Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Napisałem ci na PW 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonim, nawet nie wiem co Ci odpowiedzieć. Powoli brak mi ochoty do pisania na tym forum. Trochę inaczej sobie to wyobrażałem. Ale @Artur mi to wyjaśnił. Nie dlatego,że nie może Tobie i mnie pomóc , ale widać,ze wszyscy z tej firmy olewają niewygodne tematy. Taki jest teraz styl.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Bo jedyna odpowiedź to "podłączymy każdemu światłowód za pół godziny".
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85Ja otrzymałem wyczerpująca odpowiedz na temat polaczenia światełka ale nie mogę tego opisać na forum. Jak masz pytania nasz od tego PW


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85rekrutacja do firmy Orange to nie ten dział. Ale wiesz co, jest dobrze. " Wkrótce " będzie lepiej. Ale już jest dobrze. Firma rośnie, zadowolonych na facebooku Orange tłumy. Tylko te teksty: " jest nam przykro itp". masz tam pole do popisu. W avatarze powinieneś zmienić tekst, na : Gorący zwolennik Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

W wątku miałeś już tyle rad, więc nie wiem czego oczekujesz. Czasem trzeba pogodzić się, że czegoś nie ma.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85jedna ważną radę otrzymałem: tu Ci nikt nie pomoże. I tak trzymaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Póki sprawy nie są "indywidualne", to niestety nie.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Zgadzam się, że Orange Światłowód to świetne łącze, że fajnie byłoby mieć je przed innymi, a forum to nie jest miejsce, które może w tym pomóc.
Osoby, które chcą mieć Orange Światłowód zapraszamy do wypełnienia formularza tutaj: www.oferty.orange.pl/internet
Ponieważ dyskusja przestała być merytoryczna i nikomu z czytających nie pomaga - temat zamykamy. Jeśli ktoś z Was będzie mieć istotny argument, aby znowu otworzyć dyskusję - niech wyśle wiadomość prywatną do jednego z moderatorów.

Na prośbę @Kierus57 ponownie otwieramy wątek. Proszę, trzymajmy się tematu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57Nie wiem co miał na myśli kierownik, który udzielił mi takiej informacji na temat podłączenia światłowodu do mojego bloku?

Cytuje, Szanowny panie są problemy prawne z przyłączenie pana do światłowodu. Moja umowa wygasa z dniem 26 .01 2018 postaram się coś zrobić ale nie obiecuje.