Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie nadawania Universal Channel


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Zakończenie nadawania Universal Channel

Kanał Universal Channel będzie jednak nadawany do końca roku (zmiana daty zakończenia nadawania z 01.09). Na razie jednak Orange nie informowało o zmianie oferty od 01.01.2018. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie nadawania Universal Channel

Kanał i tak nie jest gwarantowany.
Anonim

Nie dotyczy

Zakończenie nadawania Universal Channel

Teraz już nie jest gwarantowany jak podpisywałem umowę w kwietniu to był jeszcze.Mężczyzna: LOL


optymalny.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie nadawania Universal Channel

Magia reklam - brak kropki nie oznacza, że jest gwarantowany. Orange ma kanały gwarantowane, niegwarantowane i takie "nie wiadomo co".
Od tego masz listę kanałów, cennik, regulamin itp.

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Zakończenie nadawania Universal Channel

Dziwne, że nadawcą zdecydował się na przedłużenie emisji stacji, z której i tak zamierza zrezygnować. Zapewne informacja o końcu emisji zaskoczyła operatorów, którzy gwarantowali ten kanał w umowach i zapewne doszli do porozumienia z nadawcą, by przedłużyć czas nadawania. Zapewne w okresie świątecznym będą promocje i łatwiej będzie przekonać klientów do nie rezygnowania z umowy. Ponadto w okresie tych kilku miesięcy części klientów upłynie dotychczasowa umowa, a kolejna już nie będzie gwarantować tej stacji. Tak czy inaczej wszystko ma na celu, by nie utracić klientów tv. 🙂 Jeśli UC jest gwarantowany w umowie (warto dokładnie to sprawdzić) to przysługuje od odstąpienia od umowy na tv w związku z zubożeniem oferty bez ponoszenia konsekwencji związanych z przedterminowym rozwiązaniem umowy. Nie wiem jak to się ma w przypadku ofert łączonych typu funpack, więc lepiej wcześniej dopytać o tę kwestię pracowników Orange.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Zakończenie nadawania Universal Channel

Wczoraj dostałem pismo od Orange z informacją o zakończeniu nadawania kanału Universal Channel dnia  01.01.2018 i możliwością zerwania umowy bez płacenia "kary" umownej w związku z tym faktem.

 

Mam umowę na Światłowód + TV + telefon - w pakiecie typu Funpack (nie Love).

 

Pytanie: czy można zrezygnować TYLKO z telewizji, czy z całej umowy? Podejrzewam że muszę z całej... Telefon i internet mogę zostawić, ale mam już serdecznie dość dekodera Orange i całej usługi telewizyjnej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie nadawania Universal Channel

Jeśli to umowa na osobę prywatną, to na światłowodzie nie ma pakietu w stylu internet+telefon.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Zakończenie nadawania Universal Channel

Dzisiaj również otrzymałem list od Orange, że do 31 grudnia 2017 mogę wypowiedzieć umowę bez konsekwencji finansowych.Wszystko jest zatytułowane 'Orange TV', więc zakładam, że dotyczy to jedynie usługi TV (mam cały pakiet).

Może ktoś już złożył odpowiednie pismo i może się podzielić jak to wygląda faktycznie? - internet chciałbym sobie zostawić.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

Zakończenie nadawania Universal Channel

Jeśli kupiłem pakiet 3w1 to wypowiedzenie dotyczy całej paczki?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zakończenie nadawania Universal Channel

Jeśli to Funpack lub Neostrada z TV, to tak. Teoretycznie ktoś może mieć bardzo starą usługę tv jako oddzielną, to wtedy nie, ale na 99% wszyscy mają pakiet 3w1 lub 2w1.