Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Druga sprawa co to jest za abonament 49,99 za telefon komórkowy ? Ty masz Orange Love ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36762
  • 1369

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Numer poza Love może tyle kosztować.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Tak. Na aneksie do umowy mam 49,99 za numer komórkowy minus 2x po 5,- rabatu jak i minus 20,- za orange love.

 

edit. Tak to wygląda jak porównam umowę a fakturę za luty.


20180311_163547.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32432
  • 36762
  • 1369

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

To reklamuj jak miało być inaczej.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2028
  • 5495
  • 184

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

CZyli pakiet bogaty 30 zł, a na fakturze widzę też za usługi elektroniczne - czyli zakup jakiejś aplikacji w sklepie google play. Zareaguj na to i zrób blokadę na usługi elektroniczne chyba że zakup był świadomy

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Kurczę faktycznie zaraz to sprawdzę ale z tym bogatym pakietem to by pasowało akurat 30,- ponad to, na co się zgadzałem.

 

edit. Dobra to jest 19,99 czyli Spotyfy i ja to chciałem. Co miesiąc to mam doliczane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2028
  • 5495
  • 184

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

A w tym załączniku poniżej jest specyfikacja cenowa i nie ma tam pakietu bogatego wpisanego ?

 

Edit

wyciągu z umowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Na umowie nie widnieje na żadnej ze stron choćby wzmianka o pakiecie bogatym. Dopiero na fakturze za luty jest tak jak na screenie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Czyli wychodzi na to, że miałeś Pakiet Bogaty na próbę za pierwszy miesiąc 0 zł zgodnie z Regulaminem, należy zrezygnować z niego w dowolnym momencie. Dolicza zgodnie z cennikiem Orange Love 35,00 zł

 

Podsumowując:

Musisz go wyłączyć przez kontakt z BOK i złożyć reklamację, która powinna zostać uznana.

 

Pakiet Bogaty na próbę -  Regulamin.

Orange Love -  Cennik.

 

@Damian_zg89,

 

Wejdź w Mój Orange w zakładkę Zarządzaj - Usługi i Pakiety i po zaznaczeniu TV sprawdź jakie pakiety masz aktywne. (podobne poniżej).

 

LOVE.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Ja to zgłaszam w tygodniu jak tylko będę miał sposobność pobrania szczegółów mojej nowej faktury to wtedy sprawdzę czy i tam widnieje że mam pakiet bogaty tak dla pewności bym miał czym atakować 🙂

Znając życie i tak będę musiał ten miesiąc opłacić z bonusem jak i  zapewne kolejny bo aktualnie to HBO hula a już mam naliczany kolejny okres rozliczeniowy.

Co do MO to ja mam inne, już kiedyś ktoś mi pisał że mam jakieś nowe (nowy wygląd) MO a tam pewnych funkcji niema. Tej również. 


20180311_163547.jpg