Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

W Sklepie Play dla Androida została udostępniona nowa wersja aplikacji mobilnej Mój Orange.

 

Zmiany:

  • Możliwość zapłacenia za faktury Blikiem i Kartą płatniczą z poziomu aplikacji z możliwością ich zapamiętania (kartę zapamiętuje się w app, Blik w aplikacji bankowej). Zapamiętanie powoduje szybszy/prostszy przebieg kolejnych transakcji.
  • Możliwość ustawienia blokady aplikacji przed niepowołanym dostępem. Blokada chroniona PIN-em, lub odciskiem palca (przypominamy, że nie zastępuje to logowania do konta, jedynie zabezpieczenie dostępu do samej apki).
  • Możliwość zeskanowania kodu doładowującego z kuponu (dla usługi na kartę) – app podstawi go do USSD lub sms do doładowania

Zachęcamy do aktualizacji i dzielenia się wrażeniami 😉

12 ODPOW. 12

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

I już oficjalnie 🙂

 

Screenshot_2018-04-25-20-40-17-133_com.android.vending.png

@Rafał: naginasz czasoprzestrzeń 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

pobrana, ale dlaczego appka twierdzi, że wprowadzam błędny kod PIN ?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

U mnie też coś podobnego. Odcisk palca działa, pin nie. Co ciekawsze naciśnięcie przycisku "wstecz" spod ekranu omija blokadę (to chyba wynik nadpisania testowej aplikacji).

Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

@Misiek62 przetestowałem przez pin i odcisk palca i działa. Spróbuj może jeszcze raz w ustawieniach ustanowić pin.

@Piotrekk85 za dużo powrotu do przyszłości się naoglądałem ostatnio 😉 Ustawiłeś pin podczas pierwszego logowania, czy z poziomu ustawień apki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

A już nie wiem co porobiłem. Na razie wyłączyłem pin i włączyłem ponownie i już działa.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)


@Rafałnapisał(-a)

@Misiek62przetestowałem przez pin i odcisk palca i działa. Spróbuj może jeszcze raz w ustawieniach ustanowić pin.

@Piotrekk85za dużo powrotu do przyszłości się naoglądałem ostatnio 😉 Ustawiłeś pin podczas pierwszego logowania, czy z poziomu ustawień apki?


@Rafał Dostałem ostrzeżenie, że jeszcze jedna próba i wyczyści konta... więc zrobiłem procedurę "drastyczną", usunąłem, zainstalowałem na nowo. W tym podejściu nie ustanowiłem PINu zabezpieczającego... 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 45
  • 50
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

i już pobrałem, cieszę się, że można zablokować aplikację no i kod pin i odcisk palca 🙂

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

To ja dodam, że ta wersja aplikacji była już od kilku tygodni testowana przez @Anonim, @Piotrekk85@mabud73@Duke@Jarek@Matt55@Wojcieszko@BORAX@Misiek62 i @p2225 i dzięki tym osobom możecie korzystać z bardziej dopracowanej aplikacji. Dziękujemy! 🙂

 

Gdyby ktoś z Was chciał dołączyć do testerów to warto wiedzieć, że jest to możliwe po osiągnięciu rangi Specjalista lub po zostaniu Herosem. Szczegóły tutaj.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

Powiem tak, ta aplikacja to nieporozumienie, pokazuje cuda jesli chodzi o kwoty rachunku.

Pokazuje inny rachunek niz na stronie w profilu Mój Orange, na tę chwilę caly czas pokazuje u mnie ze mam do zaplaty 99zl na czerwono, gdzie ta kwota zostala juz dawno skorygowana i odjęta od rachunku bo zostala omylnie naliczona i jest takowa informacja na koncie Mój Orange i tam wszystko sie zgadza, nowego rachunku rowniez nadal nie widzi.

Takze jaką ta aplikacja ma synchronizację z kontem Mój Orange to jest parodia i az nie przystoi na firmę zeby taką aplikacje niedorobioną upubliczniać dla klientów.