Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13746
  • 56541
  • 668

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@lluukk  są sytuacje w których pismo jest jedynym wyjściem, dlatego, że musisz otrzymać odpowiedź i ( co ważne) zajmują się tym zapewne inni ludzie niż konsultanci, którzy załatwiają sprawy na czas i szablonowo ..

To skuteczniejsze niż czat czy infolinia ..jak pisałem. Zazmacz tą sprawę z kontami i dostępem do nie swoich danych osobowych, to ważne 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Czy list czy mail, to trafia do tych samych osób.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13746
  • 56541
  • 668

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@Piotrekk85  mail tak, ale miałem na myśli czat i infolinię, czyli konsultantów z pierwszej linii kontaktu klienta i pismo...to inna obsługa 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1699
  • 5903
  • 68

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@lluukkjak reklamacja nie wyjdzie i nie będzie można mieć żadnego starego NL ze skumulowanymi GB to bez straty już skumulowanych dla prawie 200 GB na miesiąc przez najbliższy rok proponuję cykliczny NL z promocją 1200 GB.

Optymalne działanie, bez inwestycji większej gotówki na raz:

 

1) Zapisanie do 1200 GB
Wyślij SMS o treści 1200GB pod numer 811 (bezpłatnie)

2) przedłużenie NL połączone z Włączeniem cyklicznego NL na próbę za 15 zł
Wyślij darmowy SMS o treści CYKL pod numer 816
w połączeniu z 1) da 115 GB + 31 dni

3)przedłużenie jednorazowym NL próbę za 15 zł
Wyślij darmowy SMS o treści START pod numer 815
w połączeniu z 1) i 2) da 115 GB + 31 dni

4)Teraz nadal aktywny mamy cykliczny NL na 31 zł i możemy go w Aplikacji MO przedłużać lub zmieniać rodzaj NL.
proponuję dopóki jest 2 razy więcej GB za aktywację w aplikacji przedłużać w aplikacji co da 130GB za każde przedłużenie na 31 dni za 31 zł

5) Można korzystać darmowych NL najbliższy zapewne będzie na Majówkę.

Doładowywać po 5 zł raz na tydzień.

 

Osobiście na tak ustawionym nr mam ustawione doładowanie przelewem SMS 5 zł co 7 dni. Dodatkowo na tym nr mam promocję 300GB i doładowuję nominałem 5 zł raz na miesiąc. Wyjatkowo raz doładowałem za 30 zł aby otrzymać 5 zł extra.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@andrzej1441  no to by jakieś rozwiązanie było. Czekam na odpowiedź od Orange na teraz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

No i zrobiło się "ciekawie" - zadzwoniła do mnie Pani z Orange, że nic nie mogą i już... ale i tu się robi dziwnie bo Pani:

- stwierdziła, że usługa została włączona SMS-em - a ja jak pisałem mam tę kartę sim w takim starym telefonie, który robi za router i nigdy tam żadnych usług SMS-em nie uruchamiałem,

- dodała, że taki SMS powinien być w historii - a ja miałem komputer pod ręką i sprawdziłem historię a tam 0 (zero) SMS-ów wysłanych z tego numeru w zeszłym miesiącu,

W tej sytuacji Pani się trochę zdziwiła i powiedziała, że skontaktuje się z działem technicznym i będę miał odpowiedź. Kiepsko to trochę wygląda, bo obawiam się, że oni mają bałagan w systemie i w końcowym efekcie i tak to ja będę "winny" a jak Pani twierdzi to pakiet, którego już nie ma i nie da się przywrócić.

 

i teraz pytanie do bardziej rozgarniętych:

Czy ja mogę ich poprosić o jakiś wydruk z systemu - coś co na 100% by potwierdzało, że to z mojego numeru wysłano SMS? Istnieje jakaś możliwość otrzymania takiego dokumentu? Na jakiejś podstawie są dokonywane rozliczenia z operatorem i musi on mieć możliwość "udowodnienia" klientowi, że to klient np. wysyłał jakieś wysokopłatne SMS-y czy dzwonił przez godzinę kosztujące 15 zł za minutę połączenie z Wyspy Wielkanocnej  😉 Coś co operator przedstawiłby w sądzie jako dowód i sąd to uznaje, bo jest dowodem na wykonanie SMS czy połączenia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Czy ten router jest jakiejś azjatyckiej firmy typu Huawei lub ZTE?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@Piotrekk85  - jak pisałem wyżej to nie router a stary telefon, który robi za router - Samsung Galaxy A6


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32653
  • 38071
  • 1376

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Właśnie ze zwykłymi telefonami też jest problem. Mógł przyjść tzw. sms klasy zero (taki dymek od operatora). Wtedy naciśnięcie OK powoduje aktywację usług. Orange oficjalnie się wycofało, ale czasem to nadal jest wysyłane.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Mam 3 numery w Orange - nic takiego nie kojarzę aby przychodziło.

Myślę, że Orange ma bajzel ale nie będą się chcieli przyznać. Coś czuję, że Pani jak zadzwoni to powie, że "się pomyliła i nie był to SMS aktywujący pakiet, który powinien być widoczny w historii (a tam nic takiego nie ma), tylko uruchomienie bez śladu w aplikacji" 😉 

Mam wrażenie, że nie postępują uczciwie w tej sprawie.