Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.
Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 726
  • 2027
  • 29

馃巿 III zlot spo艂eczno艣ci Nasz Orange馃帀

Ju偶 w najbli偶szy pi膮tek odb臋dzie si臋 III zlot spo艂eczno艣ci Nasz Orange, na kt贸ry zaproszeni zostali Herosi Orange oraz inni u偶ytkownicy, kt贸rzy cz臋sto pomagaj膮 na NO. Warto pomaga膰 i by膰 aktywnym na forum!

Gratulacje dla tych z kt贸rymi si臋 widzimy w pi膮tek!

NO.jpg

Spotkanie to doskona艂a okazja do poznania si臋 na 偶ywo, a w przypadku cz臋艣ci zlotowicz贸w, do kolejnego spotkania Emotikon: Mrugaj膮cy

Tym razem w programie mamy mi臋dzy innymi:

1. Przedstawienie nowych cz艂onk贸w zespo艂u Nasz Orange.
  2. Spotkanie z Wojtkiem - Rzecznikiem Orange. Nie zabraknie temat贸w o 5G i e-sim.
  3. @Rosiu opowie o cyberbezpiecze艅stwie.
  4. B臋dzie r贸wnie偶 cz臋艣膰 warsztatowa, tym razem co艣 o moderacji Emotikon: Mrugaj膮cy
  5. Mamy dw贸ch go艣ci specjalnych, kt贸rych na razie trzymamy w tajemnicy Emotikon: Mrugaj膮cy
  6. Integraln膮 cz臋艣ci膮 ka偶dego zlotu jest r贸wnie偶 integracja do p贸藕nych godzin nocnych, nie zabraknie fajnego lokalu z pysznym jedzeniem i r贸wnie dobrymi trunkami.

Wszystko to odb臋dzie si臋 w lu藕nej atmosferze, tak jak u nas na naszej spo艂eczno艣ci Emotikon: Mrugaj膮cy!

Nie mog臋 si臋 doczeka膰 ju偶 pi膮tku, a Wy?! Do zobaczenia w miasteczku i na Nasz Orange! Emotikon: Mrugaj膮cy

Ps. Postaramy si臋 pisa膰 w miar臋 mo偶liwo艣ci relacj臋 w tym temacie, z tego co dzieje si臋 aktualnie na zlocie. Specjalnie dla tych, kt贸rzy nie dali rady skorzysta膰 z zaproszenia i dotrze膰 osobi艣cie!

| Za艂o偶y艂e艣 temat? Pami臋taj, aby oznaczy膰 najlepsz膮 odpowied藕 jako rozwi膮zanie | Lubisz pomaga膰 innym? Zosta艅 Herosem Nasz Orange |

Zesp贸艂 Nasz Orange
  • 392
  • 1324
  • 3

Chyba najbardziej nie mog臋 doczeka膰 si臋 ja Emotikon: Szcz臋艣liwy To m贸j pierwszy Zlot i pierwsze spotkanie na 偶ywo Emotikon: Szcz臋艣liwy

Jestem ciekawa jak odbierzecie to, co dla Was przygotowali艣my. A musz臋 przyzna膰, 偶e dwoili艣my si臋 i troili艣my, 偶eby zorganizowa膰 wszystko jak najlepiej. Mam nadziej臋, 偶e efekty b臋d膮 proporcjonalne do stara艅 Emotikon: Mrugaj膮cy

Do zobaczenia pojutrze Bardzo szcz臋艣liwa kobieta

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

[ Edytowane ]

Ja te偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰 Emotikon: Szcz臋艣liwy

i musz臋 si臋 wi臋cej wyspa膰 przed zlotem Emotikon: J臋zyk

.
Poziom 21, Pasjonat
  • 368
  • 678
  • 6

Ech,....to mo偶e ja jednak przyjad臋 ;p ;p Wy艣lijcie kilka fotek ;p ;p 

呕yj chwil膮 Emotikon: Szcz臋艣liwy Czerp z 偶ycia co si臋 da Emotikon: Szcz臋艣liwy
Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

Ale nie a偶 tyle co robi艂e艣 na zlocie blogowym Emotikon: Szcz臋艣liwy
.
Poziom 20, Pasjonat
  • 61
  • 99
  • 2

Micha艂 dla Nasz Orange czas znalaz艂 a na zlocie blogowym go nie by艂o. A szkoda. Naprawd臋 bo lubi臋 jego "paranoj臋". Sam jeszcze wi臋ksz膮. 馃榾

Je艣li by艂em skutecznie pomocny nagr贸d藕 mnie "rozwi膮zaniem" Emotikon: Szcz臋艣liwy
Poziom 22, Pasjonat
  • 264
  • 616
  • 14

Udanego zlotu pe艂nego pozytywnych wra偶e艅 i fantastycznych rozm贸w. =] 

Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

@mike278: jak膮 "paranoj臋"? Emotikon: Szcz臋艣liwy
.
0 Lubi臋 to
Odpowiedz
Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

Odlotowej integracji Wam 偶ycz臋Emotikon: Szcz臋艣liwy Fajnie @Rafa艂, 偶e my艣licie  o nieobecnych i, mam tak膮 cich膮 nadziej臋, co nieco nam "podrzucicie"Emotikon: Szcz臋艣liwy Pozdrawiam wszystkichEmotikon: Szcz臋艣liwy 

Poziom 21, Pasjonat
  • 368
  • 678
  • 6

@mike278 Micha艂 by艂 wtedy na zas艂u偶onym urlopie. Szykuje si臋 fajny zlocik - ech....ale Ci co nie maj膮 ma艂ych dzieci to....mo偶e kiedy艣 zobaczycie 偶e rodzina poch艂ania ka偶d膮 woln膮 chwil臋 w 101 % Emotikon: Szcz臋艣liwy

呕yj chwil膮 Emotikon: Szcz臋艣liwy Czerp z 偶ycia co si臋 da Emotikon: Szcz臋艣liwy