Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@slav72  tu rozwiązaniem jest pat. 

Operator się nie przyznaje i daje negatywa na reklamacje, użytkownik nie czuję się winnym i realizuje swoje plany mobilne inaczej niż do tej pory...

Co tu więcej pisać? Warto czasem określić, że wina leży w pół drogi...a życie toczy się dalej...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@agat13  jeśli chodzi o mnie to składałbym "reklamacje reklamacji" i tak do skutku, skoro jestem swiadom swego ale jeśli nie i nie ma tu winy operatora to po prostu przyznał bym że to mój błąd i wtedy zrobił oznaczenie.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Po co mam walczyć z Orange skoro znalazłem tańsze dla mnie rozwiązanie i teraz nawet gdyby w poniedziałek zadzwonili i powiedzieli, że przywrócą mi mój stary pakiet to bym im podziękował.

Lepsze dla mnie rozwiązanie znalazłem bo szukałem co robić w związku z "nieprzywróceniem" pakietu. Gdyby go przywrócili dalej bym go używał dając im 365 zł w roku przychodu, a tak dostaną mniej i tyle. 

Dla mnie temat zamknięty.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@slav72  znam akurat taką odpowiedź " sprawa zamknięta, reklamacja rozpatrzona negatywnie, kolejne pozostawimy bez odpowiedzi" 

To ukryte" pisz do u... śmierci, a my i tak swoje"...😁 Nie ma szans w odwołaniach, a jeśli, to wysokoooooko 

P.S. @slav72  patrz post wyżej..odpuścił i robi swoje 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5482
  • 60

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Tak dla przypomnienia co było 3 lata temu:

poczatek wiosny z orange na karte 2020 

Wtedy to NL z MMS w ogóle nie miały kumulacji GB.

Z komentarzy wynika, że wartości liczników odnowień nie przywrócili.

Nieco wcześniej wprowadzono pakiet 5 GB i zmieniono w systemie zasady działania  licznika w NL.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@andrzej1441  dobry przykład,....i można??


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5482
  • 60

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@agat13Trochę nie zrozumiałeś.

Wtedy NL z MMSami nie miały kumulacji i przejście ze starego do nowego oznaczało  stratę wszystkich skumulowanych GB.

Teraz wszystkie NL mają kumulację i to co zrobili 3 lata temu obecnie robi się z automatu oprócz powrotu do starego NL, ze starym licznikiem, którego i wtedy nie przywracali a dawali dodatkowo 30 GB.

 

Przy takiej kumulacji GB w starym NL za 7 zł można spokojnie przejść do nowego NL cyklicznego.

Utrzymanie i korzystanie z samych skumulowanych GB  w nowym dowolnym NL cyklicznym może być bardzo tanie.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@andrzej1441  sugerujesz, że Orange powinno mi zaproponować jakiś nowy NL z utrzymaniem mojej kumulacji z pakietu za 7zł? Miałem już 207 GB tygodniowo.

To Ci napiszę co mi Pani odrzucające reklamację powiedziała:

"Może Pan sobie uruchomić za 25 zł NL z kumulacją GB, ale licznik odnowień startuje od początku i co miesiąc dochodziłby 1 GB ale nie przywrócimy Panu takiego licznika odnowień z pakietu za 7 zł żeby miał Pan już 207 GB + 1 co miesiąc"


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@lluukk błędów nie uniknie żaden system, więc tym bardziej prepaid na starej platformie, choć ja kilka lat używam prepaid Orange i ok jest.

Temat taki na pograniczu SF, bo wglądu w twoje działania na koncie MO nie mamy.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Wgląd by nic nie dał, tam w sobotę o 6 rano jest "ślad" po uruchomieniu pakietu (takie "ograniczenie użycia danych"), gdy dzień wcześniej jak co tydzień od lat w piątek przed południem odnowił mi się cyklicznie pakiet 7 za 7 + kolejne 207 GB dodał do 9TB.

Ja tylko twierdzę, choć nie mam jak tego udowodnić, że nie zrywałem się po 6 rano w sobotę żeby uruchomić sobie pakiet WIOSNA dający + 5 GB do moich i tak nie do użycia 9 TB - tyle się uzbierało, bo używałem od dawna mniej niż dostawałem i i tak nigdy bym ich nie użył - dostawałem już grubo ponad 800 GB miesięcznie z pakietu 7 za 7. Nie dodawałem nigdy żadnych GB za gole czy innych takich, bo to nie miało żadnego sensu, za kilka tygodni dostawałbym 900GB miesięcznie a później 1000GB miesięcznie i tak nie do użycia (dla mnie)

Oczywiście nie mam jak udowodnić, że się nie naćpałem i nie wysyłałem jakichś sms-ów aktywacyjnych.

Choć Pani z Orange powiedziała, że wysłałem i powinien być widoczny w historii a tam go nie ma.