Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
od ‎28-08-2016
Online
-brtk-
-brtk-
Poziom 22, Pasjonat
Poziom 22, Pasjonat
Punkty: 24205
630
249
13
0
online
ostatnia aktywność: 19-01-2019 23:47

Osiągnięcia

Gość Urodzinowy

500 odpowiedzi

Druga Rocznica

II Urodziny Społeczności

10 rozwiązań

100 like

5 rozwiązań

Supermoce

Wiedza

Pomagaj innym i dodawaj rozwiązania

Charyzma

Zbieraj lajki pod swoimi postami

Przyjazność

Dawaj lajki innym

Oczytanie

Przeglądaj strony Nasz Orange

Pomysłowość

Dodawaj i komentuj pomysły

PS4 Funbox 2.0 COD BO4

Masz wszystko wyżej jakie VLANY trzeba wprowadzić by działało IPTV. Jakbyś miał satelitę, to by nie było zależne od routera, więc nie byłoby problemu.

Wzrost wartości ping

Pokaż jakąś trasę teraz jak wygląda. Może Ci zrestartowali te DLM, wtedy może rozłączać, bo automat szuka optymalnych parametrów.

PS4 Funbox 2.0 COD BO4

Zobacz w jego panelu czy masz opcję z VLAN'ami. https://trzepak.pl/viewtopic.php?t=51177https://www.tp-link.com/pl/faq-346.html tu masz jakiś pogląd jak to ustawić w razie co. Musisz po prostu dany VLAN ID przypisać pod porty.

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

@Bartłomiejnapisał(-a)Witam, Moi drodzy, zainteresowani wątkiem ipv6. Na chwile obecną nie ma w planie modyfikacji softu, aby pozbyć się wymuszenia logowania po ipv4 dla FunBox 3.0. PozdrawiamTu macie stanowisko Orange co do wymuszania IPv4, coś je spowodo [...]

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

@emek@ Jakie strony szybciej się lądują? Bo chyba nie te co przechodzą przez CGN? 😁 A takich stron jest większość, bo mało jest stron opartych o ipv6. @guest_3312 to forum nie jest od zgłaszania problemów, bo nikt tutaj zgłoszenia nie przyjmie. Można tuta [...]

usuwa mi z loginu prefix /ipv6

Jeżeli już by mieli robić aktualizację softu, to niech naprawią NATowanie/przekierowanie portów w FunBoxach, bo ludzie nie mogą normalnie pograć sobie w gierki Online, bo mają NAT ograniczony.

połączenia iPv4 - brak dostepu do internetu

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne Funboxa. Jak nie pomoże, to na niedziałających komputerach wpisz te komendy w wierszu polecen uruchomionym jako administrator i zrestartuj komputer. netsh winsock resetnetsh int ip resetipconfig /releaseipconfig /ren [...]

Pytanie o pracę DLM

Twoja umożliwia, masz 10dB SNR na downloadzie, zapas na pełną prędkość, stabilnie by działało nawet przy 6dB, a 4dB to sporo zapasu, tutaj zadziałało DLM i powinno oddać, jak nie odda, męcz infolinie by Ci to znowu zresetowali albo ustawili na sztywno.

Adres IP z umowy

To wyłącz IPv6 i zrestartuj router, będziesz miał inne IPv4 co restart..