Nie można wyświetlić tego widżeta.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 511
  • 981
  • 18

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

W urodzinowym wpisie wspomnieliśmy o konkursie, który szykujemy. Teraz czas na więcej szczegółów.

Na początek info o nagrodzie – do zgarnięcia jest zaproszenie na III Złot Społeczności Nasz Orange.
Brzmi ciekawie, prawda? Co trzeba zrobić, żeby zdobyć zaproszenie?

Najlepiej podążać śladami naszych Herosów Emotikon: Mrugający 

Zwyciężą 3 osoby, które w dniach 06.08.2018 - 31.08.2018 zbiorą najwięcej punktów. Punkty będą przyznawane i liczone za następujące aktywności:

- Ilość wpisów, które zostaną oznaczone jako  rozwiązanie mnożona przez 3

- Ilość zgłoszonych pomysłów mnożona przez 1,75

- Ilość otrzymanych lajków  mnożona przez 1,25

- Ilość komentarzy

- ilość przeczytanych postów mnożona przez 0,1

Dla przejrzystości musimy dodać, że zachowania sprzeczne z zasadami i regulaminem forum, np. zakładanie multikont i oznaczanie sobie samemu rozwiązań, dawanie lajków, czy spamowanie, automatycznie wykluczają z udziału w konkursie. 
Ogłoszenie wyników zostanie opublikowane przez członka Zespołu Nasz Orange w tym temacie do 07.09.2018. 
Herosi z wiadomych powodów nie biorą udziału w konkursie – z Wami widzimy się tak, czy inaczej Emotikon: Mrugający

Zlot wstępnie planowany jest na drugą połowę września (piątek 21 lub 28.09), ale nie jest to jeszcze termin ostateczny – potwierdzimy go w niedalekim czasie.

Spotkamy się w Miasteczku Orange w Warszawie. Zwycięzcy, będą mieli okazję poznać osobiście Herosów i członków Zespołu Nasz Orange oraz zobaczyć jak wygląda ono  od środka, wezmą udział w zaplanowanych warsztatach i spotkaniach z pracownikami Orange. A wieczorem wspólnie spędzimy czas na pozlotowym afterparty. Integracja będzie trwała do późna, więc nocleg zapewnimy w ramach nagrody Emotikon: Mrugający
Na koniec pozostaje mi tylko sparafrazować cytat @Piotrekk85 którym już posłużyliśmy się w infografice; „Co będzie na zlocie, zostanie na zlocie Emotikon: Język”. 
Do dzieła!gettyimages-582481921_preview.jpg

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Pracuję w Orange
  • 753
  • 812
  • 63

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

[ Edytowane ]

Pracownicy też mogą brać udział?

W Orange jestem konsultantem pomocy technicznej usług mobilnych. Czasem też odpiszę na Twoje zgłoszenie. Na Nasz Orange jestem w czasie wolnym od pracy.
Poziom 33, Ekspert
  • 2962
  • 3594
  • 109

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

@Wojcieszkonapisał(-a)

Myślę, że tak @Wojcieszko aczkolwiek Ty, Herosie, nie masz o co "walczyć" Emotikon: Mrugający

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Poziom 38, Guru ***
  • 13683
  • 6218
  • 778

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

Tu może być mały konflikt z uwagi na Kodeks Etyki Grupy Orange. Ew zróbcie wewnętrzny konkurs.
Tomorrow is another day.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 38, Guru ***
  • 13683
  • 6218
  • 778

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

Pozs tym ostatnio często pojawiają się moje słowa więc ciekawi mnie co działo się na drugim zlocie? 🤔
Tomorrow is another day.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 28, Specjalista
  • 3751
  • 3299
  • 55

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

A mi się podoba, że Zespół robi coś w kierunku zachętyEmotikon: Szczęśliwy "Korpus dyplomatyczny" (OHEmotikon: Mrugający co prawda nie ujawnił, czy ma w swoich szeregach swego kapelanaEmotikon: Mrugający, ale i tak będzie miał zaszczyt godnego reprezentowania strony społecznej zlotu. Natomiast OH Pracuję w OrangeZespół NO będą pod wielką presją, by pokazać się z jak najlepszej stronyEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 28, Specjalista
  • 3751
  • 3299
  • 55

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

@Piotrekk85napisał(-a)
Pozs tym ostatnio często pojawiają się moje słowa więc ciekawi mnie co działo się na drugim zlocie? 🤔

@Piotrekk85, co było i nie jest, nie pisze się w rejestr. Po co wracasz pamięcią...jak nie pamiętasz?Emotikon: Mrugający

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Pracuję w Orange
  • 753
  • 812
  • 63

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

@Misiek62napisał(-a)

@Wojcieszkonapisał(-a)

Myślę, że tak @Wojcieszko aczkolwiek Ty, Herosie, nie masz o co "walczyć" Emotikon: Mrugający

Pewnie @Misiek62, chociaż pytanie raczej o kolegę. Tylko jeszcze musi chcieć Emotikon: LOL Ja się bardzo cieszę, że będziemy się mogli spotkać.

W Orange jestem konsultantem pomocy technicznej usług mobilnych. Czasem też odpiszę na Twoje zgłoszenie. Na Nasz Orange jestem w czasie wolnym od pracy.
Poziom 38, Guru ***
  • 13683
  • 6218
  • 778

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

No właśnie więcej pamiętam z pierwszego zlotu niż drugiego 😊
Tomorrow is another day.
Poziom 33, Ekspert
  • 2962
  • 3594
  • 109

🎈Konkurs po urodzinowy🎈

@Piotrekk85napisał(-a)
Tu może być mały konflikt z uwagi na Kodeks Etyki Grupy Orange. Ew zróbcie wewnętrzny konkurs.

Nie rozumiem Twojego podejścia @Piotrekk85 , przecież pracownicy mogą być Herosami, to niby dlaczego nie mogliby (inni) podnieść swojego poziomu punktowego, i zostać zaproszeni na zlot?

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam