Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Piotrekk85 napisał(-a):
Niestety nikt tu nie ma wgląd w Twoje konto klienta, więc skontaktuj się z BOK i tam można to sprawdzić. Najlepiej wysyłać zgłoszenia przez mój Orange - wtedy możesz sprawdzić ich status.
Co do zgłoszeń z salonu, jeśli masz numer pod którym zostały zarejestrowane, ich status możesz sprawdzić na http://orange.pl/status

Poza tym zachęcam do zmiany na UPC, bo te setki osób piszących na profilu UPC na fejsie https://www.facebook.com/UPCpolska/ to przecież ja opłacam, by tam nikt nie przechodził.

Wywołałem @Artur do zabrania głosu. TO raz . Poczytaj facebooka Orange. Przyznaję, ja opłacam te nieprzychylne dla Orange wpisy, aby w tej walce wygrała Netia. Bo UPC ma w Tobie wielkiego sprzymierzeńca. O Orange nie wspomnę.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Sprawdziłem na koncie Mój Orange co Orange dla mnie przygotował może tylko dla mnie super ofertę.

Przechwytywanie.PNG

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

Bo takie są usługi na tzw. rynku masowym. "Niska" cena, ale jakieś kilka procent klientów niestety może mieć problemy z usługą. Jak ktoś chce mieć gwarantowaną pełną jakość, można sobie wykupić usługi z SLA. Na osobę prywatną jest to trudne, ale nie znaczy, że nie wykonalne. Póki tego nie zrozumiecie, żaden operator nie będzie idealny.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57, nie jestem w stanie przyśpieszyć odpowiedzi na zgłoszenia. Z kolei co do "Mam propozycję,żeby firma Orange w tych usługach, które się nie opłacają natychmiast wycofała się ze ich świadczenia." to już o tym pisaliśmy przecież. Powtórzę jednak - nie możesz oczekiwać, że jakakolwiek firma zainwestuje tam, gdzie nie ma szans na zwrot z inwestycji w rozsądnym czasie. Za to koszty technologii maleją, więc nawet tam, gdzie teraz doprowadzenie światłowodu jest nieopłacalne, np. ze względu na niewielką potencjalną liczbę użytkowników - za jakiś czas może stać się opłacalne.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka


Artur napisał(-a):

@Kierus57, nie jestem w stanie przyśpieszyć odpowiedzi na zgłoszenia. Z kolei co do "Mam propozycję,żeby firma Orange w tych usługach, które się nie opłacają natychmiast wycofała się ze ich świadczenia." to już o tym pisaliśmy przecież. Powtórzę jednak - nie możesz oczekiwać, że jakakolwiek firma zainwestuje tam, gdzie nie ma szans na zwrot z inwestycji w rozsądnym czasie. Za to koszty technologii maleją, więc nawet tam, gdzie teraz doprowadzenie światłowodu jest nieopłacalne, np. ze względu na niewielką potencjalną liczbę użytkowników - za jakiś czas może stać się opłacalne.


@Artur, albo nie pamiętasz mojej sytuacji albo celowo nie chcesz merytorycznie do niej się odnieść. Dla przypomnienia: firma Orange wykonała podłączenie światłowodu na ulicy Mysłowickiej w Warszawie. Podłączyła prawie wszystkich poza mną . Powiem więcej: dzięki tej inwestycji podłączyła chętnych z innej ulicy ( Bohomolca 13) instalując splitter obok mojego domu. Argument o kosztach inwestycji jest chybiony. Ona została już wykonana, koszty zostały poniesione, teraz należałoby szukać chętnych do korzystania z dobrodziejstw światłowodu. Może mi doradzisz, jaką ofertę mam skierować do firmy , która reprezentujesz aby była dla niej zadowalająca i spowodowała jakąkolwiek reakcję w mojej sprawie.

PS. Tylko nie nakłaniaj mnie do odwiedzenia salonu Orange, bo jak wieści z facebooka Orange niosą, potrafią tam wysłać klienta do nie istniejącego salonu na Ursynowie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57: odpowiedzi masz już w tym wątku. Wiem, że nie przyjmujesz odpowiedzi w stylu "prośba o cierpliwość", "na dziś po prostu nie ma u Ciebie światłowodu" ale może innej nie ma.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Kierus57, a widzisz, to jest inna bajka. Skoro u sąsiadów już jest Orange Światłowód to problemem raczej nie jest opłacalność inwestycji, bo tę wyznacza głównie doprowadzenie łączy do danej okolicy. To raczej jakieś techniczne lub administracyjne sprawy. Jeśli budynek jest zgłoszony do podłączenia to pozostaje uzbroić się w cierpliwość i zaczekać. Sąsiedzi zostali podłączeni szybciej, bo pewnie od strony technicznej było to łatwiejsze i musisz to przeboleć 😉 O tym kiedy budynek zostanie podłączony nie dowiesz się na forum, dla pracowników na infolinii i w salonach będzie ta informacja dostępna, ale... dopiero na kilka tygodni przed samym podłączeniem. Jeszcze jakieś wątpliwości?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Arturten sąsiad na Bohomolca 13 jest za mną, nie był oznaczony jako mogący korzystać z dobrodziejstw światłowodu i do tej pory według mapy zasięgu nie ma takiej możliwości. Ale już ma i bez tego. Widać są równi i równiejsi. To na pewno są jakieś " administracyjne" problemy.

Anonim

Nie dotyczy

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

U mnie sprawa się wyjaśniła, są jakieś problemy z wykorzystaniem mojej indywidualnej linii wiec światełka nie będzie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Podłączenie swiatłowodu Warszawa, ul. Mysłowicka

@Anonimjeśli to nie tajemnica, to jakie to problemy?