Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Kierus57Napisałem ci na PW 

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 522
  • 199
  • 2

@Konto usunięte, nawet nie wiem co Ci odpowiedzieć. Powoli brak mi ochoty do pisania na tym forum. Trochę inaczej sobie to wyobrażałem. Ale @Artur mi to wyjaśnił. Nie dlatego,że nie może Tobie i mnie pomóc , ale widać,ze wszyscy z tej firmy olewają niewygodne tematy. Taki jest teraz styl.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27158
  • 17873
  • 1206

Bo jedyna odpowiedź to "podłączymy każdemu światłowód za pół godziny".
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Piotrekk85Ja otrzymałem wyczerpująca odpowiedz na temat polaczenia światełka ale nie mogę tego opisać na forum. Jak masz pytania nasz od tego PW

Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 522
  • 199
  • 2

@Piotrekk85rekrutacja do firmy Orange to nie ten dział. Ale wiesz co, jest dobrze. " Wkrótce " będzie lepiej. Ale już jest dobrze. Firma rośnie, zadowolonych na facebooku Orange tłumy. Tylko te teksty: " jest nam przykro itp". masz tam pole do popisu. W avatarze powinieneś zmienić tekst, na : Gorący zwolennik Orange.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27158
  • 17873
  • 1206

W wątku miałeś już tyle rad, więc nie wiem czego oczekujesz. Czasem trzeba pogodzić się, że czegoś nie ma.
Highlighted

Poziom 20, Pasjonat
  • 522
  • 199
  • 2

@Piotrekk85jedna ważną radę otrzymałem: tu Ci nikt nie pomoże. I tak trzymaj.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 27158
  • 17873
  • 1206

Póki sprawy nie są "indywidualne", to niestety nie.
Highlighted

Pracuję w Orange
  • 2061
  • 5643
  • 110

Zgadzam się, że Orange Światłowód to świetne łącze, że fajnie byłoby mieć je przed innymi, a forum to nie jest miejsce, które może w tym pomóc.
Osoby, które chcą mieć Orange Światłowód zapraszamy do wypełnienia formularza tutaj: www.oferty.orange.pl/internet
Ponieważ dyskusja przestała być merytoryczna i nikomu z czytających nie pomaga - temat zamykamy. Jeśli ktoś z Was będzie mieć istotny argument, aby znowu otworzyć dyskusję - niech wyśle wiadomość prywatną do jednego z moderatorów.

Na prośbę @Kierus57 ponownie otwieramy wątek. Proszę, trzymajmy się tematu 🙂

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

@Kierus57Nie wiem co miał na myśli kierownik, który udzielił mi takiej informacji na temat podłączenia światłowodu do mojego bloku?

Cytuje, Szanowny panie są problemy prawne z przyłączenie pana do światłowodu. Moja umowa wygasa z dniem 26 .01 2018 postaram się coś zrobić ale nie obiecuje.