Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamykanie tematów?

Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@Piotrekk85 jestem za....to mam na myśli...tak by to wyglądało.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Zamykanie tematów?

W temacie może dorzucę coś od siebie... 😄 

  Ludziska przychodzą tu bo potrzebują porady, wyjaśnienia, informacji itp itp

I jest drobny problem - życie i postęp a co za tym idzie  zmiany, następuję w tempie kosmicznym.  I teraz  jeżeli ktoś wchodzi w wątek sprzed roku to może się okazać że informacje są dawno nieaktualne bo.... zasady zmieniły się już dwa albo trzy razy i trzeba wałkować wszystko od nowa. Wychodzi wątek-tasiemiec w którym jest duąo sprzeczności i każdy może się pogubić.

 Dlatego ja optuję za zamykaniem wątków w których sprawa została wyjaśniona.

Natomiast wątki zdezaktualizowane (np taryfy, itp) powinny być odsyłane "w kosmos" bo mogą wprowadzać ludzi w błąd.

   Spotkałem masę ludzi którzy są święcie przekonani że wszystko co napisano na forum musi na nim zostać do końca świata i jeden dzień dłużej ale ja nie widzę w tym sensu. No bo i po co? Dla statystyk przechowywać nieaktualne dane? 

 

Anonim

Nie dotyczy

AZamykanie tematów?

@Jozefg masz u mnie bonus 🙂 Na jesień przekope Ci całą działkę 🙂 O to mi właśnie chodzi!! Chwasty się plewi a te piękne rośliny się pielęgnuje i to samo musimy robić tutaj, by za jakiś czas Nasz Ogród nie zarósł chwastami. Pozdrawiam.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

AZamykanie tematów?

Właśnie sprawdziłem ustawienia Nasz Orange i na pierwszy rzut oka wygląda na to, że możemy tylko udostępnić określonym osobom możliwość zamykania wszystkich tematów, a nie tylko własnych...

W takiej sytuacji proponuję abyśmy przetestowali rozwiązanie, w którym tematy zamykają moderatorzy po zgłoszeniu ich do zamknięcia przez autorów. Zamykając tematy edytujemy (moderatorzy) ostatni post i dodajemy info, że temat zamykamy na prośbę autora.

Dla wszystkich ok? Wdrażamy pilotażowo? 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10923
  • 150

AZamykanie tematów?


Artur napisał:
proponuję abyśmy przetestowali rozwiązanie, w którym tematy zamykają moderatorzy po zgłoszeniu ich do zamknięcia przez autorów. Zamykając tematy edytujemy (moderatorzy) ostatni post i dodajemy info, że temat zamykamy na prośbę autora.

Dla wszystkich ok? Wdrażamy pilotażowo? 🙂

Spoko 🙂
Ale na prośbę wyłącznie autora czy może również (jakiejś części) Herosów, którzy np. stwierdzili, że ma to głębokie uzasadnienie?

Anonim

Nie dotyczy

AZamykanie tematów?

To wprowadzamy 🙂 Jestem za takim pomysłem 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

AZamykanie tematów?

To może zakładajmy, że autor tematu ma prawo do jego zamknięcia, nawet bez wskazania wyraźnej przyczyny, a jeśli ktoś poza autorem chce zamknąć temat to musi PORZĄDNIE uzasadnić 🙂
Anonim

Nie dotyczy

AZamykanie tematów?

@Artur To trzeba sporządzić nowy regulamin? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

AZamykanie tematów?

Regulamin, instrukcja - jak najbardziej są potrzebne... Od czasu do czasu ktoś wspomina o banie... jakoś nie pamiętam info o takiej karze, ale zgadzam się że czasami "ostrzeżenie" z blokadą możliwości pisania może być potrzebne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Zamykanie tematów?

Szczerze to nie wiem czy potrzebne są zmiany regulaminu. I mamy kogoś karać za przecinek zamiast kropki?
Pomysł by autor wątku lub moderator decydował jest dobry. I tak na moje oko to mniej niż 1% wątków to dotyczy.