Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Pasjonat
  • 912
  • 1180
  • 4

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@wscieklaewkanapisał(-a)

To coś dla mnie @Wiktor ( mówię o bezpieczeństwie w rzeczy samej ) Emotikon: Szczęśliwy

@wscieklaewka - pracujesz w ochronie???

Poziom 23, Pasjonat
  • 1806
  • 3604
  • 19

Od urodzenia @bluesmanniak Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 2254
  • 3241
  • 117

A teraz gość specjalny 😎J-F Fallacher 😀

20180928_123122.jpg

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 22, Pasjonat
  • 265
  • 622
  • 14

[ Edytowane ]

WOOOOW, ależ zacni goście. Takie trochę miałem przeczucie, że Pan Prezes i Pan Rzecznik jest jednym z tych zapowiadanych gości specjalnych. Zazdroooo...! Emotikon: Mrugający To bardzo miłe, że w zapewne napiętym grafiku udało się znaleźć czas dla wyróżnionych użytkowników Nasz Orange. 

Highlighted
Pracuję w Orange
  • 866
  • 953
  • 73

Drugim moderatorem będzie @Bartłomiej. Natomiast co do mnie więcej będzie później Emotikon: LOL

Z racji zmiany charakteru pracy, obecnie pracuję na koncie: https://nasz.orange.pl/t5/user/viewprofilepage/user-id/124978
Poziom 40, Guru *****
  • 24990
  • 13324
  • 1135

Ktoś widział jakieś duże literki? 😋
.
Pracuję w Orange
  • 2055
  • 5281
  • 110

Cześć! Emotikon: Bardzo szczęśliwy

IMG_20180928_125707~2.jpg

Poziom 30, Ekspert
  • 7064
  • 6738
  • 72

[ Edytowane ]

@Wojcieszko, młody i ambitny, a to się ceni. Będzie czatował, nakłaniał do czatowania i świeżym spojrzeniem "posprząta". Nie będę więc musiał zgłaszać uwag.

Qrcze, straaasznie długo się u mnie "odświeżało", nim mój komentarz się pojawił. Cześć WamEmotikon: Bardzo szczęśliwy I bądź tu chłopie mądry i domyślaj się kto zacz? Chyba pójdę do kowala wydłubać se oczy i wstawić mini magiczne kule wróżkiEmotikon: Mrugający KorpoмолодежьEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1806
  • 3604
  • 19

Strona Ci się tak długo ładowała temu bo nie słuchałeś o bezpieczeństwie ( wolałeś jeść obiadek ) Emotikon: LOL

Ja słuchałam i mi net chodzi jak powinien Emotikon: Szczęśliwy o i kropka Emotikon: Mrugający

Ze zdjęcia również nikogo nie rozpoznaję ( też jestem do tyłu ze wzrokiem ) A co napisałeś po rosyjsku to nijak nie wiem @burebusek. ( skojarzyło mi się z młodzieżą, ale hm ) Emotikon: Smutny

Poziom 30, Ekspert
  • 7064
  • 6738
  • 72

@wscieklaewkanapisał(-a)

Strona Ci się tak długo ładowała temu bo nie słuchałeś o bezpieczeństwie ( wolałeś jeść obiadek ) Emotikon: LOL

Ja słuchałam i mi net chodzi jak powinien Emotikon: Szczęśliwy o i kropka Emotikon: Mrugający

Ze zdjęcia również nikogo nie rozpoznaję ( też jestem do tyłu ze wzrokiem ) A co napisałeś po rosyjsku to nijak nie wiem @burebusek. ( skojarzyło mi się z młodzieżą, ale hm ) Emotikon: Smutny

@wscieklaewka, ja paru kojarzę, ale po wzrok to musimy zwrócić się do mojej żony. Ona ma oczy dookoła głowy...jak robot Emotikon: Szczęśliwy No i dobrze kojarzysz młodzież. Myśleli, że brody ich postarzejąEmotikon: Język