Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@wscieklaewkanapisał(-a)

 

 

To coś dla mnie @Wiktor ( mówię o bezpieczeństwie w rzeczy samej ) 🙂


@wscieklaewka - pracujesz w ochronie???


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Od urodzenia @bluesmanniak 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

A teraz gość specjalny 😎J-F Fallacher 😀

20180928_123122.jpg

 

 

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

WOOOOW, ależ zacni goście. Takie trochę miałem przeczucie, że Pan Prezes i Pan Rzecznik jest jednym z tych zapowiadanych gości specjalnych. Zazdroooo...! 😉 To bardzo miłe, że w zapewne napiętym grafiku udało się znaleźć czas dla wyróżnionych użytkowników Nasz Orange. 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Drugim moderatorem będzie @Bartłomiej. Natomiast co do mnie więcej będzie później Emotikon: LOL


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Ktoś widział jakieś duże literki? 😋

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Cześć! 😄

IMG_20180928_125707~3.jpg

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

@Wojcieszko, młody i ambitny, a to się ceni. Będzie czatował, nakłaniał do czatowania i świeżym spojrzeniem "posprząta". Nie będę więc musiał zgłaszać uwag.

Qrcze, straaasznie długo się u mnie "odświeżało", nim mój komentarz się pojawił. Cześć WamEmotikon: Bardzo szczęśliwy I bądź tu chłopie mądry i domyślaj się kto zacz? Chyba pójdę do kowala wydłubać se oczy i wstawić mini magiczne kule wróżkiEmotikon: Mrugający KorpoмолодежьEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉

Strona Ci się tak długo ładowała temu bo nie słuchałeś o bezpieczeństwie ( wolałeś jeść obiadek ) Emotikon: LOL

Ja słuchałam i mi net chodzi jak powinien 🙂 o i kropka 😉

Ze zdjęcia również nikogo nie rozpoznaję ( też jestem do tyłu ze wzrokiem ) A co napisałeś po rosyjsku to nijak nie wiem @Anonim. ( skojarzyło mi się z młodzieżą, ale hm ) 😞

Anonim

Nie dotyczy

🎈 III zlot społeczności Nasz Orange🎉


@wscieklaewkanapisał(-a)

Strona Ci się tak długo ładowała temu bo nie słuchałeś o bezpieczeństwie ( wolałeś jeść obiadek ) Emotikon: LOL

Ja słuchałam i mi net chodzi jak powinien 🙂 o i kropka 😉

Ze zdjęcia również nikogo nie rozpoznaję ( też jestem do tyłu ze wzrokiem ) A co napisałeś po rosyjsku to nijak nie wiem @Anonim. ( skojarzyło mi się z młodzieżą, ale hm ) 😞


@wscieklaewka, ja paru kojarzę, ale po wzrok to musimy zwrócić się do mojej żony. Ona ma oczy dookoła głowy...jak robot Emotikon: Szczęśliwy No i dobrze kojarzysz młodzież. Myśleli, że brody ich postarzejąEmotikon: Język