Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Anonim

Nie dotyczy

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt Pracuję w Orange w komentarzach pytał @Misiek62 : "Jak wejść na stronkę, którą powyżej pokazujesz. Nie moge znaleźć" >

https://www.orange.pl/twojekonto/logowaniehttps://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-pakietowe [Mój Orange Konto z usługami łączonymi].

 

I dalej: " NIE mogę się zalogować na tej stronie. Ciagle mam "Wystąpił nieznany błąd podczas logowania." Nie działa także przypomnienie hasła."

@MrNikt, być może nie logujesz się danymi z momentu rejestracji konta? Jakie masz usługi?

Wklejam temat, bo nawet ludzie pracujący w firmie mają z tym kłopot.

21 ODPOW. 21

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@Anonim  wywołałeś mnie niejako 😉 

a i @Wiktor coś mieszał...

 

Więc do @MrNikt , ja na Twoim miejscu założyłbym sobie nowe konto dla usług mobilnych albo pakietu Orange Love żeby sprawdzić jak to jest z dostępem do obszaru o którym pisałem w pomyśle i którego część zobrazowałem zrzutem ekranu. 🙂 bo jak rozumiem szereg wypowiedzi użytkowników, w chwili obecnej nie ma opcji założenia konta  w portalu Orange do starej wersji serwisu, tylko do Nowego Mój Orange.


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Mam Love 4 pak i telefon stacjonarkę oddzielnie. Mam tez niby służbową komórkę, ale niestety na wszystkie mam pozakładane konta na orange.pl

Anonim

Nie dotyczy

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt, to jaki masz w końcu problem? Przez zakładkę forum Mój Orange spróbuj się zalogować pod adresem  https://www.orange.pl/zaloguj.phtml i z prawej strony jest numer stacjonarki. Po rozwinięciu jest Dodaj. Były problemy kiedyś, ale chyba już to naprawione. A drugi sposób jest do nowego NMO przez adres https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie. Aplikacja też działa przy pełnym logowaniu Emotikon: Szczęśliwy

 


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@Anonim

Próbuję wejść na stronę. I za nic nie mogę jej otworzyć.

large.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt nie wszystkie usługi są zmigrowane do nowej wersji serwisu. Chyba @Artur kiedyś załatwiał zaproszenia ale nie wiem czy aktualne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?


MrNikt napisał(-a):

Mam Love 4 pak i telefon stacjonarkę oddzielnie. Mam tez niby służbową komórkę, ale niestety na wszystkie mam pozakładane konta na orange.pl


@MrNikt  ja też mam OLove 4pak, chociaż do testowania NMO chyba wszedłem, gdy mój podstawowy numer był na odrębnym abonamencie. Dlatego zostałem przypisany do NMO. Dodam też, że obsługę drugiego numeru przypisanego do mojego konta też zmigrowano mi do NMO, dlatego na zrzucie podanym w dziale pomysły mam dwa wiersze dotyczące numerów telefonów, gdzie mogę zarządzać kartami SIM. Natomiast co do kontaktowego e-maila, jeśli w domenie Orange.pl, nie przypuszczam, żeby to mogło być przeszkodą... Sądzę nawet, że Orange.com też nie powinno być problemowe. Byłbym niezmiernie zdziwiony jeśli okazałoby się, że serwis Orange nie uznaje konta pocztowego w domenie Orange jako adresu uprawniającego do logowania się do NMO... Na marginesie powiem, że mój pierwszy adres e-mail przypisany do konta klienta Orange był w domenie @tlen, i to co gdzieś pisałem, dla systemów NMO ma to znaczenie, nie uznaje za równoważne logowania się aliasem @o2.pl, logując się do NMO muszę używać tlen.pl

Anonim

Nie dotyczy

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt, to masz wycinek ze starego konta przed przenoszeniem usług, czy dzisiejsza akcja jak u mnie?

Pokaż szczegóły
wycinek NMO.JPG

Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@Anonim

Nie - ja nie mam tego.

Moje menu wygląda tak:morange.png

 

@Misiek62

A konto na orange.pl mam nie w domenie orange.com ale na prywatnym mailu - gmail.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?


MrNikt napisał(-a):

@burebusek

Nie - ja nie mam tego.

Moje menu wygląda tak:

 

@Misiek62

A konto na orange.pl mam nie w domenie orange.com ale na prywatnym mailu - gmail.


OK @MrNikt  ja m.in. mam pocztę w domenie orange.pl (multi box) stąd mój wcześniejszy wpis... Co do gmaila, zdaje się, że czytałem gdzieś na forum iż jakiś użytkownik posługujący się  kontem @gmail.com  ma problem z uzyskaniem hasła albo zmianą tegoż, przy migracji do NMO.