Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Nic takiego nie napisałem, że komercyjnie możesz coś wziąć. Pytałeś o adres na ul. Bohomolca, a tu podałeś adres na ulicy Mysłowickiej. To są dwa różne adresy.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Oba adresy nie mają według wykazu zasięgu światłowodu możliwości podłączenia się do tej usługi, oferowanej przez Orange. Także adres Bohomolca 13 także nie ma takiej możliwości. Oczywiście , jeśli system nie przekłamuje. A ze jest nie aktualizowany na bieżąco, to stąd biorą się nieprawdziwe informacje-zarówno dla klientów jak i pracowników Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Ja widzę tu inne wytłumaczenie. Pod tymi adresami jest linia napowietrza. Być może w planach infrastruktury Orange Twoja posesja powinna być "zasilana" w inny sposób. Masz słup przed domem. Więc może jest odległy plany umieszczenia urządzeń do światłowodu bliżej Ciebie (ale później) na tym słupie tak aby jakość usługi (gdy będzie) była lepsza w perspektywie dłuższej niż 2 letnia umowa. Sam przyznałeś w tym wątku, że walczyłeś o VDSL (podejrzewam, że po prostu nie trafiłeś na osobę co mogła wysłać ręczny wywiad techniczny) a nie jesteś w połowie widełków prędkości na VDSL. Orange własnie teraz nie chce budować sieci byle jak, stawia trochę bardziej na jakość (choć od tej zasady są wyjątki).

Czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57 Jak ktoś tak odpisuje, tobie, żebyś zebrał" Prosimy, o zebranie informacji ile osób w budynku jest zainteresowanych daną technologią i przesłanie pisma" to nie mają informacji w systemie, że nie jest to blok.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
Ja widzę tu inne wytłumaczenie. Pod tymi adresami jest linia napowietrza. Być może w planach infrastruktury Orange Twoja posesja powinna być "zasilana" w inny sposób. Masz słup przed domem. Więc może jest odległy plany umieszczenia urządzeń do światłowodu bliżej Ciebie (ale później) na tym słupie tak aby jakość usługi (gdy będzie) była lepsza w perspektywie dłuższej niż 2 letnia umowa. Sam przyznałeś w tym wątku, że walczyłeś o VDSL (podejrzewam, że po prostu nie trafiłeś na osobę co mogła wysłać ręczny wywiad techniczny) a nie jesteś w połowie widełków prędkości na VDSL. Orange własnie teraz nie chce budować sieci byle jak, stawia trochę bardziej na jakość (choć od tej zasady są wyjątki).

Czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość.

@Piotrekk85tym ostatnim zdaniem to pojechałeś grubo. A co Orange chce poprawić przy instalacji sieci światłowodowej? Jakie inne zasilanie wymyślą? Pytam poważnie.Bo może będą mieli dla mnie jakieś rewolucyjne rozwiązanie.I będzie opłacalne. Dla firmy. Według mnie niech Orange poprawi obsługę klientów, zmieni coś w telii, bo ludzie nie mogą fajnie grać , poprawi ofertę przynajmniej na wzór oferowanej we Francji i klienci będą przychodzili , a nie psioczyli i odchodzili.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Orange jest złe i niedobre.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85inni już mi to pisali. Wyluzuj. Chyba nie pozbawisz mnie prawa do własnej opinii , nie zmyślonej, a opartej na faktach.To jest forum, a nie konwencja zwolenników Orange. Pisze się różnie, najczęściej o złych doświadczeniach. I powinni się wszyscy z Orange cieszyć, że ktoś jeszcze chce coś w ich firmie poprawiać. Tragedia się pojawi w momencie braku wpisów na forum. Napisałeś coś o populizmie przy jednym z moich wpisie. Ja proszę o mniej lobbingu. Będziesz bardziej wiarygodny.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

To nie nazywaj subiektywnych opinii faktami. Bo to nie są fakty.

W całej Polsce jest 15 mln gospodarstw domowych, pewnie z 1/10 czeka na światłowód. Jeśli dla Ciebie złą obsługą jest napisanie odpowiedzi, którą dostajesz, to proszę wskaż mi firmę, która odpisała lepiej. Internet nie jest na dziś usługą powszechną, nikt go nie podłącza tam gdzie się to nie opłaca lub nie ma innych przesłanek np. społecznych do szkół.

W tym wątku otrzymałeś tyle różnych linków i porad od kilku osób, więc czasem trzeba zaczekać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Piotrekk85Orange jest wspaniałe i nie ma lepszej firmy. Tak pasuje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36242
  • 1366

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Na małe potwierdzenie co pisałem dziś wcześniej dam link do strony http://www.hurt-orange.pl/operatorzy-krajowi/projekty-inwestycyjne/infrastruktura-orange-polska/ - tam można wyłuskać zestawienie punktów dostępowych i ich przydzielenie rejonowe. Budynki o nr 1 i 3 są w innym rejonie niż od 3B i 5 w górę. Bohomolca inny rejon. Bardziej szczegółowe dane nie są publicznie dostępne.

//Zaznaczam, że bazuję tylko na zestawieniu punktów dostępowych. Jeśli jakiegoś numeru domu nie ma w rzeczywistości, może być sytuacja o której pisałem w wątku o "systemie Orange".