Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

W "Powiadomienia" błąd

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

Dotyczy dwóch ostatnich postów, gdzie zliczanie nie dotyczy tylko mnie.link

powiadomienia.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W "Powiadomienia" błąd

Wg mojej interpretacji było tak, że najpierw VDSL dodał Ci lajka, potem "ktoś" dał kolejnego, a na końcu Piotrek. Masz autora pierwszego lajka, ostatniego i jeszcze jednej osoby, która dała lajka. W powiadomieniach zapewne przyjdzie Ci za chwilę, że VDSL, Piotrek i dwie inne osoby dały lajka. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd

Czy mógłbyś napisać w czym rzecz innymi słowami? Bo jakoś nie rozumiem.
Dwa lajki do wpisu dał vdsl2? czy coś innego?

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W "Powiadomienia" błąd

Też nie jestem pewny, czy chodzi o to, że VDSL jest podany przy Piotrku,w powiadomieniu, a z racji tego, że są 2 łapki, to drugi raz jest jako ta "1 osoba" @Anonim?

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

@Piotrekk85, spójrz na zalinkowany post i zjedź na poprzedzający go. Czy widzisz jakieś inne like? Link, jak zauważyłeś, ukazuje Ci post, którego dotyczy. Albo inaczej, przeanalizuj całą stronę z postami, jak masz wątpliwości. Zważ, że nie "dobijam się" o sumę polubień dla mnie. W tytule masz-błąd! 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd

Przy linkowanym poście widzę 3 lajki w tym jeden mój. To dwa pozostałe mają być od vdsl2?

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W "Powiadomienia" błąd

Sprawdziłem sobie 2 przypadki i ilość osób w powiadomieniach zgadza się z ilością łapek.

1.png2.png3.png

 

Edit:

A jak wygląda teraz powiadomienie @Anonim, dorzuciłem tam swojego lajka ?

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

@Rafał, spójrz jeszcze raz na szerszy zakres:

najnowsze powiadomienia.PNGZdjęcie.jpg

@Rafał, w Powiadomienia jesteś uwzględniony, ale kliknięcie nie zmieniło postaci rzeczy na gruncie. Może czas ładowania będzie opóźniony.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

W "Powiadomienia" błąd

Wg mojej interpretacji było tak, że najpierw VDSL dodał Ci lajka, potem "ktoś" dał kolejnego, a na końcu Piotrek. Masz autora pierwszego lajka, ostatniego i jeszcze jednej osoby, która dała lajka. W powiadomieniach zapewne przyjdzie Ci za chwilę, że VDSL, Piotrek i dwie inne osoby dały lajka. 

Anonim

Nie dotyczy

W "Powiadomienia" błąd

@Rafał, zaczekajmy więc. Powiadomienia są raczej na bieżąco.

Rafał.PNGDodałeś @Rafał lajka i to jest w powiadomieniach na bieżąco. Sprawdzałem temat e-faktur i jest bez zmian.Wersja.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

W "Powiadomienia" błąd

A co jest zatem nie tak? Mógłbyś opisać to innymi słowy?