Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


burebusek napisał(-a):

Nie potrzeba Wam czegoś do zwilżenia śliny???Emotikon: MrugającyEmotikon: Szczęśliwy


"Firmowy" kubek stoi, pewnie mieli tam właściwy napój... Mężczyzna pokazuje język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):

A jakże! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Gdy @PawelW był zajęty kodowaniem nowej strony, @Rafał@Mikołaj i @Wiktor zagadywali Was dla niepoznaki - @Piotrek i ja kleiliśmy dla Was koperty Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

drukarnia.jpg


@Artur  jak długa jest lista "wyróźnionych" osobistą "laurką" ???  

 

Jeszcze godzinka, może z minutami, zależy ile świateł mnie zatrzyma po drodze... i jak dużo wolniejszych ode mnie będzie jechało w tym samym kierunku, te moje codzienne 17 km, i sprawdzę czy skrzynka na furtce coś zawiera.

 

Kurcze, wszystkim tę samą rowerzystkę 😉 ... oj, tu personalizacja nie sięgła 😉 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Spersonalizowana pocztówka to najwyższy stopień wyróżnienia - trafi tylko do osób, które są z nami od dawna, aktywnie się udzielają i pomagają innym (mają na koncie przynajmniej jedno rozwiązanie). @Misiek62, spełniasz wszystkie warunki :))

 

P.S. Odnośnie rowerzystki to nie znamy wystarczająco dobrze Waszych gustów obrazkowych, aby wiedzieć jakie grafiki by podobały się każdemu z Was najbardziej, więc personalizacja tylko treści kartki 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):

A jakże! Emotikon: Bardzo szczęśliwy Gdy @PawelW był zajęty kodowaniem nowej strony, @Rafał@Mikołaj i @Wiktor zagadywali Was dla niepoznaki - @Piotrek i ja kleiliśmy dla Was koperty Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

drukarnia.jpg


Haha Emotikon: LOL @Artur, @Piotrek, widzę że od dłuższego czasu na Alejach panuje trend koszulowy w kratkę Emotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


Artur napisał(-a):

Spersonalizowana pocztówka to najwyższy stopień wyróżnienia - trafi tylko do osób, które są z nami od dawna, aktywnie się udzielają i pomagają innym (mają na koncie przynajmniej jedno rozwiązanie). @Misiek62, spełniasz wszystkie warunki :))

 

P.S. Odnośnie rowerzystki to nie znamy wystarczająco dobrze Waszych gustów obrazkowych, aby wiedzieć jakie grafiki by podobały się każdemu z Was najbardziej, więc personalizacja tylko treści kartki 😉


Oj tam, @Artur, nie bierz aż tak do serca moich zaczepek 😉 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Okrężną drogą (przez osobistą asystentkę) przesyłka dotarła... Dziękuję. Pozdrawiam zespół w tym tych co to się nakleili koperty. 😉

 

PS. Przepraszam za kiepską jakość zdjęcia, ale zależało mi na tym żeby jak najszybciej udokumentować dotarcie 😄


DSC_0845.JPG
Anonim

Nie dotyczy

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Ja dzwoniłem do W-wy i przesyłka jeszcze do mnie nie doszła.Emotikon: Smutny


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

@Anonim, za blisko mieszkasz albo masz awizo w skrzynce, ponieważ przesyłki są polecone 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁

Do mnie też dotarła. Gdybym wiedział, że ten mój post kiedyś trafi na kartkę to bym go lepiej napisał 😛

20170802_170850.jpg

Dziękuję 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

[Konkurs] Świętujemy pierwsze urodziny Nasz Orange 🎉🎁


mabud73 napisał(-a):

@vdsl2, za blisko mieszkasz albo masz awizo w skrzynce, ponieważ przesyłki są polecone 😉


No właśnie, a moje doświadczenie mówi, że polecone "idą" dłużej niż zwykłe, co prawda priorytet trochę poprawia statystyki doręczalności 😉