Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Już w najbliższy piątek odbędzie się III zlot społeczności Nasz Orange, na który zaproszeni zostali Herosi Orange oraz inni użytkownicy, którzy często pomagają na NO. Warto pomagać i być aktywnym na forum!

Gratulacje dla tych z którymi się widzimy w piątek!

NO.jpg

 

Spotkanie to doskonała okazja do poznania się na żywo, a w przypadku części zlotowiczów, do kolejnego spotkania 😉

Tym razem w programie mamy między innymi:

  1. Przedstawienie nowych członków zespołu Nasz Orange.
  2. Spotkanie z Wojtkiem - Rzecznikiem Orange. Nie zabraknie tematów o 5G i e-sim.
  3. @Rosiu opowie o cyberbezpieczeństwie.
  4. Będzie również część warsztatowa, tym razem coś o moderacji 😉
  5. Mamy dwóch gości specjalnych, których na razie trzymamy w tajemnicy 😉
  6. Integralną częścią każdego zlotu jest również integracja do późnych godzin nocnych, nie zabraknie fajnego lokalu z pysznym jedzeniem i równie dobrymi trunkami.

Wszystko to odbędzie się w luźnej atmosferze, tak jak u nas na naszej społeczności ;)!

Nie mogę się doczekać już piątku, a Wy?! Do zobaczenia w miasteczku i na Nasz Orange! 😉

 

Ps. Postaramy się pisać w miarę możliwości relację w tym temacie, z tego co dzieje się aktualnie na zlocie. Specjalnie dla tych, którzy nie dali rady skorzystać z zaproszenia i dotrzeć osobiście!

202 ODPOW. 202

Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Chyba najbardziej nie mogę doczekać się ja 🙂 To mój pierwszy Zlot i pierwsze spotkanie na żywo 🙂

Jestem ciekawa jak odbierzecie to, co dla Was przygotowaliśmy. A muszę przyznać, że dwoiliśmy się i troiliśmy, żeby zorganizować wszystko jak najlepiej. Mam nadzieję, że efekty będą proporcjonalne do starań Emotikon: Mrugający

Do zobaczenia pojutrze Bardzo szczęśliwa kobieta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Ja też nie mogę się doczekać 🙂

i muszę się więcej wyspać przed zlotem 😛


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Ech,....to może ja jednak przyjadę 😜 😜 Wyślijcie kilka fotek 😜 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Ale nie aż tyle co robiłeś na zlocie blogowym 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Michał dla Nasz Orange czas znalazł a na zlocie blogowym go nie było. A szkoda. Naprawdę bo lubię jego "paranoję". Sam jeszcze większą. 😀


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Udanego zlotu pełnego pozytywnych wrażeń i fantastycznych rozmów. =] 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@mike278: jaką "paranoję"? 🙂
Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Odlotowej integracji Wam życzęEmotikon: Szczęśliwy Fajnie @Rafał, że myślicie  o nieobecnych i, mam taką cichą nadzieję, co nieco nam "podrzucicie"Emotikon: Szczęśliwy Pozdrawiam wszystkichEmotikon: Szczęśliwy 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@mike278 Michał był wtedy na zasłużonym urlopie. Szykuje się fajny zlocik - ech....ale Ci co nie mają małych dzieci to....może kiedyś zobaczycie że rodzina pochłania każdą wolną chwilę w 101 % 🙂