Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

VOD na pewno nie. Ale mam jeszcze HBO którego to w pakiecie optymalnym być nie powinno.

Myślałem że to okres promocyjny bo tak zazwyczaj jest że dają na 2/3 miesiące w prezencie.

Sam nie wiem. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Nie widać też rabatu 20 zł za łączenie usług

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32363
  • 36414
  • 1368

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

A jakieś PPV (pay per view)? Np transmisję KSW może kupowałeś?

A co do HBO to o ile może być za darmo na start, to później zamienia się w płatne zazwyczaj. Ale to na BOK już takie indywidualnie kwestie sprawdzisz.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

PPV również nie. Co do HBO to czy ono samo nie powinno się wyłączyć po tym okresie promocyjnym ?

W końcu pakiet z HBO to pakiet inny niż ten mój z umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32363
  • 36414
  • 1368

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

A nie masz umowy na HBO? Ew znasz nazwę promocji w jakiej dostałeś HBO?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

W salonie dostałem taką informacje że na początku będę miał kanały które będą znikać i tak było. 

Z tych wszystkich zostało tylko hbo. Nie chcę tego tym bardziej płacić za to dodatkowo.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32363
  • 36414
  • 1368

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

To sprawdził bym na pdf lub BOK czy na pewno to i w razie czego trzeba to zareklamować.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3228
  • 7542
  • 137

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

No HBO, to jest dodatkowo 30,00 zł. Bezpłatny jest przez I miesiąc.

 

Regulamin Promocji HBO na próbę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2024
  • 5482
  • 184

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Moim zdaniem masz włączony pakiet HBO i Bogaty gdzie za każdy po 30 zł 1 mc za 0 zł. Na te pakiet nie ma umowy i musi być złożona pisemna rezygnacja. Jeśli nie zamawiałeś reklamuj.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 54
  • 43
  • 0

Co miesiąc inna kwota mojej faktury / oczywiście coraz więcej do zapłaty za to samo :(

Dobra. O to mi chodziło, właśnie teraz wiem, że to coś nie tak z moim kontem, a nie jakaś kwestia w stylu tak jest i już.

Gdy będę miał możliwość pobrania szczegółów mojej faktury to jeszcze się upewnię czym to na 100% jest spowodowane zanim zadzwonię z reklamacją. 

Dzięki za pomoc.