Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Anonim

Nie dotyczy

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt, po Twoim adresie ze screena doszedłem do tego. Z prawej strony masz usługę mobilną

Pokaż szczegóły
i rozwiń > dodaj konto. Powiąż z kombinowaniem, bo też zgłaszałem kiedyś wyskakujące błędy:
dodaj konto.JPGpowiąż.JPG
 

https://www.orange.pl/powiaz-konta.phtml


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3218
  • 7478
  • 136

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@Anonim, przejrzałem Twoje posty i...? Emotikon: Szczęśliwy Odpowiedz mi na proste pytanie, czy jest możliwość migracji ze starego MO na NMO ??

Bo może ja nie rozumiem, to przepraszam. Emotikon: Mrugający

Po zalogowaniu się jakie konto mam dodać. Tego samego nie można.


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Mam powiązane konta.

Ale w żadnym koncie nie mam takich opcji jak Zabezpieczenia


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Jeju, @MrNikt masz starą wersję mój Orange. Więc tego nie będzie. I kropka.


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Już to skumałem jakis czas temu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

Chaos i "pod latarnią najciemniej"! 😉 @MrNikt, nowe konto na stronie internetowej jest obecnie dostępne dla wybranych planów taryfowych. Zerknij tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-M%C3%B3j-Orange/Nowe-konto-M%C3%B3j-Orange-na-stronie-internet...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt Co nie zmienia nic, w tym zakresie o jaki mi chodzi, żeby umożliwić samodzielne zarządzanie hasłami.... Skoro w NMO jest taki obszar.

Anonim

Nie dotyczy

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@Misiek62, prowokacja jest jedną z metod na uaktywnienie się członków Społeczności, a z drugiej strony niewinną formą nabijania licznika. Jeżeli o to drugie chodzi, to widać czasami, kto prowokuje do zwiększonej aktywności. Gdyby niektórzy odpowiadali na konkretnie zadane pytania, albo czytali uważniej Bazę wiedzy Nasz Orange, to tego rozgardiaszu by nie było. Najpierw domyślnie szuka się rozwiązania, a potem wychodzi, że można takie gdybanie o kant d...rozbić. Przepraszam, jeżeli ktoś poczuje się urażony. Dlatego nie dziwcie się drodzy forumowicze, jak @Piotrekk85@Misiek62, czy wielu innych, dwoją się i troją, by Wam ulżyć "w cierpieniach". A to nie nasza rola, by za "przeprowadzki" świecić oczyma za twórców NMO. Musiał to ktoś powiedzieć, uwierzcie, bo my wiemy jakie to arcytrudne zadanie, którego podjęli się ludzie związani z operatorem. Dlatego proszę Was, nie prowokujcie do większej szczerości. My jesteśmy tutaj społecznikami, poświęcający swój wolny czas dla Was kochani forumowicze.


Pracuję w Orange
  • 47
  • 26
  • 0

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@Anonim

  1. Z chwilą otrzymania znaczka Pracuję w Orange - generalnie nabijanie ilości postów i rang na NO - przestało mieć dla mnie znaczenie.
  2. Do prowokowania do dyskusji - mógłbym znaleźć kilka lepszych tematów niż, moje kłopoty z zalogowaniem do NMO.
  3. Jestem z krwi i kości sieciowcem i to co robią Koleżanki i Koledzy z IT oraz Portala bywa dla mnie czarną magią Emotikon: Bardzo szczęśliwy
  4. Z powodu pkt. 3 - poruszam się na orange.pl tak jak każdy szary użytkownik i mam takie same jak on problemy i pytania.
  5. Na NMO jestem stosunkowo krótko i MOGŁEM nie dotrzeć do wszystkich informacji zawartych w BAZIE WIEDZY.

Dziękuję wszystkim za pomocną dłoń.

Anonim

Nie dotyczy

Jak zalogować się do NMO, by zobaczyć obszar 'Zabezpieczenia'?

@MrNikt, poczułeś się mocno urażony, a ponieważ nikogo nie wymieniłem, zatem wyjaśniam w czym rzecz. Lubię prowokować, bo tutaj nie dostanę z liściaEmotikon: Mrugający Co najwyżej, za łamanie regulaminu...przysługują karyEmotikon: Szczęśliwy Nabijanie licznika, to z jednej strony prowokacyjne zachowanie na plus, bo coś się dzieje. Z drugiej jednak strony, to czasem zbędny balast, który zaśmieca forum. Tak więc, im więcej dowodów, tym mniej wróżenia z fusów. Że też akurat trafiło na Ciebie...żałuję bardzoEmotikon: Smutny Każdemu, kto jest małomówny, można by tę łatkę przypiąćEmotikon: Szczęśliwy