Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4113
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

U mnie Orange właśnie w bloku, w piwnicy montuje światłowody. Podłaczenia na koniec grudnia/początek nowego roku. O rok za późno, bo UPC zabrało im 70% klientów, w tym i mnie. Pewnie na koniec następnego roku przejdę do Orange, bo wyjdzie mi taniej z telefonami komórkowymi.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

To gratulacje. Myślę,że rok opóźnienia w stosunku do konkurencji to dużo. Orange sporo traci na tym, że spóźnia się z doprowadzeniami światła. Mógłby napędzić chętnych modyfikując ofertę do takiej,  jaka jest we Francji czy Hiszpanii.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Kierus57 napisał(-a):

Obiecane zdjęcia. Foto 1 Splitter.

DSCN05211.jpg


@Kierus57 A jak u ciebie wygląda sprawa z podłączenie światłowodu ? Chyba zapominałeś dołączyć tego zdjęcia do pisma Orange, bo coś, co w odpowiedzi od nich padło o bloku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonimaż się boję odpowiedzieć. Zaraz spotka mnie reprymenda. Myślę, ze odpowiedzi są standardowe i czy to jest blok,dom wielorodzinny czy dom jednorodzinny to bez znaczenia.  Ale @Piotrekk85 przesłał ten wykaz inwestycji, znalazłem moja ulicę i nr domu. Szansa jest. Ciekawe, że ten wykaz jest stale aktualizowany, w przeciwieństwie do strony zasięgu .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1379

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

To co ostatnio zalinkowałem to nie wykaz inwestycji, a schemat tzw. punktów dostępowych (bez podziału na technologie).

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
To co ostatnio zalinkowałem to nie wykaz inwestycji, a schemat tzw. punktów dostępowych (bez podziału na technologie).

Ok. Ale tam jestem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32663
  • 38130
  • 1379

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Tam są wszystkie punkty adresowe w których OPL powinien mieć infrastrukturę by świadczyć jakąkolwiek usługę stacjonarną. Bardziej mi chodziło byś sprawdził rejon, a tam jeśli dobrze pamiętam od 5 w górę jest inny rejon niż przy numerze 1.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 621
  • 618
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
Tam są wszystkie punkty adresowe w których OPL powinien mieć infrastrukturę by świadczyć jakąkolwiek usługę stacjonarną. Bardziej mi chodziło byś sprawdził rejon, a tam jeśli dobrze pamiętam od 5 w górę jest inny rejon niż przy numerze 1.

Nie bardzo, jeśli już to od numeru 4. Ale i tak rejonizacja jest nie przestrzegana, bo Bohomolca 13 jest podłączone pod splitter z Mysłowickiej 5. To nie ma znaczenia. jeśli jest możliwość techniczna, powinno się wykorzystać wolne pary swiatła z Mysłowickiej 5. I tak ciągnięte jest po słupach .


Zespół Nasz Orange
  • 2960
  • 12115
  • 151
Przeniesione:

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Wątek ↑ wyodrębniłem do osobnego tematu (w bardziej ogólnej kategorii), bo opisuje trochę inne zagadnienie 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4113
  • 56

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

U mnie już na stronie dostępne prędkości:

- 100Mb/s

- 300Mb/s

- 600Mb/s

 

Tylko, teraz jak oni chcą przebić ofertę UPC, gdzie płacę 82zł za 60Mb/s, mam full programów (bez dod. pakietów HBO, filmbox etc, ale z Polsatami, gdzie w Orange płaci się dodatkowo 10zł), multiroom, telefon bez limitów.

 

W Orange jak liczę, wyjdzie mi to ze 30zł drożej. Mogę zmniejszyć komórkami abonament, np. mając ze 3 abonamenty w orange, tylko dla mnie teraz wygodą opcją jest a2mobile za 19.90zł wszystko bez limitu,a jedyne telefony co mogę podpiąć pod to, to dwa rodziców, co jeszcze mają w orange, może by dali się namówić, by przepisać na mnie telefony i spiąć w jedno.

 

@Edit, a nie sorry, wyjdzie mi to z 50 a nawet 60zł więcej 😉 Bo muszę dodać pakiet bogaty i pakiet polsatowski + multiroom.