20170801_135529_HDR.jpg

Potem - Marzec 2017. Zapowied藕 zlotu. I stresik przed. Ale by艂o ca艂kiem sympatycznie Emotikon: Szcz臋艣liwy

Do艂膮cz臋 si臋 do podzi臋kowa艅 dla wszystkich z Zespo艂u Nasz Orange za stworzenie tej spo艂eczno艣ci:
@Remi, @Artur, @PawelW, @Piotrek, @Rafa艂, @Miko艂aj, @Wiktor, @Agnieszka,  i pewnie kto艣 b臋dzie na li艣cie Emotikon: Szcz臋艣liwy

Na dzi艣 wg mnie strona g艂贸wna NO jest jedn膮 z naj艂adniejszych sposr贸d spo艂eczno艣ci Orange. Francuska https://communaute.orange.fr/ jest zbyt minimalistyczna i ma troch臋 ma艂o nowoczesny design, a hiszpa艅ska http://comunidad.orange.es/ jak dla mnie zbyt kaciata. Wi臋c tym bardziej wielkie dzi臋ki za wykonanie pewnie wielu test贸w, aby wybra膰 optymalny uk艂ad.

No i super, 偶e po trochu samo Orange si臋 zmienia. Wiele rzeczy na NO pojawi艂o si臋 po raz pierwszy - w膮tki o simlocku (a raczej o cze艣ciowym braku), nowych promocjach prepaid (dzi臋ki @Jarek), itp, itd. Super, 偶e transfer na NO jest wy艂膮czony z pakiet贸w. Wiele zmian sugerowanych przez u偶ytkownik贸w ma odzwierciedlenie na M贸j Orange. Mam nadziej臋, 偶e planowane pomys艂y b臋d膮 za jaki艣 czas dotyczy膰 r贸偶nych dzia艂贸w czy proces贸w w Orange (ale to jeszcze wiele wody w Wi艣le up艂ynie).

Every little helps Emotikon: Szcz臋艣liwy
Poziom 18, Komentator
  • 97
  • 71
  • 0

[ Edytowane ]

Jakby艣cie chcieli mi co艣 kiedy艣 wysy艂a膰 to ju偶 nie na ten sam adres co wcze艣niej. Teraz mieszkam we Wrocku, a czeka mnie jeszcze przeprowadzka. Emotikon: J臋zyk

Mi te偶 ju偶 pykn膮艂 roczek 29.07, tylko kubek musz臋 jeszcze przywie藕膰. Emotikon: Szcz臋艣liwy

Poziom 22, Pasjonat
  • 347
  • 241
  • 14

Ja to gratuluj臋 zespo艂owi, a zw艂aszcza @Arturowi, 偶e ma na tyle nerw贸w 偶eby wytrzymywa膰 te moje "spamy niecierpliwo艣ci" na skrzynce jak r贸wnie偶 dwukrotne przywracanie konta na Nasz Orange. Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy Tyle si臋 tu dzia艂o, 偶e my艣la艂em, 偶e ten rok ju偶 dawno min膮艂 Emotikon: Bardzo szcz臋艣liwy

Poziom 18, Komentator
  • 27
  • 19
  • 2

Gratulacje i podzi臋kowania za wybudowanie infrastruktury FTTH. Dzi臋ki Wam mam normalny internet, godny XXI wiekowi. Dobra decyzja biznesowa. Tak trzyma膰.