Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W "Powiadomienia" błąd

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd


Piotrekk85 napisał(-a):
A co jest zatem nie tak? Mógłbyś opisać to innymi słowy?

@Piotrekk85, proszę CięEmotikon: Smutny

Błąd dotyczy tematu E-faktura na MO - str.1.

link i link - spójrz ile jest polubień, zobacz i porównaj z powiadomieniami, a następnie zobacz na najświeższe screeny. Zauważyłeś coś, co ja widzę u siebie?

2017-09-21 (1).png2017-09-21 (2).png

Na spokojnie, nie na prędkości pomyśl, co autor miał na myśli, czytając od A do Z. Jeżeli nadal uważasz, że mam coś ze wzrokiem, to jutro idę do okulisty, a moderatora poproszę o usunięcie wszystkiego, co dotyczy błędu.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W "Powiadomienia" błąd

Może to już ta godzina, ale nadal nie wiem @Anonim co jest nie tak szczerze powiedziawszy. Odświeżyło Ci liczbę lajków, nadal pokazuje autora pierwszego lajka, czyli VDSL-a i ostatniego, czyli mnie. Dodatkowo mówi o dwóch pozostałych. Czyli mamy 4 osoby, które dały lajka i tak jest w istocie. A to drugie powiadomienie jest do wpisu, pod którym dostałeś w tym samym temacie jednego lajka. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd

Ja też nie rozumiem problemu.
Zastanawia mnie co znaczy "dwa dotyczą vdsl" z pierwszego wpisu.
Obecnie jeśli w danym wątku/temacie dodałeś kilka odpowiedzi lub sam stworzyłeś wątek (jak w tym wypadku) - to każdy post ma taki sam "tytuł" (w tym wypadku E-Faktura na MO). Więc jedno powiadomienie dotyczy jednego "postu", drugie "drugiego", nie jest to sumowane (może chodzi o sugestię by to jakoś wyodrębnić?). Wyznacznikiem jest link do konkretnego postu.
Liczbę polubień wyjaśnił @Rafał.

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

@Rafał, czy my mówimy cały czas o 1-ej stronie (u mnie z ustawień), czy o pierwszej od pierwszego mojego posta w temacie E-faktura na MO? Bo na mojej widzę 1 dany like przez @Anonim w przedostatnim poście i 2 like pod ostatnim, czyli pisanym przez @Anonim. Jeden z nich jest mego autorstwa. Bo tak się wyświetlają posty po najechaniu w konkretne powiadomienie. Natomiast nie otwierało dzisiaj postów od początku, bo tam rzeczywiście mam 4 like, @Misiek62 2 like, @Artur też 2 i @Ragor jeden.

Edit: @Piotrekk85 skopiowałem przed momentem-"Rafał, vdsl2 i 2 inni polubili Twój post E-faktura na MO 2 godzin(y) temu i vdsl2 polubił(a) Twój post E-faktura na MO 7 godzin(y) temu". Otwierają kolejno dwa ostatnie posty tematu i logicznym jest, że dotyczą polubień dla mnie. Ja widzę jedno dla siebie i dwa dla @Anonim. Też tak macie na tej stronie tematu, że widzicie łącznie 3 lajki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W "Powiadomienia" błąd

Chyba już powoli zaczynam rozumieć o co chodzi 😉 link z powiadomień linkuje do tematu, nie do konkretnego postu w temacie, czy tak @Anonim ?

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd


Rafał napisał(-a):

Chyba już powoli zaczynam rozumieć o co chodzi 😉 link z powiadomień linkuje do tematu, nie do konkretnego postu w temacie, czy tak @burebusek ?


@Rafał, nie! Mój link z powiadomień kieruje do konkretnego postu. Pierwsze powiadomienie (starsze) kieruje do przedostatniego posta (mojego) w temacie E-faktura na MO (1 like). Drugie (nowsze) kieruje do najnowszego posta, stworzonego przez @Anonim (2 like). Żeby nie było iż ściemniam, post najnowszy @Piotrekk85  z tematu W "Powiadomienia" błąd czytany przeze mnie tuż po logowaniu dzisiaj, po kliknięciu w niego otwiera mi ten sam post link i drugi od @Piotrekk85 podany link otwiera kolejną kartę z linkiem do @Anonim. Reasumując, mam otwarte dwie nowe karty z posta z linkami od @Piotrekk85kierującymi do jednych i tych samych konkretnych postów w temacie E-faktura na MO. Jaśniej już nie potrafię wytłumaczyć tego błędu. Bo zalajkowany wczoraj przez @Rafała post skierował z powiadomień poprawnie. Tak samo od @Wiktora do konkretnego posta w temacie, a nie tematu! Zobaczcie na kolejne zdjęcia mówiące o prawidłowym działaniu powiadomień. Ostatnie zdjęcie jedynie może mi sugerować, że jest sumą, ale z mojego posta rozpoczynającego temat E-faktura na MO ( 4 lajki).2017-09-22 Wiktor.pnglajk Wiktora.PNGSuma lajków.PNG

 

 

 

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd

Tak samo od @Wiktora do konkretnego posta w temacie, a nie tematu!  

Tak ma być, jeśli otrzymujesz powiadomienie o polubieniu posta - trafiasz do konkretnego postu. Obecnie nie ma możliwości polubienia tematu jako takiego. Nie są sumowanego nigdzie wszystkie lajki ze wszystkich wpisów danej osoby w danym temacie.

 

Poza tym jak otwierasz linki w kilku kartach, to nie zawsze przeskoczenie do konkretnego wpisu działa poprawnie. 

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

@Piotrekk85Powiadomienia- @Rafał o godz.21.58 polubił mój post E-faktura na MO- nie ma go, chociaż kieruje do tego posta. Natomiast o 22.13. polubił mój post w W "Powiadomienia" błąd i go mam. A to jedno polubienie w E-faktura na MO mam od @Anonim o godz. 16.41. @Piotrekk85, kliknięcie u mnie w powiadomienia nie otwiera nowej karty, tylko w tym samym otwartym oknie następuje zmiana na linkowane powiadomienie. Tylko czytanie Twego posta i zalinkowanych postów w Twoim poście, otwiera najpierw jedną, a kliknięcie w drugi link, otwiera kolejną kartę. Żeby było śmieszniej, zobacz jeszcze sobie na błąd w temacie W "Powiadomienia" błąd z posta, który tworzyłem dzisiaj jako pierwszy (jakiś komunikat z niepoprawnym HTML). Nie zrobiłem screena. Gdyby działało to poprawnie, jak wspomniałem o @Anonim i @Wiktor z lajkami, uznałbym, że nie ma błędu. Może zakończmy spór i niech moderator zamknie temat, bo mi ciśnienie podskoczy.

Korekta do moderatora.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd

Wybacz, ale ja totalnie nie rozumiem co napisałeś po polsku, wyłączę się z tego tematu. Pozdrawiam.