Nie mo┼╝na wy┼Ťwietli─ç tego wid┼╝eta.

­čÄłKonkurs po urodzinowy­čÄł

ROZWI─äZANE
Anonim

Nie dotyczy

Ja osobi┼Ťcie nie rozumiem tych wynik├│w ale wiem swoje dlaczego tak si─Ö sta┼éo. 

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5312
  • 16809
  • 180

@Anonimnapisał(-a)

@Misiek62Ja widz─Ö troje a nie dwoje ?

My┼Ťla┼éem, ┼╝e wyrazi┼éem si─Ö do┼Ť─ç jasno... dwoje z trojga wyr├│┼╝nionych "zapisa┼éo si─Ö" w mojej pami─Öci, czyli widzia┼éem do┼Ť─ç du┼╝o ich post├│w...

Anonim

Nie dotyczy

Gratuluj─Ö serdecznie i ┼╝ycz─Ö zwyci─Özcom mn├│stwa niezapomnianych wra┼╝e┼ä na zlocieEmotikon: Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Gratulacje dla zwyci─Özc├│w i udanego zlotu! ­čÖé 

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Dzi─Ökuj─Ö za wyr├│┼╝nienie i zaproszenie!

Niestety zacz─ů┼éem w┼éa┼Ťnie urlop i jutro wyje┼╝d┼╝am, bilety, rezerwacje - nie da si─Ö odwo┼éa─ç. ┼╗a┼éuj─Ö, ale co zrobi─ç...

Bawcie si─Ö dobrze ­čÖé

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6077
  • 109

Udanego urlopu, @bluesmanniak! Mo┼╝e nast─Öpnym razem ­čÖé
@wscieklaewka, @porcupine3, gratulacje! Mam nadziej─Ö, ┼╝e uda si─Ö Wam wpa┼Ť─ç do nas, ja ju┼╝ zaklepa┼éem dat─Ö w klendarzu i ch─Ötnie Was poznam! ­čÖé

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

@Arturnapisał(-a)
Udanego urlopu, @bluesmanniak! Mo┼╝e nast─Öpnym razem ­čÖé
@wscieklaewka, @porcupine3, gratulacje! Mam nadziej─Ö, ┼╝e uda si─Ö Wam wpa┼Ť─ç do nas, ja ju┼╝ zaklepa┼éem dat─Ö w klendarzu i ch─Ötnie Was poznam! ­čÖé

No c├│┼╝ ja mog─Ö Emotikon: Smutny opr├│cz podzi─Ökowania za zaproszenie jak i wyr├│┼╝nienie mnie? Ju┼╝ wcze┼Ťniej odpisa┼éam @Rafa┼é/owi, ┼╝e nie mog─Ö uczestniczy─ç w Zlocie. Przyczyn mojej niemocy jest do┼Ť─ç du┼╝o Emotikon: W┼Ťciek┼éy ale na pewno b─Öd─Ö z Wami w dniu 28 IX my┼Ťlami ­čÖé