Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamykanie tematów?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Zamykanie tematów?

Ostateczną władzę nad każdym tematem ma jego autor. Tutaj jest przeciwny przenoszeniu do pomysłów, więc nie ruszamy. Oczywiście każdy może dodać w pomysłach propozycję zamykania tematów, tylko proszę porządnie to uargumentować z myślą o dobru całej Społeczności, w tym moderatorów 😉
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?


Artur napisał(-a):
A możecie podrzucić przykłady takich tematów, które powinny zostać zamknięte?

@Artur, nie chciało mi się więcej szukać, ale ten jest z tych właśnie https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Zamkniecie-numeru/m-p/41511#M4836. Uwierz, "przeskoczyłem" ponad 60 stron x każda po 20 tematów i różnie z komentarzami to bywało. Z reguły, standardem są dwie strony tematu i to wyczerpuje w większości przypadków zaistniały problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zamykanie tematów?

@Anonim: a możesz uzasadnić czemu ten wątek ma być zamknięty?
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?


Piotrekk85 napisał(-a):
@burebusek: a możesz uzasadnić czemu ten wątek ma być zamknięty?

@Piotrekk85, nie bierz tego dosłownie, bo że akurat dotyczy Twojej odpowiedzi? Dałem na "prędkości" przykład. Wystarczy, że popatrzysz w temat, ilość odpowiedzi i profil zakładającego temat, z aktywnością, mierzoną czasem oraz datą. Fakt, to praca wymagająca sporej ilości poświęcanego czasu, aby to zweryfikować. Czasem robi wrażenie bezsensu to zakładanie i znikanie...bez ponownego powrotu na forum.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zamykanie tematów?

Ale temat jest ciągle otwarty. I to wg mnie wartość dodana. Pisałem tu i powtórzę. Ktoś może wróci i podzieli się z innymi doświadczeniami. Może ktoś inny będzie miał podobny problem? Łatwiej się dopisać. A zamknięcie co zmieni? I tak rozwiązania nie ma. Tylko kłódka i "idź szukaj pomocy gdzieś indziej".
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@Piotrekk85, mnie przekonałeśEmotikon: Szczęśliwy Życie i czas tak zweryfikują sens zamykania, albo i nie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zamykanie tematów?

Moim zdaniem pytanie czy zastanowienie trzeba skierować gdzie indziej. Za kilka lat będzie z tym problem. I tak widać ile pracy mają moderatorzy na koniec kwartału jak szukają rozwiązań ze starych tematów.

Teraz druga praca by przeglądać stare tematy.

 

Każdy kij ma końce. Wygoda "starej gwardii", spadek aktualności odpowiedzi. Wiele rzeczy się zmienia, wchodzą nowe oferty i usługi, inne są wycofywane. Bycie na bieżąco jest awykonalne ew. musiałby być tu sztab ludzi, których zadaniem jest przeglądanie starych tematów (a wg mnie to bezcelowe).

 

Na innych społecznościach na silniku Lithium (takich jak na NO) podejrzałem archiwum (jest na to pomysł), to też ma swoje plusy i minusy.

 

Można lepiej sformułować dyskusję i zadać pytanie: jak ma wyglądać NO za 3 lata i jak mają być prezentowane stare tematy?

I pytanie czy my wytrwamy tu tak długo 😛

Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

@Piotrekk85, ale z Ciebie pesymista! Myślisz, że rozwiążemy wszystkie dylematy? Spójrz na to z innej beczki. Metoda na wnuczka działa wciąż? Bo "rodzą" się coraz to nowi naiwni. A tutaj nie każdy jest specem, czy alfą i omegą. Przekrój i status społeczny jest tak ogromny, jak od Tatr po Bałtyk, ze wszystkimi granicami łącznieEmotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Zamykanie tematów?

Ja pesymista? To raczej prawo Murphy'ego: jak ma się coś nie udać, to się nie uda 😛
Anonim

Nie dotyczy

Zamykanie tematów?

To usiądź na kamieniu i czekaj na śmierć.....żartowałemEmotikon: Mrugający