Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

"... Zgodnie z Regulaminem usługi cyklicznej „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB: ”Nie ma możliwości włączenia Usługi na 7 dni przez Abonenta. Usługa odnawia się automatycznie za 7 zł na 7 dni na numerach Abonentów, którzy posiadali włączoną usługę przed 3 listopada 2022 roku. Samodzielne lub automatyczne wyłączenie Usługi na 7 dni jest jednoznaczne z brakiem możliwości jej ponownego włączenia". Mając na uwadze powyższy zapis regulaminu nie możemy uznać reklamacji."

 

No cóż, ponoć sam zlikwidowałem sobie ten super pakiet z + 1 GB tygodniowo zamieniając go na taki bez dodawanych GB... pozostawię to bez komentarza.

Ale mam Prośbę do "starych wyjadaczy" (od lat nie interesowałem się ofertą, mając to co miałem bo zaspokajało to moje potrzeby w 100%) muszę jakiś Internet wybrać i teraz:

Zostałem w tym układzie z Pakietem NL jednorazowym za 31 zł ważnym jeszcze z miesiąc.

Używam pewnie z 400-600 GB miesięcznie. A mam uzbierane ok 9 TB. To nawet bez niczego starczy mi na jakieś 1,5 roku (ale będzie ciągle mniej i mniej aż się skończy)

Czy jest jakaś sensowna opcja na uzyskanie takiej ilości GB (ok. 500 miesięcznie lub np. 300 to wtedy uzbierane na dłużej starczą) w cenie takiej jak płaciłem (to wychodziło 1 zł dziennie) ?

Wyłączyli mi ten cykliczny + 1 GB co tydzień więc nic mi się już nie zbiera jak rozumiem.

Pomożecie?

 

To co ja widzę na koncie do włączenia to pakiet NL z sms (bez mms) za 93 zł na 3 miesiące ale + 150 GB to zaledwie 50 GB miesięcznie... trochę lipa i nie dziwię się, że sam sobie wyłączyłem ten ze zbieraniem + 1 GB 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32461
  • 36903
  • 1372

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Poproś o przesłanie na email potwierdzenie zlecenia kiedy włączyłeś pakiet (ten który spowodował wyłączenie tygodniowego). Ustal kiedy i jakim kanałem. Jeśli to przypadkiem włączyłeś - to po ptakach. Ale jeśli był błąd - to pisz do UKE. Ale warto mieć potwierdzenie zlecenia włączenia pakietu.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Z systemem Orange mam większe myki, logując się moim mailem i hasłem widzę konto innego klienta 🙂

Skontaktowałem się z nim (bo widziałem jego numery) i ma to jakoś na dniach wyjaśniać w salonie jak to możliwe, że ktoś widzi jego dane. Kiedyś miałem problem z logowaniem i konsultant zapytał czy mam innego maila i poradził założyć konto na inny mail co zrobiłem, później odruchowo logując się na stałego maila ( taki "moje imię i nazwisko @gmail.com ) miałem dostęp do cudzego konta.

Więc ja ich systemowi za bardzo nie wierzę. Choć innych problemów do czasu zlikwidowania tego pakietu za 7 zł + 1 GB więcej nie miałem a na konto logowałem się po prostu takim innym mailem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13424
  • 54959
  • 651

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@lluukk  a to już podpada pod ochronę danych osobowych..to dość poważne uchybienie. Ja bym wystosował oficjalnie pismo do Skierniewic żądając wyprostowania RODO 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@agat13  - to niestety chyba bez sensu - po pierwsze nie moje dane zostały udostępnione a po drugie nawet gdyby to ten Pan (którego dane widziałem) zgłosił, to jak udowodni, że w zmowie ze mną nie aktywował na moim mailu dostępu do swojego konta?

Bardziej martwi mnie problem z tego tematu bo jestem teraz w czarnej...

Zlikwidowano mi świetny pakiet i nie widzę nic czym mógłbym go choć w przybliżeniu zastąpić. 

Orange mnie po prostu zlało.

Ponawiam prośbę - doradzicie co można aktywować by nie stracić tych uzbieranych 9 TB i dostać jak najwięcej miesięcznie w cenie ok. 1 zł na dzień !

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2847
  • 7187
  • 189

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Propozycja na rok za 365 zł. i ponad 3 TB internetu.

 

Włączasz promocję:

https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/100277/1448e356-9dd6-4e12-8f08-3c41d379c7bd?_ga=2.6...

 

Doładowujesz konto w aplikacji lub na stronie MO 73 razy po 5 zł. - dostajesz 912,5 GB bonusu. Ważność bonusu będzie przedłużana przez rok przez promocję 300 GB, jeśli doładujesz konto raz w miesiącu nawet za 5 zł.

 

Aktywujesz pakiet 1 TB/rok za 365 zł przez aplikację lub stronę. Dostajesz 2 TB w promocji, które zsumują się z obecnymi.

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@Katani1  - dzięki bardzo to jest pewnie fajne rozwiązanie, ale...

Zabawa polega na tym, że ja tego numeru nawet nie doładowywałem, ponieważ z 2 innych Orange mam na niego robiony przelew SMS ( jeden na 3 zł a drugi na 4 zł więc 7 zł razem tygodniowo) i tylko raz na rok chyba za 9 zł przedłużam ważność tego numeru. Na tamtych numerach po prostu doładowuję co 3 miesiące 50 zł i bonus internetowy za doładowanie mi na nich starcza a kasę przelewałem na ten "Internetowy" i tu zużywała się na pakiety 7 zł na tydzień 🙂 Więc jeśli ten będę doładowywał to uzbiera mi się na nim niepotrzebnie masa zł bo z przelewów SMS wchodzi na niego te 30 zł miesięcznie.

Tak miałem to ładnie zorganizowane ale "sobie wyłączyłem"  😉

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2847
  • 7187
  • 189

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

No to walcz dalej i odwołuj się do skutku. Na razie włączaj sobie ten jednorazowy pakiet na 31 dni. GB i okresy ważności będą się sumować.

 

Przelew cykliczny SMS też pewnie niedługo wyłączą...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1658
  • 5733
  • 67

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

@lluukkNa razie spróbuj powalczyć. Nr reklamacji zapewne masz.

Jak nie znasz nr reklamacji to jeszcze raz złóż reklację i to jak najszybciej.

 

Ale na początek możesz spróbować sprawdzić kiedy NL na wiosnę został uruchomiony.

Takie darmowe usługi nie są widoczne w MO (na stronie) w wykazie połączeń w usługach dodatkowych.

Każdy NL wiąże się z włączeniem lejka, który jest w wykazie.

Doładowanie tez włącza lejek i nie jest w wykazie usług dodatkowych, ale w doładowaniach.

Poniżej na screenie przykładowa analiza:

_wykaz.png

 

 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 55
  • 97
  • 2

Pakiet uruchomił się bez mojej wiedzy.

Na teraz sytuacja wygląda tak:

Konsultant na Infolinii poradził mi wysłać list do Orange w Skierniewicach z opisem sytuacji i prośbą o przywrócenie mojego cyklicznego pakietu za 7 zł.

List właśnie wysłałem - będę czekał na rozwiązanie.

Dam znać jak się skończy. To może trochę potrwać, ale na pewno napisze jak się skończyło.