Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie nadawania Universal Channel


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zakończenie nadawania Universal Channel

Orange na piśmie informuje o zmianie kanałów i możliwości odstąpienia od umowy bez tzw. kary.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Zakończenie nadawania Universal Channel

ciekawe z ktorego roku ten regulamin? nie pamietam takiej oferty i na pewno nie sprzedawalem takiego czegos a zaczynalem w 2010r. Ciekawe
jezeli byl livebox to tez musial byc internet tylko ze dla klienta byl on zablokowany. 

to bylo iptv czy dth?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Zakończenie nadawania Universal Channel

Potwierdzam to że wypowiadając umowę rezygnujemy z całego pakietu (tv, net, tel). Usługa jest wyłączana 01-01-2018 o godzinie 00:00:00. Po tym mamy 14 dni na zwrot sprzętu do salonu Orange lub wysyłka do magazynu.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Zakończenie nadawania Universal Channel

Witam Czy można gdzieś znaleść treść tego pisma z Orange o możliwości rezygnacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zakończenie nadawania Universal Channel

Jest kilka różnych pism w zależności od stanu Twoich usług. Może też być taka sytuacja, że Uniwersal nie był gwarantowany.
Przykładowa treść pisma z netu https://s33.postimg.org/r89l0cril/orange_cr.jpg
Pamiętaj, że nie możesz z nieco wyciągać prawa do bezpłatnej rezygnacji gdyż umów/promocji jest kilkadziesiąt i może Twoja usługa nie być objęta bezpłatną rezygnacją.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zakończenie nadawania Universal Channel

Witam,

również dostałem pismo o możliwości odstąpienia od umowy, zajrzałem do cennika który dostałem w dniu jej zawierania i sprawdziłem, że Universal nie jest kanałem ""niegwarantowanym".

 

Wypowiedziałem umowę 14.12.2017 roku. Ale w odróżnieniu od użytkownika maciejnet, mi chcą odłączyć usługę dopiero 01.02.2018r.

Czuję się trochę oszukany, tym bardziej że w salonie Orange przekonano mnie, że odłączenie nastąpi 01.01.2018r. Złożyłem więc reklamację w dniu 21.12.2018r., w trybie pilnym, również w salonie.

Dostałem odpowiedź sms'em, że "Wyjaśniamy zgłoszenie. Odpowiemy najpóźniej 20.01.2018."

 

Ręce mi opadają!

 

Pomóżcie co mogę jeszcze zrobić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Zakończenie nadawania Universal Channel

Tak jest czas realizacji reklamacji. Jeśli nie będzie zrealizowana do końca roku a będzie rozpatrzona pozytywnie, opłaty zostaną anulowane.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Zakończenie nadawania Universal Channel

W moim przypadku kanał Universal Channel jest kanałem gwarantowanym. Dlatego rozwiązanie umowy jest możliwe bez dodatkowych kosztów. Nie ryzykowałbym rozwiązania umowy wiedząc że to kanał gwarantowany. Ale zawsze można wycofać wypowiedzenie bez konsekwencji.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Zakończenie nadawania Universal Channel

Po telefonie do BOK, otrzymałem odpowiedź już następnego dnia.

Orange rozpatrzyło reklamację na moją korzyść.

Pozdrawiam.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zakończenie nadawania Universal Channel

Również dostałem taki list, posiada ktoś informacje do kiedy można złożyć  rezygnację?