Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Heros Orange to najwyższe wyróżnienie w naszej społeczności. Herosi są najbardziej zaangażowanymi użytkownikami forum, pomagają innym, a ich postawa jest przykładem do naśladowania. Tytuł ten przyznawany jest na pół roku i teraz spośród najbardziej aktywnych użytkowników wyróżniliśmy nim:

 

OH.png @Piotrekk85, @burebusek, @Katani1, @Misiek62, @mabud73, @Ron, @BORAX, @p2225, @Wojcieszko Utrzymali tytuł, a świeżo upieczonymi herosami zostali: @Irek6311, @Mariusz, @Arti_Kn_Pl, @Artur, @RaDo_sny wszystkim Wam składamy serdeczne gratulacje!

 

  • Od tej pory, każdy Wasz "lajk" jest mnożony x2.
  • Wasze awatary są wyróżnione.
  • W menu po lewej, po rozwinięciu sekcji Specjalne znajdziecie zamknięty, widoczny tylko dla Was niemoderowany dział.
  • Po wejściu w swój profil możecie sprawdzić dodatkowe statystyki, a inni widzą w nich jakie są Wasze supermoce.
  • W swoim profilu macie też miejsce na indywidualny opis - skorzystajcie i napiszcie coś o sobie 🙂

 

Chcieliśmy przy okazji serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym użytkownikom, szczególnie dotychczasowym Herosom. Niektórym z Was zabrakło naprawdę odrobinę, aby pozostać Herosem. Planujemy dla Was pewną niespodziankę i specjalny program, o którym opowiemy więcej już wkrótce. Pamiętajcie - bądźcie aktywni, pomagajcie innym, a dołączycie do Herosów już zimą. Po więcej informacji zapraszamy na stronę Herosi Orange.

 

20 ODPOW. 20

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Szczególne powitania dla @Artur

 

Oczywiście gratuluję pozostałym Herosom, zwłaszcza tym "nowym".

Anonim

Nie dotyczy

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Cieszę się niezmiernie z zaszczytu bycia Herosem NO. Gratulacje dla obecnych Herosów NO 😄


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Wielkie dzięki Bardzo szczęśliwy mężczyzna

 

Serdeczne gratulacje wszystkim Herosom Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Dzięki za wyróżnienie. Gratulacje dla pozostałych Herosów ☺

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Dziękuję, chociaż ta trzecia pozycja to coś za wysoka...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Jeśli mogę, a z resztą nikt mnie nie widzi 🙂

Gratulacje za Wasze Nominacje Serce zasłużone w rzeczy samej, składam ja z całego serducha Serce

Hip hip hurra 🙂  🙂  🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Gratuluję wszystkim Herosom, zarówno tym, którzy utrzymali tytuł (wielki podziw i ukłony dla Was!) oraz nowym, którzy w ostatnich miesiącach mocniej zaangażowali się i poszerzyli grono aktywnej społeczności (powodzenia na tej nowej Herosowej drodze!). Brawa dla Was! 👏 Gratulacje także dla pracowników Orange, którzy zechcieli tworzyć tutaj pozytywną stronę firmy, pomagać i pokazywać, że Orange to coś więcej niż tylko praca. 😉 

 

Ze swojej strony dziękuję za ostatnie miesiące i tytuł Herosa Nasz Orange, który w pierwszej edycji otrzymałem (do dziś twierdzę, że zupełnie niezasłużenie, bo nie byłem wcześniej aż tak bardzo aktywny, raczej głównie ze mnie czytelnik, wkraczam jedynie wtedy kiedy trzeba, bo stawiam na jakość nie ilość, po prostu taka była jedynie ze mnie herosowa pozytywna dusza :D). Mimo wszystko dziękuję bardzo za to wyróżnienie, za wszystkie przywileje, możliwości, dodatkowe funkcje, za wszystko. Dla mnie był to wielki zaszczyt, ogromny przywilej oraz ciekawe doświadczenie! Coś się kończy i coś się zaczyna, od teraz jako zwykły użytkownik nadal będę Wam kibicował drodzy Herosi, ale przede wszystkim będę kibicował Nasz Orange, w którym użytkownikiem jestem od samego początku. Będę trzymał kciuki za dalszy rozwój, abyście mogli pokazać, że można stworzyć wyjątkową, a także unikalną społeczność związaną z marką Orange oraz telekomunikacją. 🙂 

 

Poza tym wszyscy twórcy Nasz Orange wraz z @Artur (do niedawna twarz tego miejsca i wzór komunikacji): Z okazji 2 urodzin społeczności wielkie gratulacje! 👏 🍰🎈 To nieprawdopodobne czego dokonaliście, pokazaliście wręcz, że czasem niemożliwe może stać się możliwe oraz bardzo realne. Wszystkiego najlepszego, nieustannego wzrostu liczby aktywnych użytkowników czy liczby skutecznie rozwianych niejasności i trafnych odpowiedzi na pytania, rozwoju, znikomych problemów technicznych, zadowolenia z Naszych Orange oraz jak najdłuższego istnienia! Dużo szczęścia i słodyczy tego Matt Wam życzy! 🔆🙃 

Anonim

Nie dotyczy

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Gratulacje dla świeżo upieczonych HerosówEmotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🎖️🎖️ Ogłaszamy Herosów 2018 II 🎖️🎖️

Teraz w końcu, ale ciągle po cichu mogą Wam się przyznać, że gdy ogłaszałem Herosów w poprzednich edycjach to bardzo im zazdrościłem! Moja nominacja to chyba zasługa tego pomysłu. @Anonim i wszyscy, którzy wsparliście pomysł, dziękuję Wam! ❤️

 

P.S. A gdy przeczytałem o wyróżnieniu to wyglądałem mniej więcej tak:

 

@Piotrekk85@burebusek@Katani1@Misiek62@mabud73@Ron@BORAX@p2225@Wojcieszko @Irek6311@Mariusz@Arti_Kn_Pl@RaDo_sn, gratulacje!

Dla tych, którzy nie załapali się tym razem na wymagania, ale są aktywni i moim zdaniem tworzą klimat tego forum, czyli @wscieklaewka@Matt55@bluesmanniak i @Anonim - dzięki serdeczne, fajnie Was czytać i pisać z Wami 🙂