Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W "Powiadomienia" błąd

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

Żeby nie powielać tematów, pragnę ogłosić alarm! @Piotrek sprawdź proszę powiadomienia. Ostatnie trzy chmurki dotyczyły jednego polubienia od @Misiek62 i zero powiadomień dzwonka z tego tytułu. Także dwa przedostatnie posty od @Piotrekk85 i @Misiek62 w specgrupie zero na dzwoneczku...kulka odpadła, bo @Mikołaj za dużo eksploatowałEmotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

W "Powiadomienia" błąd

@Anonim, ja od dawna stwierdzam, że ze specjalnej nie powiadamia (dzwoneczkiem), nawet gdy ktoś wspomni o mnie... nie wiem jak inni... zdaje się, że kiedyś i o tym pisałem... ale, wiesz, da się żyć.... po prostu trzeba tam zaglądać nawet jak nie ma się powiadomienia 🙂 Ale jeśliby udało się ten problemik wyeliminować, byłoby miło... więc @Piotrek poszukaj rozwiązania.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

W "Powiadomienia" błąd

@Misiek62, @Anonim dziękuję i pozwólcie proszę, że się upewnie czy mój tok rozumowania jest poprawny.

Istota problemu to brak powiadomień w dzwonku dla grupy specjalnej Herosi, czy coś pominąłem?

 

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

@Piotrek, potwierdzam brak powiadomień w specnazieEmotikon: Mrugający, a także hurtowe dymki wczoraj dla jednej odpowiedzi. Rekord to sześć...po trzy dla otagowania i dla powiadomienia. Obserwowany temat dostał "zadyszki".


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

W "Powiadomienia" błąd

@Anonim, @Misiek62 dokonałem przed chwilą zmian. Zobaczmy czy pomogą 🙂

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd


Piotrek napisał(-a):

@burebusek, @Misiek62 dokonałem przed chwilą zmian. Zobaczmy czy pomogą 🙂


@Piotrek, nie zapomnij się oznaczyćEmotikon: Szczęśliwy Qrcze, masz kompana już-to @RafałEmotikon: Szczęśliwy

Na razie "spływają" prawidłowo, bo mało ich jest.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

W "Powiadomienia" błąd

@Piotrek no to dzisiaj mam dzwoneczek że @Artur pisał o dodaniu śniegu do avków...