Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

Tak to dziś!

W dniu dzisiejszym nasza społeczność świętuje Drugie Urodziny! Jedni powiedzą "to nic takiego", inni "nieźle", ale dla nas najważniejsze jest to, że dzięki Wam ciągle się rozwijamy. Spójrzcie zresztą na poniższą infografikę:

Pokaż szczegóły

 

 

W ramach obchodów, tylko w dniu dzisiejszym (1 sierpnia 2018 roku) macie możliwość otrzymania specjalnej limitowanej odznaki gościa urodzinowego! Emotikon: Mrugający

Wystarczy, że zalogujecie się na Nasz Orange, a taka błyskotka wyląduje w Waszych profilach:

odznaka 2 lata.jpg 

Jak świętować to z hukiem, dlatego też jeszcze w dniu dzisiejszym opublikujemy listę nowych Herosów Orange, czyli użytkowników wyróżnionych najbardziej prestiżowym odznaczenie w naszej społeczności. Emotikon: Mrugający

Czym jednak było by świętowanie bez Was?! Dlatego też w drugiej połowie września organizujemy kolejny III już zlot społeczności Nasz Orange! Szczegóły niebawem!

 

W ramach urodzin szykujemy dodatkowo konkurs, o którym więcej powiemy jeszcze w tym tygodniu. Emotikon: Mrugający

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

@Remi, @Piotrek@Mikołaj, @Wiktor, @PawelW, @Agnieszka, @Aśka_M, @Rafał@czareknster do niedawna @Artur

Zespół Nasz Orange

 

Przez ostatnie 2 lata działo się tyle, że na pewno jest co wspominać, a urodziny są do tego doskonałą okazją, dlatego ciekawi jesteśmy co Wam się kojarzy z Nasz Orange, zostawcie pod tym wpisem komentarz, jako goście urodzinowi! Emotikon: Mrugający

21 ODPOW. 21

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

Dwa lata minęły jak jeden dzień 😉

Wielkie podziękowania dla Zespołu Nasz Orange za stworzenie fajnego miejsca. Mam nadzieję, że nie zabraknie energii i pomysłów na dalsze lata działalności 😉

Sto Lat 🎂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

To dopiero dwa latka? Myślałem, że już przynajmniej chodzimy do przedszkola 😉 Ja mam bardzo dużo wspomnień. Najbardziej zapadły mi w pamięć zloty i to, co razem podczas nich robiliśmy. Jak jednak Piotrekk85 zauważył - co było na zlotach, zostaje na zlotach 😉 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

 Co się kojarzy? A to:

"Rozwiązanie bez oznaczenia jest rozwiązaniem straconym!" Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

Ja zdębiałam jak zobaczyłam dziś rano w moim profilu tort urodzinowy Serce Bardzo dziękuję całej załodze Nasz Orange 🙂

Krótko powiem - czuję się u Was jak w drugim domu 🙂 Jesteście wspaniali - tak trzymać Serce

Pozdrawiam i biorę się za tort gdyż kalorie to moja pasja 🙂

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

No to czas świętować 2-Urodzinki Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

@wscieklaewka, każdy czuje się tu jak w domu 🙂

 

 

Anonim

Nie dotyczy

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

Wypada Podziękować Zespołowi NO za fajne miejsce 🙂 Podziękowania też dla Użytkowników Forum NO, bo bez nich nie było by tego wszystkiego co jest 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

A z tej okazji wypiję jakiś toast 🙂 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

Przefantastyczna infografika i świetne podsumowanie! 😱 Ooo, jak miło, że także moja wypowiedź w niej znalazła się. Bez wątpienia Nasz Orange to wyjątkowe miejsce, jedyne takie w internecie, bo tworzy je każdy, a wszystko dla jednego celu, jak napisałem, czyli dla niesienia Orange'owej pomocy. Gratuluję całemu zespołowi Nasz Orange, jako użytkownik dziękuje za włożony przez Was wysiłek w tworzenie tego miejsca i życzę wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim niekończącej się pozytywnej energii do budowania tej przestrzeni w wirtualnym świecie! 😉 

 

A Nasz Orange kojarzy mi się przede wszystkim z wspaniałymi ludźmi i szybką, błyskawiczną oraz niesioną w kosmicznym tempie fachową pomocą. Działacie wszyscy niezawodnie! 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎉 Dwa lata Nasz Orange! 🎉

Ech, nie da się opisać tych emocji, które nam towarzyszą od początku istnienia forum...