Nie mo┼╝na wy┼Ťwietli─ç tego wid┼╝eta.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 573
  • 1258
  • 19

­čÄłKonkurs po urodzinowy­čÄł

W urodzinowym wpisie wspomnieli┼Ťmy o konkursie, kt├│ry szykujemy. Teraz czas na wi─Öcej szczeg├│┼é├│w.

Na pocz─ůtek info o nagrodzie ÔÇô do zgarni─Öcia jest zaproszenie na III Z┼éot Spo┼éeczno┼Ťci Nasz Orange.
Brzmi ciekawie, prawda? Co trzeba zrobi─ç, ┼╝eby zdoby─ç zaproszenie?

Najlepiej pod─ů┼╝a─ç ┼Ťladami naszych Heros├│w Emotikon: Mrugaj─ůcy 

Zwyci─Ö┼╝─ů 3 osoby, kt├│re w dniach 06.08.2018 - 31.08.2018 zbior─ů najwi─Öcej punkt├│w. Punkty b─Öd─ů przyznawane i liczone za nast─Öpuj─ůce aktywno┼Ťci:

- Ilo┼Ť─ç wpis├│w, kt├│re zostan─ů oznaczone jako  rozwi─ůzanie mno┼╝ona przez 3

- Ilo┼Ť─ç zg┼éoszonych pomys┼é├│w mno┼╝ona przez 1,75

- Ilo┼Ť─ç otrzymanych lajk├│w  mno┼╝ona przez 1,25

- Ilo┼Ť─ç komentarzy

- ilo┼Ť─ç przeczytanych post├│w mno┼╝ona przez 0,1

Dla przejrzysto┼Ťci musimy doda─ç, ┼╝e zachowania sprzeczne z zasadami i regulaminem forum, np. zak┼éadanie multikont i oznaczanie sobie samemu rozwi─ůza┼ä, dawanie lajk├│w, czy spamowanie, automatycznie wykluczaj─ů z udzia┼éu w konkursie. 
Og┼éoszenie wynik├│w zostanie opublikowane przez cz┼éonka Zespo┼éu Nasz Orange w tym temacie do 07.09.2018. 
Herosi z wiadomych powod├│w nie bior─ů udzia┼éu w konkursie ÔÇô z Wami widzimy si─Ö tak, czy inaczej Emotikon: Mrugaj─ůcy

Zlot wst─Öpnie planowany jest na drug─ů po┼éow─Ö wrze┼Ťnia (pi─ůtek 21 lub 28.09), ale nie jest to jeszcze termin ostateczny ÔÇô potwierdzimy go w niedalekim czasie.

Spotkamy si─Ö w Miasteczku Orange w Warszawie. Zwyci─Özcy, b─Öd─ů mieli okazj─Ö pozna─ç osobi┼Ťcie Heros├│w i cz┼éonk├│w Zespo┼éu Nasz Orange oraz zobaczy─ç jak wygl─ůda ono  od ┼Ťrodka, wezm─ů udzia┼é w zaplanowanych warsztatach i spotkaniach z pracownikami Orange. A wieczorem wsp├│lnie sp─Ödzimy czas na pozlotowym afterparty. Integracja b─Ödzie trwa┼éa do p├│┼║na, wi─Öc nocleg zapewnimy w ramach nagrody Emotikon: Mrugaj─ůcy
Na koniec pozostaje mi tylko sparafrazowa─ç cytat @Piotrekk85 kt├│rym ju┼╝ pos┼éu┼╝yli┼Ťmy si─Ö w infografice; ÔÇ×Co b─Ödzie na zlocie, zostanie na zlocie Emotikon: J─ÖzykÔÇŁ. 
Do dzieła!gettyimages-582481921_preview.jpg

| Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat? Pami─Ötaj, aby oznaczy─ç najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie | Lubisz pomaga─ç innym? Zosta┼ä Herosem Nasz Orange |

Rozwi─ůzanie:
Zespół Nasz Orange
  • 667
  • 1246
  • 34

Naszedł czas aby ogłosić wyniki.

Wygrana.png

Jak doskonale wiecie, ┼╝eby otrzyma─ç nagrod─Ö nale┼╝a┼éo pod─ů┼╝a─ç ┼Ťladami Heros├│w. Tym razem, nie dodawali┼Ťmy minimalnych wymaga┼ä dla punktowanych aktywno┼Ťci, co przynios┼éo ciekawe efekty. Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy m─Ö┼╝czyzna

┼╗eby nie trzyma─ç Was d┼éu┼╝ej w niepewno┼Ťci, zwyci─Özcami konkursu s─ů:

@wscieklaewka

@bluesmanniak   

@porcupine3

grat.png

Serdecznie gratulujemy!!

Dodam, ┼╝e w trakcie wy┼éaniania zwyci─Özc├│w, zgodnie z zapowiedzi─ů, szczeg├│ln─ů uwag─Ö zwracali┼Ťmy na zachowania sprzeczne z zasadami i regulaminem forum. Z tego powodu z ┼╝alem musieli┼Ťmy wyeliminowa─ç z konkursu osoby bliskie wygranej.

Dla przypomnienia - nagrod─ů w konkursie jest zaproszenie na III Zlot Spo┼éeczno┼Ťci Nasz Orange. Zwyci─Özcy wkr├│tce otrzymaj─ů zaproszenie ze szczeg├│┼éami w wiadomo┼Ťci prywatnej. Mrugaj─ůcy robot

Tych kt├│rym nie uda┼éo si─Ö wygra─ç, a chcieliby pozna─ç Orange ÔÇ×od kuchniÔÇŁ, zach─Öcamy do aktywno┼Ťci ÔÇô kolejny Zlot mo┼╝e by─ç Waszym Zlotem. Emotikon: Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy

| Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat? Pami─Ötaj, aby oznaczy─ç najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie | Lubisz pomaga─ç innym? Zosta┼ä Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Pracuj─Ö w Orange
  • 865
  • 932
  • 70

[ Edytowane ]

Pracownicy te┼╝ mog─ů bra─ç udzia┼é?

Z racji zmiany charakteru pracy, obecnie pracuj─Ö na koncie: https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/124978
Poziom 34, Ekspert
  • 3101
  • 3887
  • 111

@Wojcieszkonapisał(-a)

My┼Ťl─Ö, ┼╝e tak @Wojcieszko aczkolwiek Ty, Herosie, nie masz o co "walczy─ç" Emotikon: Mrugaj─ůcy

Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť/a┼Ť temat a ja Ci pomog┼éem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwi─ůzanie" - pod moim postem | Spodoba┼éa Ci si─Ö moja wypowied┼║? Kliknij kciuk w g├│r─Ö | Dzi─Ökuj─Ö; Pozdrawiam

Poziom 38, Guru ***
  • 16284
  • 7657
  • 844

Tu może być mały konflikt z uwagi na Kodeks Etyki Grupy Orange. Ew zróbcie wewnętrzny konkurs.
Proszę o zagłosowanie na pomysł tutaj.
Poziom 38, Guru ***
  • 16284
  • 7657
  • 844

Pozs tym ostatnio cz─Östo pojawiaj─ů si─Ö moje s┼éowa wi─Öc ciekawi mnie co dzia┼éo si─Ö na drugim zlocie? ­čĄö
Poziom 28, Specjalista
  • 4177
  • 3789
  • 55

A mi si─Ö podoba, ┼╝e Zesp├│┼é robi co┼Ť w kierunku zach─ÖtyEmotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy "Korpus dyplomatyczny" (OHEmotikon: Mrugaj─ůcy co prawda nie ujawni┼é, czy ma w swoich szeregach swego kapelanaEmotikon: Mrugaj─ůcy, ale i tak b─Ödzie mia┼é zaszczyt godnego reprezentowania strony spo┼éecznej zlotu. Natomiast OH Pracuj─Ö w OrangeZesp├│┼é NO b─Öd─ů pod wielk─ů presj─ů, by pokaza─ç si─Ö z jak najlepszej stronyEmotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy

To, kim jeste┼Ť, wa┼╝niejsze jest od tego, co posiadasz. Je┼╝eli uwa┼╝asz, ┼╝e pomog┼éem, oznacz jako rozwi─ůzanie. Dzi─Ökuj─Ö bardzo Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy
Poziom 28, Specjalista
  • 4177
  • 3789
  • 55

@Piotrekk85napisał(-a)
Pozs tym ostatnio cz─Östo pojawiaj─ů si─Ö moje s┼éowa wi─Öc ciekawi mnie co dzia┼éo si─Ö na drugim zlocie? ­čĄö

@Piotrekk85, co by┼éo i nie jest, nie pisze si─Ö w rejestr. Po co wracasz pami─Öci─ů...jak nie pami─Ötasz?Emotikon: Mrugaj─ůcy

To, kim jeste┼Ť, wa┼╝niejsze jest od tego, co posiadasz. Je┼╝eli uwa┼╝asz, ┼╝e pomog┼éem, oznacz jako rozwi─ůzanie. Dzi─Ökuj─Ö bardzo Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy
Pracuj─Ö w Orange
  • 865
  • 932
  • 70

@Misiek62napisał(-a)

@Wojcieszkonapisał(-a)

My┼Ťl─Ö, ┼╝e tak @Wojcieszko aczkolwiek Ty, Herosie, nie masz o co "walczy─ç" Emotikon: Mrugaj─ůcy

Pewnie @Misiek62, chocia┼╝ pytanie raczej o koleg─Ö. Tylko jeszcze musi chcie─ç Emotikon: LOL Ja si─Ö bardzo ciesz─Ö, ┼╝e b─Ödziemy si─Ö mogli spotka─ç.

Z racji zmiany charakteru pracy, obecnie pracuj─Ö na koncie: https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/124978
Poziom 38, Guru ***
  • 16284
  • 7657
  • 844

No w┼éa┼Ťnie wi─Öcej pami─Ötam z pierwszego zlotu ni┼╝ drugiego ­čśŐ
Poziom 34, Ekspert
  • 3101
  • 3887
  • 111

@Piotrekk85napisał(-a)
Tu może być mały konflikt z uwagi na Kodeks Etyki Grupy Orange. Ew zróbcie wewnętrzny konkurs.

Nie rozumiem Twojego podej┼Ťcia @Piotrekk85 , przecie┼╝ pracownicy mog─ů by─ç Herosami, to niby dlaczego nie mogliby (inni) podnie┼Ť─ç swojego poziomu punktowego, i zosta─ç zaproszeni na zlot?

Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť/a┼Ť temat a ja Ci pomog┼éem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwi─ůzanie" - pod moim postem | Spodoba┼éa Ci si─Ö moja wypowied┼║? Kliknij kciuk w g├│r─Ö | Dzi─Ökuj─Ö; Pozdrawiam