Nie mo┼╝na wy┼Ťwietli─ç tego wid┼╝eta.
Poziom 29, Specjalista
  • 6206
  • 5647
  • 68

­čÄłKonkurs po urodzinowy­čÄł

@Piotrekk85napisał(-a)
Nie wiem ­čśë poza tym do p├│┼énocy du┼╝o czasu i wszystko mo┼╝e si─Ö zmieni─ç ­čśë

Anita Lipnicka

Konto usuni─Öte
Nie dotyczy

@RafałA może masz już wyniki ?

0 Lubi─Ö to
Odpowiedz
Poziom 20, Pasjonat
  • 61
  • 99
  • 2

Czekaj cierpliwie do 7go. Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy

Je┼Ťli by┼éem skutecznie pomocny nagr├│d┼║ mnie "rozwi─ůzaniem" Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy
Konto usuni─Öte
Nie dotyczy

@mike278napisał(-a)

Czekaj cierpliwie do 7go. Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy

"Do" to nie znaczy ┼╝e s─ů ju┼╝ znane ? 

0 Lubi─Ö to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 696
  • 1914
  • 28

@Konto usuni─Öte wyniki og┼éosimy dok┼éadnie 7-go Emotikon: Mrugaj─ůcy

| Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat? Pami─Ötaj, aby oznaczy─ç najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie | Lubisz pomaga─ç innym? Zosta┼ä Herosem Nasz Orange |

0 Lubi─Ö to
Odpowiedz
Konto usuni─Öte
Nie dotyczy

@Rafałnapisał(-a)

Og┼éoszenie wynik├│w zostanie opublikowane przez cz┼éonka Zespo┼éu Nasz Orange w tym temacie do 07.09.2018. 

Ok bo dla mnie co napisa┼ée┼Ť wy┼╝ej Do a nie w dniu 07.09.2018 ma to jakie┼Ť znaczenie.

0 Lubi─Ö to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 26, Specjalista
  • 720
  • 1526
  • 35

Naszedł czas aby ogłosić wyniki.

Wygrana.png

Jak doskonale wiecie, ┼╝eby otrzyma─ç nagrod─Ö nale┼╝a┼éo pod─ů┼╝a─ç ┼Ťladami Heros├│w. Tym razem, nie dodawali┼Ťmy minimalnych wymaga┼ä dla punktowanych aktywno┼Ťci, co przynios┼éo ciekawe efekty. Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy m─Ö┼╝czyzna

┼╗eby nie trzyma─ç Was d┼éu┼╝ej w niepewno┼Ťci, zwyci─Özcami konkursu s─ů:

@wscieklaewka

@bluesmanniak   

@porcupine3

grat.png

Serdecznie gratulujemy!!

Dodam, ┼╝e w trakcie wy┼éaniania zwyci─Özc├│w, zgodnie z zapowiedzi─ů, szczeg├│ln─ů uwag─Ö zwracali┼Ťmy na zachowania sprzeczne z zasadami i regulaminem forum. Z tego powodu z ┼╝alem musieli┼Ťmy wyeliminowa─ç z konkursu osoby bliskie wygranej.

Dla przypomnienia - nagrod─ů w konkursie jest zaproszenie na III Zlot Spo┼éeczno┼Ťci Nasz Orange. Zwyci─Özcy wkr├│tce otrzymaj─ů zaproszenie ze szczeg├│┼éami w wiadomo┼Ťci prywatnej. Mrugaj─ůcy robot

Tych kt├│rym nie uda┼éo si─Ö wygra─ç, a chcieliby pozna─ç Orange ÔÇ×od kuchniÔÇŁ, zach─Öcamy do aktywno┼Ťci ÔÇô kolejny Zlot mo┼╝e by─ç Waszym Zlotem. Emotikon: Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy

| Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť temat? Pami─Ötaj, aby oznaczy─ç najlepsz─ů odpowied┼║ jako rozwi─ůzanie | Lubisz pomaga─ç innym? Zosta┼ä Herosem Nasz Orange |

Konto usuni─Öte
Nie dotyczy

Wielkie brawa dla zwyci─Özc├│w Emotikon: Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy 

Poziom 35, Ekspert
  • 3482
  • 4654
  • 124

[ Edytowane ]

Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy dwoje z wyr├│┼╝nionych... tak┼╝e wpisa┼éo si─Ö w moj─ů "pami─Ö─ç NO"... gratuluj─Ö Emotikon: Szcz─Ö┼Ťliwy 

@wscieklaewka i @bluesmanniak 

Za┼éo┼╝y┼ée┼Ť/a┼Ť temat a ja Ci pomog┼éem? Kliknij "Oznacz jako rozwi─ůzanie" - pod moim postem | Spodoba┼éa Ci si─Ö moja wypowied┼║? Kliknij kciuk w g├│r─Ö | Dzi─Ökuj─Ö; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szcz─Ö┼Ťliwy

Konto usuni─Öte
Nie dotyczy

@Misiek62Ja widz─Ö troje a nie dwoje ?

0 Lubi─Ö to
Odpowiedz