Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

@Rafał  No to ciebie złapaliśmy  😂


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Tak było i to jeszcze jak 🙂 Pamiętam, że wtedy byłem mocno w pokemony wkręcony, aż chyba z sentymentu zobaczę po czasie jak ta gra teraz wygląda🤔


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

To przypomnę 🙂 link

ab.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Fajne że zlot się udał, z opisu wnioskuję że było ciekawe spotkanie, nawet jeśli tylko wirtualne. Szkoda że nie było mi dane uczestniczyć, cóż jak to mówią "wypadki chodzą parami" (nie dość że druga zmiana, to jeszcze przedłużona awarią).


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

Dziękuję Wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pojawili się z na naszym wczorajszym eZlocie. Bardzo miło było Was usłyszeć / zobaczyć ❤️ 😊 ❤️

Mam nadzieję, że na kolejnym spotkamy się już na żywo w jeszcze większym gronie.

 

@Piotrekk85, @Citi2017 co do quizu, to zdecydowanie przerósł mnie, ale poprawię się następnym razem 🤣🤣🤣 I wielkie dzięki, że go przygotowaliście - porażka, porażką, ale dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange


@Citi2017 napisał:

(...) do całej załogi jak wam tez się podobał 😃


Dla mnie to był zaskok - te pytania 😲... Starałem się kierować intuicją - stawiałem na szybkość (to moja pięta Achillesowa 😉), niż na jakość 😇
Ha! 😁


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

@Wiktor Zabrakło informacji o konkursie z wiedzy w volte i wificalling 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange


@Citi2017 napisał(-a)

@Kinga  ciekawi mnie i @Piotrekk85  jak podobał się ci nasz Quizem😋 no i do całej załogi jak wam tez się podobał 😃


@Citi2017 bardzo mi się podobał – dziękuje, świetna zabawa i miła niespodzianka. 😊 Widać, że poświęciliście czas i sporo się nakopaliście, aby stworzyć pytania. Super robota 😊

 

Dziękuję wszystkim, którzy byli na zlocie – fajnie tak niemal bezpośrednio porozmawiać i się zobaczyć. ❤️


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange


@Czullo napisał(-a)

Zabrakło informacji o konkursie z wiedzy w volte i wificalling 🙂


Słusznie, słusznie  @Czullo - już uzupełnione.

 

Był quiz i byli zwycięzcy 🙂

Gratulacje @Czullo, @Matt55 i @j131!  Odezwę się do Was w pw w sprawie wygranych gadżetów 🎁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

🚀 VI zlot społeczności Nasz Orange

ahoj, ajajaj Szczęśliwa kobieta

 

Ogromne podziękowania za obecność, poświęcony czas i tą miłą atmosferę jaką nas uraczyliście w trakcie zlotu. W ramach podziękowania - jako dodatek dla aktywnych w ramach konkursu wiedzy o NO, za każdą prawidłową odpowiedź - dorzucamy 100 pkt Orange do Waszych kont:

@Czullo  500
@Piotrekk85  400

@Matt55  200

@spiro 200
@Misiek62  100
@j131  100

 

Dobrego dnia Szczęśliwa kobieta